نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

یکی از مهمترین دلایل اشتیاق جهت حضور سوادآموزان در کلاس های سوادآموزی ، توانمندی آموزش دهندگان در تدریس و کلاس داری می باشد.

یکی از مهمترین دلایل اشتیاق جهت حضور سوادآموزان در کلاس های سوادآموزی ، توانمندی آموزش دهندگان در تدریس و کلاس داری می باشد.


معاون سوادآموزی استان درجمع آموزش دهندگان جدید شهرستان یزد:

دوره توجیهی آموزشی بررسی کتب سوادآموزی  ویژه آموزش دهندگان جدید به صورت قطبی در سه شهرستان  یزد ، میبد و خاتم با حضور بیش از 90 اموزش دهنده جدید برگزار شد.

معاون سوادآموزی استان در جمع آموزش دهندگان شهرستان یزد با اشاره  به سختی های جذب و آموزش در کلاس های سوادآموزی گفت : یکی از مهمترین دلایل اشتیاق جهت حضور سوادآموزان در کلاس های سوادآموزی ، توانمندی آموزش دهندگان در تدریس و کلاسداری می باشد. مرآت امین الرعایا با اشاره به شرایط حاکم بر سوادآموزی استان گفت: کار شما آموزش دهندگان با توجه به پراکندگی بی سوادان  بسیار سخت ولی در عین حال دارای پاداش ویژه معنوی است زیرا پا در جای پای بزرگانی گذاشته اید که سال های متمادی در این مسیر کوشیده اند . وی با اشاره به اهمیت سوادآموزی در دین مبین اسلام گفت : خداوند در اولین امر بر پیامبر اسلام (ص) امر بر خواندن نمود و پیامبر عظیم الشان و ائمه اطهار (ع) نیز در این مورد فرمایشات گهر باری دارند که هر مسلمانی وظیفه خود می داند به آن عمل نمایید.

معاون سوادآموزی استان داشتن اخلاق حسنه و رعایت حجاب اسلامی  و متانت و صبر در آموزش و تحمل سختی ها را از ویژگی های یک آموزش دهنده خوب بر شمرد و گفت: انشالله شاهد کلاس های پر باری در سوادآموزی باشیم . وی  در اولویت قرار دادن اجرای طرح های مکمل سوادآموزی از جمله  طرح نماز کلید بهشت و خواندن با خانواده و حلقه های کتابخوانی را توسط آموزش دهندگان خواستار شد و اجرای این طرح ها را در بالابردن توانمندی مذهبی و جلوگیری از بازگشت به بی سوادی موثر دانست و گفت: انشالله بتوانیم همراه با سایر مسئولین آموزش و پرورش گوشه ای از زحمات آموزش دهندگان سخت کوش و موفق را جبران نماییم