نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آموزش صحیح نماز به سوادآموزان کاری بسیار ارزنده واجری عظیم دارد.

آموزش صحیح نماز به سوادآموزان کاری بسیار ارزنده واجری عظیم دارد.


معاون سوادآموزی استان یزد:

 

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان یزد در نشست مشترک با رئیس  ستاد اقامه نماز استان یزد در کارگروه استانی طرح نماز کلید بهشت گفت : آموزش صحیح نماز به سوادآموزان کاری بسیار ارزنده واجری عظیم دارد. ایشان با اشاره به تفاهم کشوری فی مابین سازمان نهضت سوادآموزی کشور و ستاد اقامه نماز گفت در راستای اجرای تفاهم نامه فوق این طرح در استان یزد اجرا می گردد و بر طبق آیین نامه اجرایی طرح تامین فضا و مکان و تشکیل و راه اندازی دوره بر عهده  معاونت سوادآموزی و تامین مربی بر عهده ستاد اقامه نماز می باشد . وی گفت برای سال اول این طرح در نواحی یک و دو یزد اجرا می گردد .

وی گفت در این طرح ابتدا آموزش دهندگان دوره آموزشی را به مدت 2  روز در روزهای  18 و19 مرداد ماه فرا می گیرند . سپس آموزش صحیح نماز را در حین کلاس های سوادآموزی به سوادآموزان آموزش می دهند.

مرات امین الرعایا  با اشاره به اینکه این طرح معنوی برای اولین بار در کشور در دست اجراست خواستار همکاری  خوب در اجرای این طرح شد .

حجت الاسلام والمسلمین حبیبیان رئیس ستاد اقامه نماز استان یزد نیز از تلاش این ستاد در اجرای موفق این طرح خبر دادو گفت تمام تلاش خود را بکار می بندیم تا این طرح با موفقیت و کیفیت اجرا گردد.

در پایان شیوه نامه اجرای طرح روخوانی و حاضرین پیشنهادات و نظرات خود را بیان نمودند. .