Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری برای سومین سال متوالی انجام...
غرس 176 نهال به یاد 176 شهید سوادآموزی کشور
با هکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری یزد:
جشن شکر گزاری باسوادی دریزد برگزارشد.

یزد، استانی پیشتاز در محو بی سوادی

معاون سوادآموزی استان درشهرستان خاتم:

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ،  امین الرعایا معاون آموزش سواد آموزی استان یزد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خاتم گفت: در ابتدای انقلاب ۴۷%درصد از جمعیت با سواد بودند، اما امروز شاهد رشد ۸۷%درصدی جمعیت کشور هستیم و استان یزد خوشبختانه در گروه سنی 10 تا 49 سال 92/9 درصد جمعیت استان یزد با سواد هستند که میانگین کشوری سواد87 درصد می باشد. 

امین الرعایا افزود: ۸۳%درصد از جمعیت شهرستان خاتم با سواد هستند و این نتیجه زحمات شبانه معلمان و آموزش یاران نهضت سواد آموزی است که  توانستیم جایزه جهانی یونسکو را برای کشورمان به ارمغان بیاوریم.

وی با اشاره به رشد چشم گیر با سوادی از ابتدای انقلاب در کشور افزود:  در شهرستان خاتم دربحث بیسوادی تلاش شده و در حال حاضر با جمعیت ۳۶ هزار نفری شهرستان ۵ هزار و٢٠٠ نفر بی سواد هستند که می طلبد  مسئولان مربوطه در دستور کار خود قرار دهند تا در آینده‌ای نه چندان دور شاهد برگزاری جشن ریشه کنی بی سوادی در  این شهرستان باشیم.

امین الرعایا  با اشاره به اینکه یزد در زمره استان‌های با نرخ سواد آموزی بالا است گفت: برگزاری جلسات شورای پشتیبانی سوادآموزی موجب ارتقاء و رشد آموزش سواد آموزان کشور می شود.

آدرس کوتاه:

در جهت باسوادی بعداز انقلاب زحمات زیادی کشیده شده است که باید قدردان این خدمت بود

معاون سوادآموزی استان:

به گزارش روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، دویست ودهمین جلسه شورای آموزش و پرورش مهریز با حضور معاون  سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان،امام جمعه و فرماندار مهریز و سایر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری مهریز برگزار شد.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از برنامه های این معاونت به تشریح دستاوردهای سواد آموزی استان در طی 40 سال گذشته پرداخت و گفت: بی شک سواداموزی یکی از مصادیق قابل مقایسه برای قبل و بعد ازانقلاب است به طوری که در قبل از انقلاب 53 درصد جمعیت 36 میلیونی سال 1355 بی سواد بودند و این میزان در سال 1395 به 10 میلیون نفر از جمعیت 78 میلیونی رسیده است .

مرآت امین الرعایا با اشاره به سواداموزی زنان در کشور گفت : تفاوت با سوادی بین دو گروه جنسیتی زن و مرد بیش از 26 درصد بوده است که این مهم هم به 6 درصد در سال 1395 در کشور و در استان یزد  تقریبا به صفر رسیده است . وی گفت در این راه زحمات زیادی کشیده شده است  و باید قدردان این خدمت بزرگ بود.

مرآت امین الرعایا در ادامه  با اشاره به طرح های سوادآموزی  به دو طرح آموزشی ICDL و زبان انگلیسی به سواد آموزان  و نماز کلید بهشت  اشاره و اهداف و اهمیت  این دو طرح را تشریح نمود.

 

در پایان این نشست از فعالیتهای یکساله اعضای شورای پشتیبانی سوادآموزی مهریز با اهدای لوح تقدیر از طرف معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی و مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد تجلیل شد.

آدرس کوتاه:

همایش بزرگ سوادآموزی در زندان یزد برگزار شد.

در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی:

در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل زندان های استان و معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش یزد، همایش بزرگ سوادآموزی در زندان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ در این همایش که در محل سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی برگزار شد، مدیرکل زندان های استان با اشاره به اهمیت سوادآموزی در کاهش جرایم گفت: آمارها و شواهد نشان می دهد که زندانیانی که در کلاسهای نهضت سوادآموزی مشارکت فعال دارند کمترین بازگشت مجدد را به زندان دارند .

رضا ذوالفعلی نژاد افزود: هدف از ترویج برنامه های نهضت سوادآموزی در زندان های استان، ریشه کن کردن بی سوادی و همچنین کمک به توانمندسازی زندانیان با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

وی اجرای برنامه های آموزشی بخصوص برای زندانیان بازمانده از تحصیل را نیازمند برنامه ریزی و اقدام لازم دانست و بر بر اجرای به موقع و دقیق آنان تاکید کرد.

در ادامه امین الرعایا، معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ضمن تقدیر و تشکراز مدیر کل زندان ها و همکاران این مجموعه در برگزاری منظم دوره های سوادآموزی برای مددجویان بی سواد و کم سواد به بیان گزارشی از عملکرد زندان های استان و تشریح نحوه اجرای برنامه های سوادآموزی در زندان ها در چارچوب دستورالعمل های ابلاغی پرداخت .

در ادامه گروه های سرود،همخوانی و موسیقی سنتی مددجویان به اجرای برنامه پرداخته و در پایان فعالین امر سواد آموزی و همچنین مددجویان برگزیده در نهضت سوادآموزی زندان مرکزی مورد تقدیر قرار گرفتند.

آدرس کوتاه:

باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا کودکان بازمانده ازتحصیل در سر کلاس های درس در مدارس حضور یابند.

معاون سوادآموزی استان:

چهارمین جلسه انسداد مبادی بی سوادی با موضوع بازماندگان از تحصیل 6 تا 9 سال برگزار شد.

در این نشست که با حضور معاون سوادآموزی ، معاون آموزش ابتدایی و روسای ادارات دو معاونت برگزار شد. مرآت امین الرعایا با اشاره به تاکیدات مدیرکل محترم در موضوع مذکور گفت: از مدرسه جاماندن کودکان در سن مدرسه و عدم تعلیم و تربیت آن ها در مدرسه امری جبران ناپذیر است که خسارات زیادی به فرد و جامعه وارد خواهد نمود لذا باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا علت عدم حضور انان در مدرسه را بدانیم و برای حضور آنان در کلاس های درس برنامه ریزی و مساعدت نماییم.

مرآت امین الرعایا با اشاره به اینکه این کار به تنهایی از عهده آموزش و پرورش بر نمی آید خواستار مشارکت دستگاه های مرتبط در جهت جذب و پشتیبانی این کودکان شد و گفت ، باید از ظرفیت دستگاه هایی مانند ثبت احوال ، کمیته امداد ، بهزیستی ، شهرداری ها و سازمان های مردم نهاد در این زمینه استفاده کرد.

سعیده بهادر زاده معاون آموزش ابتدایی نیز در این جلسه با گزارش اقدامات انجام شده در جهت شناسایی وعلت عدم حضور آنان در مدرسه شد که مهمترین آن را مشکلات مادی ، مهاجرت و داشتن اختلال های یادگیری در این کودکان دانست و گفت : بیش از 60 در صد این کودکان دوره های پیش دبستانی را نگذرانده اند و وقتی وارد مدرسه و کلاس اول ذشده اند نتوانسته اند همپای دانش آموزانی که مقطع پیش دبستانی را گذرانده اند باشند و خود باعث سر خوردگی و ترک تحصیل دانش اموزان گردیده است .

شایان ذکر است  موضوع کودکان بازمانده از تحصیل از موضوعات مهم شورایآموزش و پرورش  استان می باشد 

آدرس کوتاه:

از مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان یزد در زمینه سوادآموزی تقدیر شد

توسط معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد:

طی نشستی با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اداره کل زندانهای استان یزد در حوزه ی سواد آموزی تقدیر به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد ؛ در این نشست که در دفتر مدیر کل اداره زندانهای استان یزد برگزار گردید ، امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، ، حمید اسماعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه ی ۲ استان ، فاطمه دهقان مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان حضور داشتند .

امین الرعایا با اشاره به نقش پررنگ مدیر کل اداره زندانهای استان یزد در توسعه فعالیتهای سواد آموزی و  همینطور پیگیری های لازم جهت آموزشهای سوادآموزی به مددجویان ، با اهدای لوح تقدیری  از مدیر کل اداره زندانهای استان یزد تقدیر و تشکر به عمل آورد 

گفتنی است در این نشست معاون سلامت ، اصلاح و تربیت ، مدیر زندان مرکزی یزد ، رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل و مسئول واحد فرهنگی زندان مرکزی یزد نیز حضور داشتند.

آدرس کوتاه:

نشست کتابخوان با حضور سوادآموزان زندان شهرستان اردکان

به مناسبت هفتم دی ماه با حضور فرماندار برگزار شد

 

 

به همت واحد فرهنگی زندان اردکان و با همکاری فرمانداری ،اداره کتابخانه های عمومی و معاونت سواد آموزی اداره آموزش و پروروش  شهرستان اردکان ،همزمان با گرامیداشت هفته نهضت سوادآموزی در سراسر کشور و همچنین به منظور معرفی و تجلیل از زندانیان نوسواد،نشست کتاب خوان در این زندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان:در این مراسم که با حضور مقیمی فرماندار اردکان؛خانم کرمانیان معاون فرماندار،محمدشاهی رئیس نهضت سواد آموزی ،مددی مقدم رئیس زندان، پایدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی و جمعی از مسئولین اردکان در محل آمفی تئاتر زندان اردکان برگزار شد، فرماندار اردکان با اشاره به اقدامات مطلوب  وبی نظیر زندان اردکان در راستای ایجاد فضای مناسب در جهت اصلاح وتربیت مددجویان بیان داشت :درد جامعه امروز توسعه نیافتگی است که علت اصلی آن عدم مطالعه و نبودن دانایی است.

وی اضافه کرد نشست کتابخوان در زندان اقدام بسیار مؤثری است که می تواند جرقه ای در جهت تغییر سرنوشت مددجویان باشد

فرماندار اردکان با بیان اینکه دانایی محور توسعه است و این امر فقط با مطالعه محقق می شود خطاب به زندانیان اظهار داشت : امیدوارم روزی رقم بخورد که کتاب همان یار مهربان دوران ابتدایی باشد و مطمئناً یاری مهربانترازکتاب وجود ندارد و در حال حاضرکه در ا ین مکان هستید از فرصتها استفاده و کتاب مطالعه کنید تا چراغ دلهایتلان به سوی دنیا روشن شود وبدانید انسانها با تدبر و تفکر می توانند خوب زندگی کنند و این فرصتی است که یکبار به انسان تعلق می گیرد .

فرماندار اردکان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان و خدمتگذاران زندان گفت: به امید روزی که در جامعه ،جهل رخت ببندد و وسوسه های جرم کاهش یابد.

در ادامه این مراسم،حسن مددی مقدم رئیس زندان اردکان نیز ضمن خیرمقدم وتشکر ویژه از فرماندار در جهت ایجاد تعامل سازنده  و مثبت با زندان اظهار داشت: به لطف خداوند متعال و با تعامل و همکاری خوب معاونت سوادآموزی شهرستان و تلاش همکارانمان به ویژه آقای یوسف حیدری مسئول واحد فرهنگی و تربیتی و بهره مندی از توان و ظرفیت مربیان خوب این حوزه ،از افتخارات ماست که رسالت سازمان زندان ها در حوزه اصلاح و تربیت زندانیان مبنی بر لزوم آموزش های سوادآموزی به کلیه بی سوادان و کم سوادان در زندان اردکان انجام شده است .

وی همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده واحد فرهنگی زندان در راستای اهداف نهضت سواد آموزی  ، با اعلام خبر ریشه کنی بیسوادی در زندان اردکان ،افزود:در حال حاضر هیچ زندانی بیسوادی نداریم و هر زندانی بی سواد و کم وسواد به محض ورود به زندان شناسایی و تحت آموزش قرار می گیرد .

رئیس زندان اردکان همچنین افزود:در سال گذشته برای اولین بار دوره انتقال برگزار شد و با حضور ۱۴ نفر در این دوره ۱۰ گواهینامه قبولی صادر شد  و در سال جاری نیز ۴۰ نفر در کلاسهای سوادآموزی شرکت می کنند که از این تعداد ۱۴ نفر در دوره انتقال، ۱۸ نفر دوره سوادآموزی و ۸ نفر در دوره تحکیم ثبت نام شدند که  از مجموع ۴۰ نفر ۱۵ نفر از اتباع می باشند .

مددی مقدم در ادامه ، برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه نوسوادان، بازدید معاون محترم سوادآموزی و مسئولین آموزش و پرورش از روند برگزاری کلاسهای آموزشی، حضور دادستان های شهرستان های اردکان و میبد به همراه قضات محترم در جمع سوادآموزان و استماع مشکلات قضایی ، معرفی کتاب و مسابقه کتابخوانی، برگزاری مسابقه روزنامه دیواری ویژه نوسوادان، تشویق و تقدیر از سوادآموزان و نوسوادان را از از جمله برنامه هایی در نظر گرفته شده گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی برشمرد.

لازم به ذکر است تجلیل از زندانیان نوسواد ،اجرای سرود توسط گروه موسیقی معرفت زندان اردکان،اجرای  برنامه توسط مددجوی مرشد زوخانه ای،معرفی کتابهایی نظیر کاووش گران آسمان،بابانظر،سلام بر ابراهیم،تذکره الاولیا،بهشت جوانان و…. توسط زندانیان و اهدای جوائز به زندانیان فعال در حوزه سوادآموزی و کتابخوانی از جمله برنامه هایی بود که در این مراسم انجام شد.

          

 

آدرس کوتاه:

تقدیر از مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان در زمینه سوادآموزی

توسط معاون سواداموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد انجام گرفت:

 

طی نشستی با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اداره کل زندانهای استان یزد در حوزه ی سواد آموزی تقدیر به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد ؛ در این نشست که در دفتر مدیر کل اداره زندانهای استان یزد برگزار گردید ، امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، ، حمید اسماعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه ی ۲ استان ، فاطمه دهقان مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان حضور داشتند .

امین الرعایا با اشاره به نقش پررنگ مدیر کل اداره زندانهای استان یزد در توسعه فعالیتهای سواد آموزی و  همینطور پیگیری های لازم جهت آموزشهای سوادآموزی به مددجویان ، با اهدای لوح تقدیری  از مدیر کل اداره زندانهای استان یزد تقدیر و تشکر به عمل آورد 

گفتنی است در این نشست معاون سلامت ، اصلاح و تربیت ، مدیر زندان مرکزی یزد ، رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل و مسئول واحد فرهنگی زندان مرکزی یزد نیز حضور داشتند.

 

                  

آدرس کوتاه:

امام جمعه مهریز:سوادآموزی یکی از مقدس ترین آرمان های انقلاب اسلامی است.


به گزارش روابط آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در خطبه های این هفته نماز جمعه مهریز با اشاره به فرمان تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل نهضت سواد آموزی گفت: سواد آموزی به توفیق فرمان امام به یک نهضت فراگیر تبدیل شد و از مقدس ترین آرمان های جمهوری اسلامی است.حجه الاسلام محی الدینی با اشاره به اینکه محرومیت از خواندن و نوشتن امری بخشودنی نیست اظهار داشت: خداوند با نعمت نوشتن و حساب کردن بر مردم از نیک و بد منت نهاد و اگر این دو کار نبودند آنان دچار اشتباه می شدند.وی افزود:نخستین گام در توسعه ی فردی و اجتماعی سواد آموزی است  و سواد و تحصیلات یکی از عوامل مهم پیشرفت بشر در جهان امروز است .

آدرس کوتاه:

تجلیل از آموزش دهندگان توسط سرپرست آموزش و پرورش شهرستان خاتم


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، به مناسبت هفتم دیماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی و هفته سواد آموزی مراسم تجلیل از آموزش دهندگان با حضور سر پرست مدیریت  آموزش و پرورش و معاونین اداره در دفتر مدیریت آموزش و پرورش خاتم تشکیل گردید

در ابتدا جلسه خانم شریفی کارشناس سواد آموزی خاتم خلاصه ای از فعالیتهای انجام شده در سال 97 از جمله تحت پوشش بردن حجم ابلاغی ، حلقه های کتابخوانی و کتابهای طرح خواندن با خانواده و کتاب نماز کلید بهشت را برای حاضرین در جلسه عنوان نمودند

در ادامه یوسف محمودی سرپرست مدیریت آموزش و پررورش خاتم ضمن تبریک این هفته و اهمیت سواد و سواد آموزی مطالبی را ایراد نمودند و در پایان به هر کدام از آموزش دهندگان لوح تقدیر اهدا شد

 

 

 

 

آدرس کوتاه:

طرح حلقه های کتابخوانی و خواندن با خانواده از طرح های مهم سوادآموزی در جلو گیری از بی سوادی است

معاون سوادآموزی استان:

ه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، دویست و نوزدهمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا و امین الرعایا، معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در سالن شهید عادلزاده این مدیریت برگزار شد.

امین الرعایا با اشاره به پیش رو داشتن سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی، ضمن تبریک این روز گفت: پیامبر به عنوان اولین موسس سوادآموزی در اسلام است وبرای اولین بار پس از جنگ بدر فرمان داد هر اسیری که 10 نفر را باسواد کند آزاد است و این خود نشان دهنده اهمیت سواد در دین مبین اسلام است

امین الرعایا همچنین به نقل از آیت الله قرائتی، نماینده سوادآموزی مقام معظم رهبری بیان کرد: ما در کشوری زندگی می کنیم که تنها کشور شیعه است و حتی یک بی سواد هم برای آن زیاد است. بی سواد هم به خودش آسیب می زند و هم آسیب زننده است و در مسیر انتخاب هایش با مشکل مواجه می شود.

وی افزود: آموزش  سه مهارت ( اینترنت ، ورد ، اکسل ) رایانه در قالب طرح ICDL  به سوادآموزان و همچنین اختصاص 10 دقیقه از کلاس سواد آموزان به صحیح خوانی نماز از دیگر برنامه های نهضت سوادآموزی است.معاون سوادآموزی استان با اشاره به طرح خواندن با خانواده و حلقه های کتابخوانی گفت نهضت سوادآموزی در جهت تثبیت و تحکیم سواد برنامه های تدارک دیده است که از فراموشی سواد نوسوادان جلو گیری نماید.

کاظمی نسب، فرماندار شهرستان نیز بیان کرد: بحث سواد آموزی با تیزبینی مقام معظم رهبری و همچنین دولت تدبیر و امید در جمهوری اسلامی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ما باید برنامه ریزی لازم برای شناسایی اسمی بی سوادان شهرستان داشته باشیم.

آدرس کوتاه:
نمایش 11 - 20 از 229 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 23

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها تقویم رویدادها

حداقل کردن حداکثر