Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر
معاون سوادآموزی استان درشهرستان خاتم:
یزد، استانی پیشتاز در محو بی سوادی
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی:
همایش بزرگ سوادآموزی در زندان یزد برگزار شد.
توسط معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد:
از مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان یزد در زمینه سوادآموزی تقدیر شد
به مناسبت هفتم دی ماه با حضور فرماندار برگزار شد
نشست کتابخوان با حضور سوادآموزان زندان شهرستان اردکان
توسط معاون سواداموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد انجام گرفت:
تقدیر از مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان در زمینه سوادآموزی

طرح حلقه های کتابخوانی و خواندن با خانواده از طرح های مهم سوادآموزی در جلو گیری از بی سوادی است

معاون سوادآموزی استان:

ه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، دویست و نوزدهمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا و امین الرعایا، معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در سالن شهید عادلزاده این مدیریت برگزار شد.

امین الرعایا با اشاره به پیش رو داشتن سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی، ضمن تبریک این روز گفت: پیامبر به عنوان اولین موسس سوادآموزی در اسلام است وبرای اولین بار پس از جنگ بدر فرمان داد هر اسیری که 10 نفر را باسواد کند آزاد است و این خود نشان دهنده اهمیت سواد در دین مبین اسلام است

امین الرعایا همچنین به نقل از آیت الله قرائتی، نماینده سوادآموزی مقام معظم رهبری بیان کرد: ما در کشوری زندگی می کنیم که تنها کشور شیعه است و حتی یک بی سواد هم برای آن زیاد است. بی سواد هم به خودش آسیب می زند و هم آسیب زننده است و در مسیر انتخاب هایش با مشکل مواجه می شود.

وی افزود: آموزش  سه مهارت ( اینترنت ، ورد ، اکسل ) رایانه در قالب طرح ICDL  به سوادآموزان و همچنین اختصاص 10 دقیقه از کلاس سواد آموزان به صحیح خوانی نماز از دیگر برنامه های نهضت سوادآموزی است.معاون سوادآموزی استان با اشاره به طرح خواندن با خانواده و حلقه های کتابخوانی گفت نهضت سوادآموزی در جهت تثبیت و تحکیم سواد برنامه های تدارک دیده است که از فراموشی سواد نوسوادان جلو گیری نماید.

کاظمی نسب، فرماندار شهرستان نیز بیان کرد: بحث سواد آموزی با تیزبینی مقام معظم رهبری و همچنین دولت تدبیر و امید در جمهوری اسلامی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ما باید برنامه ریزی لازم برای شناسایی اسمی بی سوادان شهرستان داشته باشیم.

آدرس کوتاه:

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان ، معاون پشتیبانی و سوادآموزی اداره کل از نمایشگاه توانمندی های سواداموزان شهرستان بهاباد


ظظ

دانافر در این بازدید که معاونین پشتیبانی و سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش و مدیر آموزش و پرورش بهاباد نیز اورا همراهی می کردند از پیگیری استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش از طریق وزارت آموزش و پرورش و مجلس شورای اسلامی خبر داد ایشان با اشاره به تاکید مقام عالی وزارت به راه اندازی مراکز یادگیری محلی گفت: توانمند سازی سوادآموزان در همه زمینه ها از اهداف وزارت آموزش و پرورش است که باید نگاه ویژه ای به آن داشت . ایشان همچنین از زحمات انجام شده جهت برگزاری این نمایشگاه تشکر کرد.

شایان ذکر است شهرستان بهاباد در 200کیلومتری مرکز استان یزد قرار دارد.

آدرس کوتاه:

والدین نیز در بحث دیجیتال باید اطلاعات خود را به روز کرده تا بتوانند فرزندان خود را رصد کنند

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اجرای طرح آموزشی راینه در کلاس های سوادآموزی:

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " عباسعلی دانافر " در  نشست مدیران ، روسا ادارات آموزش و پرورش شهرستان ومناطق و اعضاء شورای معاونین  اداره کل آموزش و پرورش استان  ضمن تبریک هفته سوادآموزی با اشاره به اجرای طرح آموزشی آموزش رایانه در کلاس های سوادآموزی   به شکاف نسلی دیجیتالی ایجاد شده بین دانش آموزان ، والدین و مدرسه اشاره کرد و گفت : مدارس باید در زمینه دیجیتال پیشرفت داشته باشند و والدین نیز در بحث دیجیتال اطلاعات خود را به روز کرده تا بتوانند فرزندان خود را رصد کنند واین امر در سرلوحه فعالیت های سواداموزی قرار گرفته است و همه مدیران در جهت حمایت های سخت افزاری و نرم افزاری باید اقدام نمایند .

مدیر کل آموزش و پرورش با اشاره به راه اندازی و تجهیز مراکز یادگیری محلی گفت: مراکز یادگیری محلی گامی برای  آموختن جنبه های دیگر سواد علاوه بر خواندن و نوشتن است که توانمند سازی سوادآموزان از اهداف این مراکز است  که انشالله بتوانیم با هدایت این مراکز در جهت رسیدن به اهداف خود گام بزرگی بردارینم

معاون سواداموزی استان یزد نیز در این نشست گزارشی از نحوه اجرای برنامه های هفته سوادآموزی را به اطلاع مدیران رساند و از همه آنان بابت همکاری و برنامه ریزی در اجرای برنامه ها تشکر و قدردانی نمود.

مرآت امین الرعایا  با اشاره به طرح های مختلف سوادآموزی در جهت تحکیم سواد و جلوگیری از بازگشت به بی سوادی گفت: دو طرح خواندن با خانواده و حلقه های کتابخوانی از مهمترین طرح های سوادآموزی است که باید تا پایان سال 1397 با پوشش 100 در صدی سواداموزان در سطح استان اجرا گردد که امیدواریم با اجرای صحیح این دو طرح گام بزرگی در جهت عدم باز گشت به بی سوادی برداریم.

 

آدرس کوتاه:

دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت با پیشکسوت سوادآموزی


ه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت همزمان با چهارمین روز از هفته سواد آموزی مدیر آموزش و پرورش تفت و هیئت همراه با حضور در منزل آقای سید حسین عرب  از ایشان تجلیل  به عمل آوردند. 

آدرس کوتاه:

بازدید سوادآموزان و آموزش دهندگان سوادآموزی از کتابخانه غدیر ناحیه یک


به گزارش"پریسا جلالیان" کارشناس مسئول سنجش اداره سوادآموزی ناحیه یک، به مناسبت گرامیداشت هفته سوادآموزی صبح امروز 3 نفر از آموزش دهندگان این مدیریت به همراه سوادآموزان خود از کتابخانه عمومی غدیر بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید سوادآموزان با نحوه عضویت در کتابخانه ، امانت گرفتن کتاب ها و هم چنین موضوعات عناوین کتابها آشنا گردیدند.

آدرس کوتاه:

تجلیل از آموزش دهندگان و کارکنان سوادآموزی

توسط مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد صورت گرفت:

از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی و رییس قبلی اداره نهضت این مدیریت تجلیل به عمل آمد

 

به گزارش"پریسا جلالیان" کارشناس مسئول سنجش اداره سوادآموزی ناحیه یک، جلسه ای به مناسبت گرامیداشت هفته سوادآموزی جهت تجلیل از زحمات آموزش دهندگان ناحیه یک و معارفه رییس جدید اداره نهضت ناحیه در محل سالن اجتماعات شهیدپورمحمدعلی این مدیریت برگزار گردید.

ابتدا پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید، "حمیدرضا زارع" رییس اداره سوادآموزی ناحیه با ابراز خرسندی  گزارشی کامل از حجم تحت پوشش سوادآموزی جهت اطلاع آموزش دهندگان ارانه نمود و اذعان کرد سوادآموزی امری بسیار مهم در پیشبرد اهداف جامعه است. سپس "زهره امیرچقماقی" رییس مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن عرض تبریک هفته سوادآموزی از حضور پرشور آموزش دهندگان در عرصه آموزش و پرورش و همت والای آنها تشکر نمود و اذعان کرد امر سوادآموزی فعالیتی بسیار حساس و خطیر محسوب می شود و به مانند بینا کردن یک فرد نابینا تشابه دارد.هم چنین بیان نمود سوادآموز باید با استفاده از دوره های سوادآموزی بتواند از آموخته هایش در زندگی خود تغییر و تحول ایجاد کند و لازم است آموزش دهندگان در ابتدای کار برای امر باسواد نمودن افراد بیسواد و کم سواد  انگیزه ایجاد نمایند. در ادامه آموزش دهندگان به بیان نقطه نظرات و مشکلات درپیش روی خود پرداختند.

هم چنین مراسم تقدیر از زحمات حمیدرضا زارع رییس سابق اداره سوادآموزی ناحیه صورت گرفت و حبیب ا... شریفی به عنوان رییس اداره سوادآموزی این مدیریت معرفی گردید.

آدرس کوتاه:

دیدار مدیرکل آموزش و پرورش اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان و کارکنان سوادآموزی با آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد

به مناسبت هفته سوادآموزی صورت گرفت

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت هفته سواد آموزی

 
به مناسبت گرامیداشت هفته نهضت سواد آموزی مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از معاونین و کارکنان نهضت سواد آموزی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزددیدار و گفتگو کردند.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد حضرت آیت الله ناصری در این دیدار ضمن تبریک هفته سواد آموزی به اهمیت تاسیس نهضت سواد آموزی در سال 58 توسط حضرت امام خمینی (ره) و نقش آن در باسواد کردن عموم جامعه اشاره کرد و گفت : سعادت انسانها از دوران کودکی تا بزرگسالی و آموزش و تربیت آنها امری مهم  است و مربیان و معلمان نقش مهمی در سرنوشت انساها در زندگی  دنیوی و اخرویشان ایفا می کنند.
نماینده ولی فقیه در استان افزود :ما باید به دانش آموزان با خدا بودن و توکل بر خدا ،زندگی سالم ،با صفا و صداقت  را آموزش دهیم چرا که این آموزش ها راحتی زندگی  دنیوی و اخروی را به همراه دارد.
حضرت آیت الله ناصری مانوس بودن با قرآن  و تفکر درباره قیامت و آموزش احکام و مسائل شرعی ، آموزش زندگی درست،وجود الفت و محبت در خانواده ها ، ترویج حیاء و عفت در بین زنان و مردان و آشنا کردن دانش آموزان  با مهارت های زندگی،اعتقادات و دین و تربیت همه جانبه را از وظایف مهم برشمرد و گفت:ما نباید گرایش به مکتب های آموزشی غرب داشته باشیم و ضروری است با فرهنگ و هویت اسلامی فرزندانمان را آموزش داده و تربیت کنیم.
امام جمعه یزد رسالت اصلی زنان در جامعه را آموزش و تربیت انسان  دانست و بیان داشت : دشمنان در فکر دور کردن ما از سبک زندگی اسلامی هستند و ما باید مراقب باشیم تا در دام آنان نیفتیم.


عباسعلی دانافر" مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد هم با اشاره به فعالیت های جهاد گونه ای که در عرصه سواد آموزی صورت گرفته است گفت : در هیچ عرصه ای مثل سواد آموزی نمی توان تفاوتهای قبل و بعد از انقلاب را توصیف کرد و ما باید دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه زمینه ها به ویژه شاخصه هایی که در حوزه سوادآموزی صورت پذیرفته است را برای همگان تبیین کنیم.
گفتنی است در این دیدار امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش هم به ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدام های صورت گرفته در این حوزه پرداخت.

آدرس کوتاه:

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان به مناسبت هفته سوادآموزی


به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش اردکان:

 

اولین و نخستین ندای حضرت حق بر محمد مصطفی (ص)اقرا بود. اقرا باسم ربک الذی خلق و بدینوسیله خواندن اولین کلمه شد در فلسفه اسلام چرا که باید اصل کار انبیاء الهی ورحمانی و امت اسلامی باشد

به یمن فرمان امام خمینی (ره) پایه و اساس نهضتی گذارده شد که بی سوادی را هدف گرفت .هر انسان اعم از کودک، نوجوان و بزرگسال باید از فرصت های آموزشی برخوردار باشد . در جوامع گوناگون سواد آموختن به عنوان حق اساسی و لازمه پیشرفت انسان شناخته شده است .شایسته است که برای ریشه کن کردن بیسوادی ،هدف ورسالت والای نهضت سواد آموزی را بیشتر مورد توجه قرار داد،تا شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این سرزمین باشیم .

امروز ایده ال های رشد وتوسعه بیان گر این واقعیت است که باید بسیار فراتر از مهارت خواندن ونوشتن گام برداشت . آمار کسانی که موفق به دریافت مدرک سواد آموزی شده اند کافی نیست ،آنچه کارساز است کسانی هستند که دریچه سواد را به زندگی خود می گشایند و در پرتو نور آن ،وضعیت موجود را بهبود می بخشند . در غیر این صورت رسیدن به مرزهای توسعه یافتگی در حد شعار باقی خواهد ماند . به امید فردایی روشن و امید بخش .

اینجانب ضمن  گرامیداشت هفتم دی سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی به فرمان معمار بزرگ انقلاب این روز خجسته و میمون را به همه آموزش دهندگان و سواد آموزان و کلیه دست اندارکاران نهضت سواد آموزی تبریک عرض نموده و از تلاش های  دلسوزانه و متعهدانه آنها نهایت امتنان را دارم و از ایزد منان سعادت، سلامتی و توفیق روز افزون تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس تعلیم و تربیت را خواستارم .

مدیرآموزش وپرورش شهرستان اردکان

محمد اشرفیان

آدرس کوتاه:

بازدید سوادآموزان ناحیه یک از فعالیت ها و کلاس های کانون فاطمه الزهرا (س)

به مناسبت هفته سوادآموزی و آشنایی سوادآموزان با کارگاه های عملی انجام شد

آدرس کوتاه:

حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش در صبحگاه کارکنان اداری ناحیه یک یزد


به گزارش"پریسا جلالیان" کارشناس مسئول سنجش اداره سوادآموزی ناحیه یک، به مناسبت گرامیداشت هفته سوادآموزی صبحگاه مشترک پرسنل شاغل در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ؛ با حضور" امین الرعایا" معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان و هیئت همراه برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا "زهره امیرچقماقی" مدیر ناحیه در خصوص اهمیت و وظیفه خطیر سوادآموزی در جامعه و همیاری سایر ارگان ها جهت ریشه کنی امر بی سوادی که فرمان حضرت امام(ره) می باشد، سخنانی را ایراد نمود.

در ادامه "امین الرعایا" ضمن تشکر از مدیریت، واحد سوادآموزی و همکاری دیگر واحدهای ناحیه د رخصوص همکاری همه جانبه افراد جهت ارج نهادن به فرمان امام سفارش نمود.

در نهایت در جمع همکاران اعضای ستاد بهبود کیفیت و امتحانات این مدیریت اتاق سنجش و ارزیابی تحصیلی سوادآموزی ناحیه افتتاح گردید.

آدرس کوتاه:
نمایش 11 - 20 از 220 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 22

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها تقویم رویدادها

حداقل کردن حداکثر