نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

معاون سوادآموزی استان: آموزش دهندگان سوادآموزی در خط اول مبارزه با بی سوادی فعالیت می نمایند و باید قدردان زحمات آنان باشیم.

معاون سوادآموزی استان: آموزش دهندگان سوادآموزی در خط اول مبارزه با بی سوادی فعالیت می نمایند و باید قدردان زحمات آنان باشیم.مراسم تجلیل از فعالان عرصه سوادآموزی شهرستان ابرکوه با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان ، فرماندار و رئیس شورای پشتیبانی شهرستان برگزار شد.

در این مراسم مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به چهلمین سال تاسیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: بی شک فرمان  تاسیس  نهضت سوادآموزی در اولین سال های پیروزی انقلاب توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی راباید نشان دهنده اولویت داشتن سواد در جهت استحکام پایه های انقلاب اسلامی دانست . وی به کار بستن کلمه «نهضت» در این سازمان را نشان دهنده اولویت وظایف تعریف شده در این سازمان است که همه را موظف به همکاری در این امر دانسته است . معاون سوادآموزی استان از آموزش دهندگان به عنوان رکن اصلی سوادآموزی یاد کرد و گفت: :   آموزش دهندگان سوادآموزی  در خط اول مبارزه با بی سوادی فعالیت می نمایند و باید قدردان زحمات آنان باشیم.واز همه همکارانم در شهرستان و مناطق خواستارم که تجلیل از زحمات این عزیزان در اولویت کاری قرار گیرد.

در این مراسم فرماندارو رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان ابرکوه نیزکار آموزش سوادآموزی را شایسته تقدیر و ستایش دانست و گفت : آموزش دهندگان سوادآموزی با همت خود پرچم مبارزه با مادر جهالت ها یعنی بی سوادی را برداشته و در این مسیر با همت و تلاش ستودنی خود گام های بزرگی برداشته اند و با هیچ زبانی نمی توان آن طور که شایسته ایشان است از زحمات آنان تقدیر کرد . محمد کاظمی نسب ابراز امیدواری کرد شهرستان ابرکوه با تلاش های ارزنده آموزش دهندگان شاهد جشن پایان بی سوادی باشد.

در اپایان مراسم از زحمات آموزش دهندگان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل گردید.

شایان ذکر است معاون سوادآموزی استان و همراهان بعد از مراسم تجلیل با حضور در منزل آموزش دهنده پرتلاش سوادآموزی ونفر اول جشنواره الگوهای برتر تدریس استان  سرکار خانم راضیه حیدری که در بستر بیماری بود ضمن عیادت از ایشان و آرزوی سلامتی و بهبودی کامل از خدمات ارزشمند ایشان تجلیل نمود.