نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از جمله بندگان ، آن کس پیش خدا محبوبتر است که برای بندگان سودمند تر است

از جمله بندگان ، آن کس پیش خدا محبوبتر است که برای بندگان سودمند تر است


معاون سوادآموزی استان:

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مراسم افتتاحیه آموزشگاه خیری حاج حسین غلامپور هارونی با حضور زارع مدیر کل امور روستاها و شوراهای استانداری، امین الرعایا معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان، رخسارپور معاون توسعه و تجهیز نوسازی مدارس، حجت الاسلام حسینی و علیزاده امام جمعه شهرستان ابرکوه و بخش بهمن، خواجه رضایی مدیر عامل نوسازی استان یزد، روحی پناه مدیر آموزش و پرورش شهرستان، کاظمی نسب فرماندار، و جمعی از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

در ابتدای مراسم روحی پناه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن عرض خیرمقدم به مسئولان محترم و تشکر از خیر مدرسه ساز گفت: این آموزشگاه به همت حاج حسین غلامپور و تلاش های پسر ایشان در طول 3 ماه و زیربنایی به مساحت 550 متر احداث شده است که 100 درصد هزینه ها توسط خیر، تامین شده است.

امام جمعه بخش بهمن شهرستان افزود: تنها چیزی که برای انسان باقی می ماند، عمل انسان می باشد که شامل خدمات اجتماعی می شود و مدرسه سازی جزو این اعمال پسندیده می باشد.

در ادامه فرماندار ابرکوه با اظهار خرسندی از مشارکت و نقش فعال خیران مدرسه ساز شهرستان، از پیگیری تمام مسئولان شهرستان برای اجرای این عمل خداپسندانه تشکر نمود و افزود: باقیات صالحاتی بهتر از مدرسه سازی نیست.

امین الرعایا معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد بیان کرد:  رسول اکرم (ص) می فرماید احب عبادالله الی الله انفعتم لعباده آن کسی نزد خدا محبوب تر است که برای دیگران سودمند تر باشد.

وی افزود: همگی ما اینجا جمع شده ایم و آمده ایم که بگوییم آقای غلامپور از شما تشکر می کنیم. وی با تشکر به نامگذاری دبستان به نام امام اول شیعیان گفت امروز باید تلاش در جهت تقویت آموزه های دینی را دوچندان کرد تا بتوانیم نسلی تربیت کنیم که منشاء اخلاقیات باشند.وی  مثلث آموزشی مدرسه - دانش آموز- اولیاء و  تقویت رابطه ها را در این امر بسیار مفید و مثمر دانست . 

در پایان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، مدیر کل نوسازی، مدیر کل آموزش و پرورش استان، دهیاری و شورای اسلامی روستای هارونی، اداره امور عشایر استان یزد و مدیریت دبستان امام علی (ع) با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات خداپسندانه و ایثارگرانه ی این خیر محترم تشکر نمودند.