نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

رسالت اصلی ما سوادآموزی افراد بی سواد و ارتقاء سطح فرهنگ و دانش جامعه می­باشد

رسالت اصلی ما سوادآموزی افراد بی سواد و ارتقاء سطح فرهنگ و دانش جامعه می­باشد


معاون سوادآموزی استان:

 

به گزارش روابط عمومی این معاونت «علیرضا مصباح فر» معاون سوادآموزی استان یزد در جلسه ویدئو کنفرانس با کارشناسان سوادآموزی شهرستانها و مناطق استان بیان نمودند رسالت اصلی ما سوادآموزی افراد بی سواد و ارتقاء سطح فرهنگ و دانش جامعه می­باشد ما باید سه بعد آگاهی، انگیزه و تعهد خودمان را نسبت به این موضوع مورد رصد قرار دهیم باید آگاهی و تخصص خودمان را بالا برده تا بتوانیم نسبت به تعهدی  که داریم به خوبی جامعه عمل بپوشانیم و از تجارب دیگران در این موضوع کمک گیریم. ایشان فرمودند مسئولین سوادآموزی باید ارتباط گفتمان سازی صحیح داشته و گزارش های دقیق و مستند ارائه دهند همه ما باید اعتقاد به کار در سوادآموزی داشته باشیم و کسانی موفق هستند که علاقه به کارشان داشته باشند.

«توضیحات به نقل از تصویر»

 

 

«محمد علی شرافت »رئیس اداره سوادآموزی استان در ادامه فرمود ما نباید کیفیت را فدای کمیت کنیم دوره سوادآموزی 400 ساعت، دوره انتقال600 ساعت و دوره تحکیم سواد 100 ساعت می­باشد پس ناظران محترم آموزشی نسبت به کنترل کیفی کلاس ها نظارت داشته باشند و گزارش بازدید کلاسها را در اولین فرصت به واحد سوادآموزی ارائه نمایند.ضمناً درخصوص توزیع حجم تعداد دوره های سوادآموزی سال 1400 مطالبی را بیان شد.

«محمد حسن محمدی» رئیس اداره سنجش و نظارت سوادآموزی استان در خصوص برگزاری امتحانات کلاس های پایان یافته نکاتی را متذکر شد. ضمناً با توجه به بررسی کلاسها از طریق تلفن که از طرف همکاران معاونت سوادآموزی اقدام میشود نکاتی را بیان کرد.

در ادامه «محمد دهقانی» کارشناس سوادآموزی استان با اشاره به نقش کلیدی سامانه سوادآموزی در فعالیت ها و گزارش های سوادآموزی خواستار دقت کاربران در استفاده از سامانه تحت وب گردید و سپس در رابطه با چگونگی تشکیل حوزه های امتحانی، نحوه صحیح پالایش اطلاعات اسمی بی سوادان و ثبت مسابقات و طرح های آموزشی و فرهنگی در سامانه سوادآموزی مطالب مفصلی را بیان کردند.