Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر

زنگ آغاز کلاس های سوادآموزی دوره آموزش رایانه استان یزد در هنرستان گردباف به صدا درآمد.

طی مراسمی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و در قالب پروژه مهر وجشن شکوه دانش

 

همزمان با باز گشایی مدارس استان یزد و برای دومین سال پیاپی آیین جشن شکوه دانش آغازنمادین کلاس های سوادآموزی استان یزد برگزار گردید . در این مراسم که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش ، اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان و نواحی یک و دو یزد و جمع زیادی اموزش دهندگان و سوادآموزان برگزار گردید . امین الرعایا معاون سوادآموزی استان ضمن ارائه گزارش از فعالیت های سواداموزی سال 1395 سوادآموزی استان ابراز امیدواری نمود که انشالله سال 95 سالی پر بار برای سوادآموزی استان یزد باشد . ایشان با اشاره به طرح های در دست اجرای سوادآموزی گفت : امسال برای اولین سال طرح آزمایشی icdl برای 100 نفر از فراگیران دوره انتقال نواحی یک و. دو یزد برگزار می گردد که امروز شاهد آیین افتتاح این طرح در استان می باشیم . ایشان ارتقاء سطح دوره انتقال،آموزش زبان خارجه،آشنایی مقدماتی با سخت افزار،آشنایی کامل با برنامه های word اینترنت و ویندوز و اخذ مدرک از بنیادicdl را از مهمترین ویژگی های این طرح دانست. وی گفت هدف از اجرای این طرح توانمند سازی فراگیران در جهت زندگی بهتر می باشد که امیدواریم با اجرای موفق این طرح شاهد گسترش آن در سال آینده در سایر شهرستان ها باشیم تجلیل از دو چهره موفق سوادآموزی ، اجرای شعر و سرود و به صدا درآمدن زنگ افتتاح طرح  تحت عنوان شکوه دانش ، بازدید مدیر کل و اعضاء گروه بهبود ومدیران نواحی یک ودویزد از کلاس های سوادآموزی و icdl ,تجلیل از آموزش دهندگان و مربیان کارگاههای رایانه  و نمایشگاه دستاوردهای سوادآموزی استان از دیگر برنامه های این مراسم نمادین بود.

شایان ذکر است جشن شکوه دانش آخرین برنامه در قالب پروژه مهر استان یزد بود که در بیشتر شهرستان های استان برگزار گردید.

آدرس کوتاه:

آیین بازگشایی کلاس های سواد آموزی شهرستان مهریز انجام شد

با حضور معاون سوادآموزی استان یزد

جشن شکوه دانش ویژه بازگشایی کلاسهای سوادآموزی در مهریز برگزار شد.

 
جشن شکوه دانش ویژه بازگشایی کلاسهای سوادآموزی مهریز در دبستان دخترانه یس مهریز باحضورمعاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیراموزش وپرورش مهریز مسئولین شهرستان وجمعی از سوادآموزان و آموزشیاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد دراین آیین با تبریک فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس به  برنامه های پیشرو برای تحقق  باسوادی 100 درصدی دراستان یزد اشاره کرد وافزود : در دولت تدبیر وامید بستر کار برای ریشه کنی کامل بیسوادی فراهم شده است واین مسئولیت مارا به عنوان مجری کار سنگین تر می کند.
"مرآت امین الرعایا" افزود: برای اولین بار کلاسهای آموزش icdl برای سوادآموزان دوره انتقال در سطح استان به صورت آزمایشی برگزار می شود.
وی ضمن با اهمیت خواندن طرح سرشماری ازخانواده ها خواست اطلاعات خود را به صورت صحیح و کامل در سایت وارد نموده یا در اختیار ماموران قرار دهند  تا در شناسایی و جذب بیسوادان استفاده شود.
وی کسب رتبه اول استان در زمینه عملکرد فعالیتهای سوادآموزی در سال 1394 و رتبه دوم استان در جذب سوادآموزان توسط سوادآموزی شهرستان مهریز در سال 1395 را نشانه فعالیت خوب مدیریت و سوادآموزان ذکر نمود
مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این مراسم با تبریک فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس بر اهتمام جدی این مدیریت در ریشه کنی کامل بیسوادی در شهرستان تاکید کرد.

آدرس کوتاه:

برگزاری جشن شکوه دانش

اردکان

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان جشن شکوه دانش ویژه آغاز سال تحصیلی سوادآموزان و بازگشایی کلاسهای سواد آموزی در آموزشگاه شهید حسنپور این شهرستان برگزار شد.
طی این برنامه که شرافت و حاضری ، روسای ادارات سوادآموزی و سنجش سوادآموزی استان نیز در آن حضور داشتند، محمد اشرفیان طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و کارشناسان حوزه سوادآموزی استان و شهرستان به بیان عملکرد یکساله نهضت سوادآموزی پرداخت و با اشاره به آیات و احادیث بر لزوم ریشه کن نمودن بیسوادی و بستن مبادی آن تاکید ورزید.
حاضری ،‌ ریاست اداره سنجش نهضت سوادآموزی استان نیز در سخنانی ضمن برشمردن اهمیت سواد و علم آموزی خطاب به سوادآموزان گفت : ما قدم در مسیری گذاشته اید که سفارش خداوند است و در دین بدان تاکید شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش سوادآموزی را راهی برای خداشناسی دانست و با استناد به سخن پیامبر گرامی اسلام، طلب  علم را فریضه برشمرد.
رئیس اداره سنجش نهضت سوادآموزی استان در ادامه از اینکه خدمات سوادآموزی به اتباع نیز که بخاطر کمبود و عدم دسترسی به امکانات در گذشته از نعمت سواد بی بهره مانده بودند ارائه میشود اظهار خوشحالی کرد و به بیانات مقام معظم رهبری در این راستا که بر سوادآموزی کلیه بیسوادان تاکید نموده اند اشاره کرد.
حاضری در پایان از زحمات و تلاشهای آموزش دهندگان و مسئولین نهضت سوادآموزی در شهرستان و مجموعه آموزش و پرورش اردکان بخاطر همکاری و تعامل سازنده در جهت سوادآموزی و بستن مبادی بیسوادی تقدیر و تشکر کرد.
اجرای سرود  " بوی ماه مدرسه " و دکلمه و اهداء جوایزی به سوادآموزان  و دانش آموزان گروه سرود از دیگر برنامه های این جشن بود.

آدرس کوتاه:

آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند

ناحیه یک

 


جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سوادآموزان ،با اشاره به زمان و مکان تشکیل کلاس ها  بر شرکت فعال آنان در برنامه ها ی سواد آموزی تأکید کرد

 در ادامه"محمد رضا بابایی" در خصوص نحوه عقدقرارداد وتکمیل فرم های قرارداد و بیمه و بازدید کارشناس اداره بیمه  از کلاسها ، نحوه پرداخت حقوق  ومزایای  آموزش دهندگان، صحبت کرد

در پایان از آموزش دهندگانی که در مسابقه کتابخوانی وجشنواره الگوی تدریس  حضور فعال داشتند تجلیل شد .

 

 
آدرس کوتاه:

برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت

ناحیه یک

رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی

هیجدهم شهریور ماه 1395 

گزارش تصویر

 

 
آدرس کوتاه:

تدریس وقتی همراه با علاقمندی باشد تاثیر گذار و موفق است

معاون آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی کشوردر مراسم اختتامیه اولین جشنواره الگوهای برتر سوادآموزی استان یزد:

معاون آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی کشور که در آیین اختتامیه اولین جشنواره الگوهای برتر تدریس سوادآموزی استان یزد در جمع معلمان و آموزش دهندگان سوادآموزی در کانون ولایت شهرستان تفت حضور یافته بود ضمن تشکر از ابتکار سوادآموزی استان یزد در برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس به بیان نقش و اهمیت تدریس خوب پرداخت و گفت : تدریس وقتی تاثیر گذار و مفید است که همراه با علاقمندی باشد وآموزش دهنده باید بوجود آورنده این علاقه در سوادآموز باشدو اگر بتواند ارتباط خوبی با سوادآموز برقرار کند میزان یادگیری را افزایش میدهد . وی با اشاره به ویژگی های یک تدریس خوب به بیان راههای مختلف ارتباط با بزرگسالان پرداخت و گفت : برای برقراری ارتباط با هر بزرگسال باید به شیوه های مختلف برخورد کرد و نیازهای ضروری زندگی را به آنان آموخت و آن را در اولویت قرار داد وقتی بزرگسال دید نیازش در حال برطرف شدن است علاقمندی او به یادگیری بیشتر می شود . مهدی زاده افزود رویکرد سازمان نهضت سوادآموزی بر مبنای آموزش نیازهای اساسی زندگی می باشد که در این راستا اقدامات ارزنده ای نیز انجام داده است چاپ و تالیف کتاب های ویژه هرفرد، ایجاد مراکز یادگیری محلی و... از آن جمله هستند .

شایان ذکر است اولین جشنواره الگوهای برتر تدریس سوادآموزی استان با شرکت بیش از 35 گروه در دوره سوادآموزی برگزار وطی مراسمی همزمان با روز جهانی سوادآموزی در کانون ولایت شهرستان تفت با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ، معاون آموزشی سازمان نهضت  سوادآموزی و مسئولین استان و شهرستان تفت از 5 گروه برتر تقدیر گردید.

آدرس کوتاه:

گزارش تصویری برگزاری جشنواره الکوهای برتر تدریس سوادآموزی استان یزد


کانون ولایت شهرستان تفت  18 شهریور ماه 95

آدرس کوتاه:

اولین جشنواره اگوهای برتر تدریس سوادآموزی استان یزد برگزار گردید

همزمان با روز جهانی سوادآموزی با حضور معاون آموزشی سازمان نهضت سواداموزی کشور :

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد دراین جشنواره که معاون سازمان سوادآموزی کشور ، مدیرکل آموزش و پرورش ، امام جمعه و فرماندار تفت حضور داشتند از 5 طرح برتر سوادآموزی تجلیل شد .

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان هدف این جشنواره را  افزایش کارآیی، اثربخشی، تقویت سیستم بازخوردی و ارتقای سیستم مسئولیت پذیری در سوادآموزی دانست .

مرآت امین الرعایا افزود 32 اثر به دبیرخانه جشنواره الگوی برتر تدریس دروس سوادآموزی ارسال شده که از این تعداد 22 اثر قابل بررسی بوده و بعد از داوری آثار ارسالی، شهرستان های مهریز، ابرکوه، میبد، ناحیه یک و ناحیه دو یزد موفق به کسب رتبه های برتر استانی شدند.

امین الرعایا با گرامیداشت هشتم سپتامبر روز جهانی سوادآموزی از زحمات آموزش دهندگان سواد قدردانی کرد

ارائه و تدریس الگوهای برتر و تجلیل از بهورزانی که در امر جذب سوادآموزان با آموزش و پرورش همکاری داشته اند از دیگر برنامه های این جشنواره بود .

گفتنی است این جشنواره در کانون ولایت شهرستان تفت برگزارشد.

دراین جشنوار جمعی از روسای آموزش وپرورش شهرستانها ومناطق استان وکارشناسان سوادآموزی نیز حضور داشتند .

هشتم سپتامبر به عنوان روز جهانی سوادآموزی نام گذاری شده است

 
آدرس کوتاه:

نشست خبری معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزارشد.


آدرس کوتاه:

نشست خبری معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزارشد.

در آستانه 8 سپتامبر روز جهانی مبارزه با بی سوادی

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در آستانه روزجهانی مبارزه با بی سوادی، "مرات امین الرعایا"  در نشست خبری با خبرنگاران استان گفت: از تعداد ۱۷۶ شهید سوادآموزی در کشور، دو شهید مربوط به استان یزد است که برگزاری جشنواره تجلیل از این شهدا در دستور کار قرار دارد.وی افزود: اخلاص شهیدان رجایی و باهنر الگویی برای همه دولتمردان جمهوری اسلامی ایران باشد.امین الرعایا با اشاره به وجود ۱۷۶ شهید سوادآموزی در کشور افزود: از این تعداد دو شهید مربوط به استان یزد است و درصدد برگزاری جشنواره تجلیل از این شهدا در سال جاری هستیم.

      وی با اشاره به هشتم سپتامبر روزجهانی مبارزه با بیسوادی بر ایجاد انگیزه در بین بیسوادان به امر باسوادی تاکید کرد و گفت: ایجاد انگیزه در بین بیسوادان حلقه مفقوده‌ای در امر سوادآموزی در استان است و از نظر اعتبار و امکانات که امروزه برای باسوادی وجود دارد و همچنین قوانین و مقررات هر بهانه‌ای از افراد بیسواد گرفته شده است.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد افزود: هیچ آمار و منبع رسمی و قابل دسترس برای تعداد آمار بی سودان اتباع و همچنین مهاجران داخلی و خارجی وجود ندارد و تنها منبع ما، آمارگیری سازمان مدیریت است که مجددا امسال هم برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:  از همه اقشار استدعا داریم چون هرگونه برنامه‌ریزی در استان بر اساس این آمار خواهد بود لذا کمال دقت و همکاری را با ماموران سرشماری داشته باشند و مخصوصا آمار درست تعداد افراد بی سواد را اعلام کنند.

امین الرعایا افزود: فعلا هرگونه برنامه‌ریزی ما بر اساس شماره ملی است و در سال ۹۰ تعداد آمار رسمی اتباع خارجی بی سواد بیش از ۵هزار بود اما قطعا در سال ۹۵ این امار بیشتر خواهد شد.

وی گفت : همچنین در بین مهاجران داخلی و جویای کار نیز افراد کم بضاعت برای کار وارد استان یزد شده‌اند به عنوان مثال در ناحیه ۲یزد، خانواده‌ای وجود دارد که هر ۵ نفر خانواده یعنی پدر و مادر و هرسه فرزند زیر ۲۰سال انهابی سواد بودند.

وی ادامه داد: طبق آمارگیری سال۹۰ تعداد بیسوادان (شناسایی شده)استان یزد بیش از ۲۹هزار نفر بود که ۱۸هزار و ۷۳۰نفر از آنها اتباع بودند یعنی بیش از ۶۰ درصد کل آمار بی سوادی استان را اتباع و مهاجران تشکیل می‌دهند که قطعا در آمارگیری سالجاری این آمار افزایش بیشتری خواهد داشت.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد آموزش و توانمندی نیروها را در اولویت برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است و سوادآموزی دقیقا ارتباط مستقیم و غیرمستقیم با اقتصاد مقاومتی دارد.

  وی ادامه داد: به صورت مستقیم اینکه فردی را باسواد می‌کنیم و معتقدیم در اقتصاد خانواده این فرد تحول ایجاد می‌کند و هچنین فردی در استان بعد از باسوادی در حال حاضر در کارگاه قالیبافی که راه اندازی کرده توانسته اشتغال ده نفر را ایجاد کند که این نه تنها برای خود فرد باعث تحول در زندگی شده بلکه افراد دیگری را تحت الشعاع قرار داده است.

امین الرعایا افزود: به صورت غیرمستقیم نیز فردی که در اثر بیسوادی اعتماد به نفس پایینی داشته و خود را سربار جامعه می‌بیند بعد از باسوادی احساس استقلال می‌کند و در مسیر زندگی راه‌ها را بکار می‌گیرد و به سمت زندگی بهتر پیش می‌رود.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به مشکلات این امر گفت: عدم شناسایی و جذب بیسوادان باقی مانده، اتباع خارجی و عدم شناخت کامل از مهاجرین هموطن از استان‌های دیگر از مشکلات سوادآموزی است.

100 سوادآموز دوره انتقال زیر پوشش آموزش مقدماتی رایانه قرار می‌گیرند

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی سوادآموزی استان یزد با اشاره به اینکه آموزش مقدماتی رایانه در دستور کار قرار گرفته است، گفت: 100 سوادآموز دوره انتقال زیر پوشش این طرح قرار می‌گیرند.

"حسن حاضری" در این نشست اظهار داشت: ارزیابی عملکرد استان‌ها در حوزه سوادآموزی با هدف هدفمند کردن برنامه‌های نظارتی با هدف افزایش کارایی، اثربخشی و ارتقاء میزان پاسخگویی معاونت‌ها اجرا می‌شود.

وی افزود: سیاستگذاری تأمین نیروی انسانی، آموزش و توانمندسازی نیروها، ارائه طرح و برنامه مکمل آموزشی، نظارت بر ارزیابی آموزشی و ... در دستور کار قرار گرفته است.

حاضری با اشاره به برخی طرح‌های اجرا شده دlر تحقق سیاستگذاری‌های سوادآموزی عنوان کرد: طرح الگوهای برتر تدریس از جمله طرح‌هایی است که با هدف تغییر مفید و مطلوب در مسیر یادگیری و یاددهی و ایجاد انگیزه در داوطلبان به منظور ایفای نقش مؤثر در تدریس و توسعه فرهنگی تحقیق و پژوهش اجرا شده است.

وی خاطرنشان کرد: با انتشار فراخوان این جشنواره، 32 اثر توسط دبیرخانه دریافت شد که 22 اثر قابل بررسی بود و رتبه‌های اول تا پنجم از مهریز، ابرکوه، میبد، ناحیه یک و ناحیه دو یزد انتخاب شدند.

رئیس سنجش امکانات و ارزیابی سوادآموزی استان یزد یادآور شد: قرار است در روز 18 شهریورماه مصادف با روز جهانی مبارزه با بی‌سوادی، روش‌های برتر برگزیده شده به صورت زنده در بین مسؤولان و آموزش‌دهندگان اجرا شود.

حاضری همچنین با اشاره به اینکه آموزش مقدماتی رایانه نیز در دستور کار سوادآموزی قرار گرفته است، عنوان کرد: 10 استان برای اجرای این طرح انتخاب شده‌اند که یزد نیز از جمله این استان‌ها است.

رئیس سنجش امکانات و ارزیابی سوادآموزی استان یزد همچنین از زیر پوشش قرار گرفتن 250 نفر از سوادآموزان در مسابقه کتابخوانی خبر داد و اظهار داشت: هدف از اجرای طرح مسابقه کتابخوانی، گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارتقاء آگاهی مخاطبان است.

وی با اشاره به همکاری‌های دستگاه‌های مختلف برای سواد دار کردن گروه‌های زیرپوشش، مراجعان و مخاطبان آنها بیان کرد: سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی، شهرداری، جهاد کشاورزی، کمیته امداد و ... از جمله این مراکز هستند که از فعالان آنها تجلیل خواهد شد.

حاضری با اشاره به آمار قبولی سوادآموزان در دوره‌های مختلف عنوان کرد: در سال گذشته در دوره اول سوادآموزی 90 درصد و در دوره تحکیم 74 درصد از شرکت‌کنندگان نمره قبولی کسب کردند.

رئیس سنجش امکانات و ارزیابی سوادآموزی استان یزد از اجرای طرح الگوهای برتر تدریس خبر داد و اظهار کرد: با انتشار فراخوان این جشنواره، ۳۲ اثر توسط دبیرخانه دریافت شد که ۲۲ اثر قابل بررسی بود و رتبه‌های اول تا پنجم از مهریز، ابرکوه، میبد، ناحیه یک و ناحیه دو یزد انتخاب شدند.

وی گفت: این جشنواره روز ۱۸ شهریورماه مصادف با روز جهانی مبارزه با بیسوادی برگزار می‌شود و روش‌های برتر برگزیده شده به صورت زنده در بین مسئولان و آموزش‌دهندگان اجرا می‌شود.

 

افتتاح 3  مرکز یادگیری محلی در یزد همزمان با آغاز سال تحصیلی

 مسئول اداره سوادآموزی معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نیز در این نشست اظهار کرد: جشن ویژه شکوه دانش در هفتم مهرماه در یزد برگزار می‌شود و در این مراسم زنگ سوادآموزی نواخته می‌شود.

"محمدعلی شرافت " عنوان کرد: این مراسم به طور نمادین در مدرسه گردباف یزد برگزار می‌شود و سوادآموزان سال تحصیلی را در این مدارس خود آغاز می‌کنند.

شرافت همچنین از ایجاد سه مرکز یادگیری محلی همزمان با آغاز سال تحصیلی سوادآموزی در نواحی یک و دو یزد خبر داد و بیان کرد: این مراکز به منظور یادگیری حرفه‌های مختلف برای سوادآموزان راه‌اندازی می‌شود.

مسؤول اداره سوادآموزی معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد همچنین از اجرای طرح دیگری با همکاری اداره امور عشایر جهاد کشاورزی استان یزد خبر داد و یادآور شد: طرح باسواد کردن عشایر استان به طور جدی در برنامه‌های سوادآموزی قرار گرفته و این کار به صورت نظام‌مند انجام می‌شود.

شرافت با اشاره به اینکه استان یزد 6 هزار عشایر دارد، افزود: این عشایر اغلب در خاتم و ابرکوه ساکن هستند و معمولاً 15 مهرماه با استان باز می‌گردند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 70 نفر از عشایر بی‌سواد استان یزد زیرپوشش قرار گرفته‌اند و امسال نیز هزار و 600 نفر سهمیه سوادآموزی به عشایر داشتیم که تاکنون هزار و 266 نفر زیر پوشش قرار گرفته‌اند.

شرافت با اشاره به برنامه‌های هفته سوادآموزی اظهار داشت: در هفته آینده طرح تجلیل از بهورزان استان یزد انجام می‌شود بر این اساس در استان یزد 20 بهورز نمونه شناسایی شده‌اند که طی مراسمی از آنها تجلیل خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با اجرای طرح‌های مختلف شاهد تقویت انگیزه در افراد بی‌سواد برای مراجعه به مراکز سوادآموزی و سواد دار شدن آنها باشیم.

 

 

 
آدرس کوتاه:
نمایش 181 - 190 از 236 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 24

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها تقویم رویدادها

حداقل کردن حداکثر