Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی:
همایش بزرگ سوادآموزی در زندان یزد برگزار شد.
توسط معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد:
از مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان یزد در زمینه سوادآموزی تقدیر شد
به مناسبت هفتم دی ماه با حضور فرماندار برگزار شد
نشست کتابخوان با حضور سوادآموزان زندان شهرستان اردکان
توسط معاون سواداموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد انجام گرفت:
تقدیر از مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان در زمینه سوادآموزی
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اجرای طرح آموزشی راینه در...
والدین نیز در بحث دیجیتال باید اطلاعات خود را به روز کرده تا بتوانند فرزندان خود را رصد کنند

جلسه توجیهی آموزش دهندگان سوادآموزی ناحیه 2

در جهت توانمند سازی وارتقاء بخشی فعالیت های سوادآموزی جلسه توجیهی آموزش دهند گان برگزارشد.

جلسه ی توجیهی آموزش دهندگان سوادآموزی ناحیه دو

با هدف توانمندسازی وارتقاء بخشی ،جلسه ی توجیهی 55 نفراز آموزش دهندگان سوادآموزی ناحیه دو یزد درنمازخانه مدیریت برگزارشد

باهدف توانمندسازی وارتقاء بخشی ،جلسه ی توجیهی 55 نفراز آموزش دهندگان سوادآموزی ناحیه دو یزد درنمازخانه مدیریت برگزارشد.دراین جلسه خدیجه کریمی رئیس اداره نهضت سوادآموزی با تبریک میلاد مسعود امام علی (ع) – روز پدر وتشکرصمیمانه از حضور مدعوین درخصوص تکمیل پرونده ها، بسترسازی جهت برگزاری هرچه بهتر امتحانات وآخرین آئین نامه ها ودستورالعمل های سوادآموزی مطالبی بیان کرد.همچنین عزیزی وشکاری ومسئولین دیگر سواد آموزی در خصوص سایر مسائل سوادآموزی نقطه نظراتی تبیین نمودند.

 
آدرس کوتاه:

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می باشد

 

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .

                                                          به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل از نهضت سواد آموزي، علی باقر زاده درجمع روسا وکارکنان سوادآموزی استان  خراسان رضوی برآینده پژوهی وتوجه به نیازهای آینده جامعه دربرنامه های سوادآموزی تاکید کرد، افزود: آینده پژوهی و توجه به توانمندسازی در تمامی سطوح جامعه باید دنبال شده و نقش و تاثیر عملکرد نهضت سوادآموزی در بهبود نرخ جذب بی سوادان به کلاس های درس، تحکیم بنیان خانواده و ارتقای معیشت اجتماعی مورد بررسی وتوجه صاحبنظران قرار گیرد.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با تاکید بر این که نیروی انسانی عامل اصلی توسعه قلمداد می شود، تصريح كرد : توانمند سازی نیروی انسانی از طریق افزایش آگاهی و سواد را موجب بهره وری و حصول اقتصاد مقاومتی در این حوزه خواهد شد.

وي افزود : باید نگرش نسبت به تولید، مصرف،کار، نظم وانضباط وصداقت واستقامت درکار که رفتار وسبک زندگی را تشکیل می دهد مورد توجه قرار گیرد.

باقرزاده با تاکید براین که الگوهای شهروندی ورفتاری باید در جامعه دنبال شود افزود: متد علمی و بینش عالمانه یکی از مهمترین مواردی است که باید در کار و زندگی و در حوزه ی آموزش و به خصوص سواد آموزی باید مورد توجه قرارگیرد .

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی شکوفایی اقتصادی کشور را بر محور اقتصاد دولتی ، مشارکت مردمی در تعاونی ها وفعالیت بخش خصوصی استوار دانست و گفت: سوادآموزی یکی از مهمترین راه های افزایش بهره وری نیروی مولد جامعه در حوزه های مختلف می باشد.

آدرس کوتاه:

عیادت مدیرکل از همکاران فرهنگی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش
مدیرکل آموزش و پرورش از چند فرهنگی بیمار در نواحی یک و دو یزد عیادت کرد و در این مراسم از فعالیتهای ایشان تجلیل بعمل آمد

عیادت مدیرکل از همکاران فرهنگی
عیادت مدیرکل از همکاران فرهنگی
عیادت مدیرکل از همکاران فرهنگی
عیادت مدیرکل از همکاران فرهنگی
مدیرکل آموزش و پرورش از چند فرهنگی بیمار در نواحی یک و دو یزد عیادت کرد

آدرس کوتاه:

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیرآموزش وپرورش :

تغییر قوانین بازنشستگی در سال آینده منتفی است
پیشنهادهایی که برای اصلاح نظام بازنشستگی مطرح بود فعلاً از دستور خارج شده و در حال حاضر هرگونه تصمیمی مبنی بر تغییر برخی از قوانین مربوط به بازنشستگی از جمله پرداخت حقوق برمبنای چند سال و سابقه خدمتی منتفی است.

به گزارش مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، سیدمحمد بطحایی گفت: پیشنهادهایی که برای اصلاح نظام بازنشستگی مطرح بود فعلاً از دستور خارج شده و در حال حاضر هرگونه تصمیمی مبنی بر تغییر برخی از قوانین مربوط به بازنشستگی از جمله پرداخت حقوق برمبنای چند سال و سابقه خدمتی منتفی است.

بطحایی درخصوص پرداخت پاداش بازنشستگان سال 93 گفت: سازمان مدیریت در لایحه بودجه سال آینده اعتبار مستقلی را برای پرداخت این پاداش پیش بینی کرده است و مشکل پرداخت بازنشستگان سال های 93،94 حل خواهد شد.
وی افزود: به منظور تسریع در حل مشکلات همکاران بازنشسته سال 93 در تلاش هستیم تا با استفاده از مشارکت مؤسسات مالی ،پاداش آنان را در کوتاه مدت پرداخت کنیم و بعداز اختصاص بودجه مربوط توسط دولت، آن را به مراجع مذکور عودت دهیم.

آدرس کوتاه:

1800 دانش آموز برتر مسابقات فرهنگی ، هنری و قرآنی تجلیل شدند

درمراسمی با حضور فرماندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، دراولین روز  این مراسم که با حضور دانش آموزان دختر مقاطع مختلف تحصیلی برگزارشد  مدیرآموزش و پرورش ناحیه 2 یزد از دستیابی به حیات طیبه به عنوان غایت تعلیم و تربیت دانش آموزان یاد کرد وافزود : آموزش و پرورش  براساس سند تحول بنیادین در جهت تربیت همه جانبه دانش آموزان تلاش می کند

"منصور ارجمندی " آموزش مهارت های زندگی ، مهارت های اجتماعی ، سیاسی ، مشارکتی ، فنی وحرفه ای را زمینه ساز تربیت همه جانبه دانش آموزان دانست وافزود : دانش آموزان استان در کنار توجه به مسائل توفیقات آموزشی ، موفقیت های چشمگیری درحوزه های فرهنگی ، قرآنی و پرورشی نیز رقم زده اند .

درادامه این مراسم با اهدای هدایایی از1800دانش آموز که در54 رشته مسابقات فرهنگی وهنری ، قرآن و معارف اسلامی حائز مقام برتر درسطح منطقه ، استان و کشور شده اند تقدیر شد .

گفتنی است هزینه  300 میلیونی جوایز دانش آموزان نیز از محل مشارکت خیرین یزدی تامین شده است

اضافه می نماید این مراسم فردا نیز با حضور دانش آموزان پسر ناحیه 2 برگزار می شود .

آدرس کوتاه:

همايش فصل حضور و جشن تكليف سياسي دانش آموزان استان

جشنواره ترویج فرهنگ مصرف شیر هفته آخر بهمن ماه برگزار می شود

همايش فصل حضور و جشن تكليف سياسي دانش آموزان استانبا حضور استاندار يزد، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، مديركل حوزه استاندار، مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري، مشاور استاندار در امور اطلاع‌رسانی و روابط عمومي، مشاور معاون وزير آموزش‌وپرورش، مديركل و جمعي از مديران آموزش‌وپرورش استان در سالن شهيد عباسپور برق منطقه‌ای يزد برگزار شد.

استاندار يزد در اين همايش ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع دانش آموزان استان و تبريك ماه بهمن، ماه پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي اظهار داشت: شما دانش آموزان آینده‌سازان شايسته ميهن اسلامي هستيد و پاسخ‌های دقيق شما به سؤال مهر رئیس‌جمهوری اسلامي ايران نشان از استعداد، توانمندي، تيزهوشي و دانايي بالاي دانش آموزان استان در عرصه‌های مختلف علمي، فرهنگي، اجتماعي و هنري دارد.

"سید محمد ميرمحمدي" افزود: توانايي ما در دانایی‌مان نهفته است و دانايي اصلی‌ترین سرمايه جوامع بشري است.

استاندار یزدگفت: ضروري است دانش‌آموزانی كه به سن قانوني رأي دادن رسیده‌اند و به‌اصطلاح رأي اولي محسوب می‌شوند در انتخابات پيش رو حضوري مؤثر و پرشور داشته باشند.

وي تصریح کرد: خوشبختانه مجموعه مطلوبي از پاسخ‌های دانش آموزان به اين پرسش مهر جمع‌آوری‌شده كه بعد از جمع‌بندی در قالب كتابي به وزارت آموزش‌وپرورش ارسال می‌شود تا در سراسر كشور مورداستفاده قرار گيرد.

ميرمحمدي با اشاره به پرسش مهر رئیس‌جمهوری مبني بر اينكه بعد از توافق هسته‌ای و لغو تحریم‌ها فرصت‌های پيش روي ما چيست؟ و چگونه بايد به بهترين وجه از اين فرصت‌ها استفاده كنيم؟ تصريح كرد: خوشبختانه با اجرايي شدن برجام و رفع تحریم‌های ظالمانه عليه ملت ايران، زمينه پيشرفت و سرافرازي بیش‌ازپیش جمهوري اسلامي ايران فراهم‌شده است.

استاندار يزد اظهار داشت: شما دانش آموزان نيز با تيزهوشي پاسخ‌های درستي به اين سؤال رئیس‌جمهوری داديد و لازم است در دوران پساتحريم برنامه‌ریزی براي دستيابي به فنّاوری‌های برتر، گسترش علم و فناوري، برند سازی كالاهاي توليد داخلي، حضور در بازارهاي ساير كشورها و اعتمادآفريني در بازارهاي بین‌المللی در دستور كار برنامه ريزان قرار گيرد.

وي افزود: آنچه مهم است اينكه در موضوع برجام تنها نبايد روي مسائل اقتصادي و موضوعات داخلي تمركز كرد بلكه بايد مباحث فرهنگي، اجتماعي، علمي، پژوهشي و روش‌های ارتباطي مؤثر و قابل‌استفاده در روابط بین‌المللی و سطح جهاني را نيز مدنظر قرارداد و اين نكته بسيار مهمي است.

ميرمحمدي در بخش ديگري از سخنان خود به اهميت انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در هفتم اسفندماه اشاره كرد و گفت: برگزاري اين جشن تكليف سياسي می‌تواند نماد حماسه حضور مؤثر و بانشاط شما دانش آموزان به‌اصطلاح رأي اولي در انتخابات پيش رو باشد.

عالی‌ترین مقام اجرايي استان ادامه داد: وقتي انسان به سن تكليف می‌رسد و برايش جشن تكليف مذهبي می‌گیرند مسئولیت‌های گسترده‌ای بر عهده او گذارده می‌شود و اين نشان می‌دهد كه پسران ما در سن 15 سالگي و دخترانمان در سن 9 سالگي آمادگي براي حضور و ايفاي نقش در اجتماع و مجموعه مسئولیت‌هایی كه يك انسان بالغ می‌تواند بپذيرد رادارند.

وي خاطرنشان كرد: اينكه جشن تكليف سياسي را از جشن تكليف مذهبي جدا کرده‌ایم به علت آن است كه قانون انتخابات در جمهوري اسلامي ايران سن رأی‌دهندگان را 18 سال تمام ذكر كرده است و ما نيز در برگزاري انتخابات و كليه مراحل آن تابع قانون هستيم.

ميرمحمدي تأكيد كرد: در انتخابات پيش رو نه‌تنها دانش آموزان رأي اولي بايد حضوري تأثيرگذار و بانشاط در پاي صندوق‌های رأي داشته باشند، بلكه می‌توانند پدران، مادران و ساير اعضاء خانواده خود را نيز به حضور در انتخابات تشويق و ترغيب نمايند.

استاندار يزد يادآور شد: ضروري است به كساني رأي دهيم كه دلسوز نظام و انقلاب باشند، نسبت به ملت ايران وفاي به عهد داشته باشند، با مشكلات مردم آشنا باشند و با وضع قوانين مترقي بتوانند نظام جمهوري اسلامي ايران را تعالي ببخشند.

عالی‌ترین مقام اجرايي استان در پايان سخنان خود تصريح كرد: شما دانش آموزان وارث ميراث ارزشمند، فرهنگ غني و دستاوردهاي عظيم نسل گذشته ایران‌زمین هستيد و ضروري است با دانايي و توانايي ضمن حفظ اين فرهنگ غني و هويت تاريخي، آن را تقويت و در سراسر جهان گسترش دهيد تا تمام مردم دنيا از فرهنگ غني ايران اسلامي بهره‌مند شوند.

مشاور وزیر و مدیر عامل خبرگزاری پانا نیز درادامه اظهار داشت : اقتصاد مقاومتی که امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی مکررا به آن تاکید دارندمی توان پیشینه آن را در یزد و اندیشه و کار و عمل مردمان یزد جستجو کرد.

" محمد کاظم دهقانی" افزود: موفقیت استان یزددر بسیاری از زمینه ها زبانزد مردم کشور و جهان است و رمز این سر بلندی و ماندگاری تنها در گنج نیروی انسانی این استان می باشد .

وی به حضور موثر و پرشور رای اولی ها  در انتخابات پیش رو تاکید کرد و افزود:شما دانش اموزان به عنوان مشاوران جوان برای خانواده و جامعه محسوب می شوید و سعی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مدیر عامل خبرگزاری پانا خطاب به دانش آموزان گفت : آنچه شمارا سرآمد دیگر دانش آموزان قرار می دهد تشکیلاتی بودن شما است زیرا مرام تشکیلات شما را برای مسائل اجتماع و اینده آماده می کندو در تربیت اجتماعی شما عزیزان موثر است .

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش نیز گزارشی از روند اجرای مسابقه  پرسش مهر15 ریاست جمهوری ارائه نمود و افزود: تعداد33 هزار و 162 اثر از دانش آموزان و فرهنگیان در زمینه ی پرسش مهر15 به دبیرخانه مربوطه ارسال گردیده است.

" علی سرداری" برگزاری مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری را در راستای استفاده از نظرات دانش اموزان در امور سیاسی و اجتماعی کشور عنوان کرد.

قابل ذکر است در ابتداي اين مراسم 10 نفر از برگزيدگان پرسش مهر رئیس‌جمهوری و نمايندگان شوراهاي دانش‌آموزی استان به بيان مسائل و نظرات خود در دو موضوع انتخابات و اجرائي شدن برجام پرداختند.

گفتني است در پايان همايش استاني فصل حضور و جشن تكليف سياسي دانش آموزان استان از برگزيدگان و نفرات برتر پرسش مهر رئیس‌جمهوری در سال 93 در رشته‌های قطعه ادبي، مقاله پژوهشي، شعر، داستان كوتاه، فيلم كوتاه، كاريكاتور، طراحي پوستر و عكاسي با اهداي لوح تقدير و هدايايي تجليل شد.

آدرس کوتاه:

چهارمین نشست کمیته تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد

چهارمین نشست کمیته تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان به بررسی نحوه مشارکت دستگاههای مشارکت کننده در اجرای طرح مداخلات و حمایت های روانی ، اجتماعی و آموزش های درسی – مراقبتی ویژه دانش اموزان درمعرض خطر اختصاص داشت.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان یزد دراین نشست با با یادآوری اهمیت فعالیت های پیشگیرانه ، بر لزوم توانمند سازی دانش آموزان با هدف ارتقای مصونیت آنان درمقابل آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

"عباس دهقان " از مشارکت دانشگاه علوم پزشکی ، سازمان بهزیستی ، ستاد مبارزه با مواد مخدر ، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با کمیته پیشگیری از آسیب های اداره کل آموزش و پرورش برای اجرای طرح مداخلات و حمایت های روانی - اجتماعی و آموزش های درسی - مراقبتی ویژه دانش اموزان درمعرض خطر خبرداد و افزود : هم اکنون 11 طرح با رویکرد آموزشی و پیشگیری در مدارس استان درحال اجرا است .

وی به تشکیل کارگروه های فنی – تخصصی مدیریت مورد درکمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان اشاره کرد و گفت : این کارگروه علاوه برارائه آموزش های لازم به مدیران ، مربیان ، مشاوران و خانواده ها ، خدمات مشاوره ، درمان و حمایت های مورد نیاز را به دانش اموزان ارائه می کند.

 

 

آدرس کوتاه:
نمایش 211 - 217 از 217 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 22

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها تقویم رویدادها

حداقل کردن حداکثر