نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آموزش های تکمیلی سوادآموزی را بر ر روی مبانی دینی متمرکز کنید.

آموزش های تکمیلی سوادآموزی را بر ر روی مبانی دینی متمرکز کنید.


آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد:

چمعی از کارشناسان سوادآموزی به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان معاون سوادآموزی و مدیران آموزش و پرورش نواحی یک و دو یزد با حضرت آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار کردند.

در این دیدار که به مناسبت هفته سوادآموزی  انجام شدشیرزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان و امین الرعایا معاون سوادآموزی  گزارشی از وضعیت سوادآموزی استان و شاخص های سواددر گروه های مختلف سنی و برنامه های مکمل سوادآموزی  ارائه نمودند.

نماینده ولی فقیه در استان نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات انجام شده به نقش آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت اشاره نمود و گفت: شیرینی ها و سختی های سوادآموزی را باید از زبان آن ها شنید . ایشان با اشاره به سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی به فرمان رهبرکبیر انقلاب (ره) گفت: رژیم طاغوت اعتقاد داشت که اگر مردم باسواد شوند دیگر زیر بار زور نخواهند رفت ولی با پیروزی انقلاب اسلامی  نهضت سوادآموزی از اولین نهادهای بود که به فرمان امام(ره) تشکیل شد.

وی با اشاره به نقش آموزش دهندگان گفت : باید کمبود روحانی را در روستاهای دورافتاده با آموزش دهندگان سوادآموزی جبران کرد.

وی با بیان خاطره ای از تاکید مقام معظم رهبری بر ادامه کار سوادآموزی تا ریشه کنی بی سوادی اشاره نمود و گفت : باید همه دستگاهها در این مسیر کمک نمایند تا دیگر شاهد هیچگونه بی سوادی در کشور نباشیم.