Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر
معاون سوادآموزی استان درشهرستان خاتم:
یزد، استانی پیشتاز در محو بی سوادی
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی:
همایش بزرگ سوادآموزی در زندان یزد برگزار شد.
توسط معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد:
از مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان یزد در زمینه سوادآموزی تقدیر شد
به مناسبت هفتم دی ماه با حضور فرماندار برگزار شد
نشست کتابخوان با حضور سوادآموزان زندان شهرستان اردکان
توسط معاون سواداموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد انجام گرفت:
تقدیر از مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان در زمینه سوادآموزی

مرکز یادگیری محلی با مشارکت سازمان زندان ها و اقدامات تامینی استان یزد افتتاح گردید

با حضور معاون سوادآموزی استان در زندان مرکزی یزد:

با حضور مسئولین اداره کل آموزش و پرورش و زندان های استان یزد مرکز یادگیری محلی زندان مرکزی آئین تقدیر از فعالین نهضت سوادآموزی ندامتگاه برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی ناحیه دو آموزش وپرورش یزد؛ مرکز یادگیری محلی زندان مرکزی یزد با حضور معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان ،مدیر آموزش و پرورش ورییس اداره سوادآموزی ناحیه ۲،مدیر زندان مرکزی ، رییس اداره فرهنگی تربیتی اداره کل زندان ها ،معاون سلامت اصلاح وتربیت اداره کل زندان ها، ، و همچنین برخی دیگر مسئولین آئین  افتتاحیه مرکز یادگیری محلی زندان مرکزی یزد در محل مجتمع فرهنگی هنری امام علی علیه السلام برگزار شد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان دراین مراسم  ضمن تقدیر و تشکر از فعالین نهضت سوادآموزی زندان مرکزی یزد به تاکید دین مبین اسلام نسبت به فراگیری علم اشاره وافزود فراگیری خواندن ونوشتن از سرمایه های با ارزش انسان می باشد وآدمی را در مسیر ارتقا زندگی وفرزندان سوق می دهد.

مرآت امین الرعایاهدف از طرح یادگیری محلی را علاوه بر با سوادشدن، کسب مهارت های زندگی،فنی وحرفه ای،داشتن یک زندگی مطلوب ودر نهایت ایجاد فراهم کردن یک شغل درکنار تحصیلات عنوان نمودوی از طرح کتابت قرآن توسط مددجویان بسیار اسقبال  واز مسئولین زندان مرکزی خواست در این راستا اقدام نمایند

در ادامه رابط سوادآموزی زندان مرکزی یزد در ابتدای مراسم از حضور وحمایت های مسئولین آموزش وپرورش زندان های استان یزد تشکر وبه تفصیل گزارش مختصری  از فعالیت های صورت گرفته در سوادآموزی زندان مرکزی یزد نظیر برگزاری کلاس های نهضت ، برپایی آزمون پس از یادگیری، دوره های سوادآموزی و اعطا مدرک سواد آموزی به قبول شدگان این دوره ها عنوان کرد.

گفتنی است در پایان ازمسئولین سواد آموزی استان ،فعالین  نهضت سوادآموزی زندان مرکزی یزد وقبول شدگان در دوره نهضت سواد آموزی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 
آدرس کوتاه:

جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو


جلسه ی هم اندیشی آموزش دهندگان سوادآموزی ناحیه دو

 

درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد.

خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان آخرین دستورالعمل هاوبخشنامه های سوادآموزی را تشریح ودرادامه فرشی مسئول حسابداری مدیریت درزمینه قوانین بیمه آموزش دهندگان مطالبی بیان نمود.

گفتنی است درحاشیه جلسه کارگرزاده رابط سوادآموزی  درزمینه تعامل وهمکاری بین بخشی بیشترومدیریت هزینه های پشتیبانی نقطه نظراتی بیان کرد. 

 

آدرس کوتاه:

کسب رتبه عالی شایسته تقدیر توسط سوادآموزی استان را به کارکنان ، مدیران و کارشناسان آموزش و پرورش استان تبریک گفت.

معاون سوادآموزی استان یزددرجمع روسای ادارات آموزش و پرورش:

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش استان یزد در پی کسب رتبه عالی شایسته تقدیر توسط سواداموزی استان یزد ، مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان یزد با تبریک  این موفقیت به کلیه همکاران در سطوح مختلف اداره کل و مدیریت های شهرستان و مناطق گفت این موفقیت را مدیون زحمات همه عزیزان در آموزش و پرورش استان و شورای پشتیبانی سوادآموزی استان و شهرستان ها می باشیم . وی که در جمع مدیران وروسای آموزش و پرورش شهرستان و مناطق استان حضور یافته بود گفت : استفاده از ظرفیت های شورای پشتیبانی سوادآموزی در جهت فعالیت های مطلوب سوادآموزی را خواستارشد و گفت شوراهای پشتیبانی سوادآموزی که در دولت تدبیر و امید مجددا فعال گردیده است می تواند کمک شایانی به پایان دادن به بی سوادی بنماید . وی همچنین توجه به سوادآموزی اولیاء ، کودکان کار و خیابانی ، آموزش اتباع بیگانه را خواستار و از مدیران آموزش و پرورش بابت کیفی سازی فعالیت های سوادآموزی تشکر وقدردانی نمود .

ایشان همچنین گزارشی از فعالیت های سوادآموزی در سال 95 و کلاس های باقیمانده از سال 94 ارائه و خواستار تسریع در اتمام این کلاس ها گردید . وی همچنین از درج رصد فعالیت های سوادآموزی استان در سایت معاونت سواداموزی به صورت ماهیانه خبر داد .

شایان ذکر است اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان یزد به مدت یک روز در پزوهشکده تعلیم وتربیت واقع در تالار فرهنگیان برگزار گردید.

آدرس کوتاه:

امتحانات سوادآموزی شهرستان میبد برگزار شد

اعضاء ستاد امتحانات شهرستان میبد از امتحانات سواداموزی بازدید نمودند.

بازدید آزمون های پایانی سوادآموزی

 
اعضای ستاد امتحانات شهرستان میبد از محل های برگزاری آزمون های پایانی سواد آموزی بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبداعضای ستاد امتحانات سواد آموزی شهرستان به منظور بررسی کیفیت برگزاری امتحانات پایانی و ارزیابی مسائل و مشکلات موجود از محل های برگزاری آزمون های پایانی بازدید بعمل آوردند و روند اجرای امتحانات را مورد بررسی قرار دادند. 
 
آدرس کوتاه:

جلسه گروه بهبود کیفیت سوادآموزی شهرستان ابرکوه برگزار شد.

با حضور معاون سوادآموزی استان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، جلسه بهبود کیفیت سوادآموزی با حضور امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل، شرافت رئیس اداره سوادآموزی، محمدی کارشناس  سنجش سوادآموزی اداره کل و اعضای گروه بهبود کیفیت شهرستان برگزار گردید.

کارشناس مسئول نهضت سوادآموزی شهرستان ابرکوه، گزارشی از وضعیت سوادآموزی شهرستان ارائه نمود.

"فتاحی" عمده ترین مشکل شهرستان در بحث سوادآموزی را جذب بی سوادان اعلام نمود و دلیل آن را پراکندگی بی سوادان در سطح شهرستان، عدم انگیزه کافی، عدم احساس نیاز و نداشتن اهرم مناسب برای جذب آنان دانست و از حاضرین خواست تا در این زمینه چاره ای اندیشیده شود.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از رشد رتبه شهرستان در زمینه سوادآموزی اظهار رضایت نمود"امین الرعایا" افزود: هر جا گروه بهبود کیفیت فعال بود، سوادآموزی آن منطقه فعال است. در کار سوادآموزی باید صبور بود. سوادآموزی کار سختی است ولی لذتی پشت این قضیه است. وقتی کار انجام می شود در واقع شما پا جای پای پیامبر(ص) گذاشته اید.

آدرس کوتاه:

قدردانی وزیر آموزش و پرورش از استاندار و دست اندرکاران سوادآموزی استان یزد

طی نامه ای وارسال لوح سپاس انجام شد:

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، " علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش با ارسال لوح سپاس و نامه ای خطاب به استاندار یزد اظهار داشت: در ارزیابی شاخص های سوادآموزی استان های کشور که توسط سازمان مرکزی نهضت سوادآموزی صورت گرفت آموزش و پرورش یزد توانست با عملکردی بالاتر از میانگین کشوری رتبه عالی و شایسته تقدیر را در بین استان های کشور به خود اختصاص دهد.

وی افزود: این ارزیابی در شاخص های  عملکرد شورای پشتیبانی استان وشهرستان ها، آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی، مسئولیت پذیری مدیران مدارس ، میزان همکاری معلمان در سواد آموزی، مشارکت سایر دستگاهها درون استانی، تحقق حجم ابلاغی سال، برنامه های تبلیغی و ترویجی، اجرای طرح آموزشی اولیاء بی سواد مدارس در طرح آموزش 10 تا 20 سال، نظارت، بازدید و عملکرد گروه بهبود کیفیت سواد آموزی، هزینه کرد منابع مالی طبق ابلاغیه های سازمان و مستند و نوآوری رتبه برتر کشور را کسب کرد.

مقام عالی وزارت در ادامه آورده است : حمایت ها و پشتیبانی استاندار یزد ، فرمانداران و مدیران سازمان ها و ادارات فعال در شورای پشتیبانی در کسب این رتبه تاثیر گزار بوده که جا دارد از این همراهی و حمایت ها تشکر نماییم .

آدرس کوتاه:

دوره های توجیهی بررسی وروش تدریس کتب دوره ای مختلف سوادآموزی به صورت قطبی برگزار می گردد

معاون سوادآموزی استان یزد:

 مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان یزد ضمن اعلام این خبر گفت : با توجه به لزوم کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی در بخش جذب و آموزش و در راستای توانمند سازی آموزش دهندگان  و بررسی آخرین تغیرات کتب سوادآموزی این دوره ها به صورت قطبی به میزبانی شهرستان و مناطق برگزار می گردد. استفاده از مدرسان مجرب در جهت آموزش ، آموزش دهندگان موسسات و معلمان از اولویت های این معاونت می باشد . شایان ذکر است این دوره ها برای فرهنگیان همکار در امر آموزش سواد به صورت کد دار برگزار می گردد.

آدرس کوتاه:

سوادآموزی نقش بسزایی در اقتصاد خانواده ها دارد.

معاون سوادآموزی استان یزد

جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان اردکان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اردکان جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی این شهرستان با حضور کلیه اعضاء و مسئولین سواد اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و با ریاست هادی مقیمی ، فرماندار شهرستان، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
طی این جلسه علی محمدشاهی، کارشناس مسئول سوادآموزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گزارشی آماری از بیسوادان شهرستان، پالایش و آمایش آنها بر اساس شاخص های مربوطه و گزارش عملکرد واحد سوادآموزی آموزش و پرورش شهرستان را ارائه کرد و به بیان دلایل تداوم بیسوادی در شهرستان پرداخت.

مرآت امین الرعایا، معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در سخنانی  به بیان تاثیرات سوادآموزی بر وضعیت اقتصادی افراد بیسواد و اثرات این امر بر شخصیتو اعتماد بنفس افراد پرداخت. وی در ادامه به نقش جلسات شورای پشتیبانی سوادآموزی در تسهیل امر آموزش افراد بیسواد و اقدامات دولت درجهت تقویت این شوراها در سراسر کشور اشاره کرد و احیاء این شوراها را از دستاوردهای دولت برشمرد. امین الرعایا در پایان به بیان اولویتهای استانی در سال 95 که پالایش و پوشش کامل افراد بیسواد پرداخت و خواستار نگاه تمامی نهادها به امر سوادآموزی بعنوان یک تکلیف جمعی شد. وی به اشاره به نامگذاری سال 1395 به نام اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل گفت: سواد نقش بسزایی در اقتصاد خانواده ها دارد و می توانیم با توانمند سازی بزرگسالان این نقش را ایفا کنیم.
در ادامه این جلسه نیز هریک از اعضاء و رؤسای دستگاههای شهرستان به ارائه گزارش عملکرد نهاد متبوع خود در راستای پیشبرد سوادآموزی افراد بیسواد پرداختند و نظرات و پیشنهادهای خود را در این خصوص اعلام کردند.از تصمیمات مهم این جلسه می توان به در دستور کار قرار دادن بحث آموزش اتباع بیگانه به طور جدی و بکارگیری اهرمهای لازم در خصوص جذب افراد بیسواد و آموزش آنها و اعمال برخی محدودیتها در راستای سوادآموزی این دست افراد اشاره کرد.

آدرس کوتاه:

معاون سوادآموزی و دبیرگروه بهبودکیفیت سوادآموزی استان یزد:

استفاده از ظرفیت معلمین و بازنشستگان اولویت سوادآموزی استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، دومین جلسه گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان در سال 95 با حضور اعضاء در سالن جلسات شهید ساداتی اداره کل برگزار شد.

معاون سوادآموزی و دبیر گروه بهبود کیفیت استان یزد در این نشست با اشاره به دیدار وزیر محترم با کارکنان ستادی نهضت سوادآموزی کشور گفت : استفاده از ظرفیت بازنشستگان در قالب حق التدریس و  واگذاری از اولویت های سازمان است که این امر نیز باید در استان  مورد توجه قرار گیرد . 

"مرات امین الرعایا " همچنین خواسته مقام عالی وزارت در ارائه آمار و جمع بندی بدون شتاب زدگی وپرهیزازآمارسازی را از فعالیت های دولت تدبیر و امید درزمینه ارتقای برنامه های سوادآموزی دانست 

وی ضمن تشکر از آموزش دهندگان سوادآموزی از مشارکت فعال این عزیزان در برنامه های سوادآموزی تشکر و قدردانی نمود.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی سوادآموزی استان نیز در این نشست به بیان مصوبات جلسه قبل و چگونگی اجرای آنان پرداخت.

"حسن حاضری" ازبرگزاری اختتامیه اولین جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره سوادآموزی در شهریورماه و روزهای مقارن با 17 شهریور روز جهانی سوادآموزی خبر داد و گفت: این جشنواره با همکاری اعضاء گروه بهبود کیفیت استان به ویژه معاونت آموزش ابتدایی  به مرحله نهایی رسیده و طی برنامه ای از برترین ها تقدیربعمل خواهد آمد .

در ادامه جلسه اعضا ضمن بحث و گفتگو در باره موضوعات جلسه به بیان راه کارهای در جهت بهبود کیفیت فعالیت های سوادآموزی پرداختند.

 
آدرس کوتاه:

رقابت آموزش دهندگان سواد استان یزد در جشنواره الگوهای برتر تدریس

همزمان با 17 شهریور روز جهانی سوادآموزی:

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در راستای استفاده نمودن از انديشه هاي زيبا، خلاق و كاربردي معلمين و آموزش دهندگان دوره های سوادآموزی و برداشتن گامي در جهت تعليم و تربيت افراد بیسواد و کم سواد جامعه، اولین نشست ستاد برگزاری جشنواره الگوهای مناسب تدریس و یادگیری دروس سوادآموزی برگزارشد .

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان یزد در این نشست اظهار داشت : این جشنواره باهدف شناخت انواع روشهای تدریس و توانایی کاربرد این روشها در کلاس درس با تاکید بر طراحی آموزشی انجام می شود .

"مرات امین الرعایا" تغيير مفيد و مطلوب در جهت ياددهي و يادگيري موفقيت آميز، ورود فناوري هاي نوين در تدریس و محتوای الکترونیکی)  ( IT، آشنايي با الگوهاي متنوع و فعال ياددهي – يادگير، آشنایی آموزش دهندگان با طراحی آموزشی، ايجاد انگيزه در بين داوطلبان به منظور ايفاي نقش موثرتر در تدريس ، ابداع تکنیکهای جدید در امریاددهی – یادگیری و توسعه توانمندیها و مهارتها و صلاحیت های علمی و حرفه ای و توسعه فرهنگ مشارکت و انجام فعالیت گروهی در بین معلمان و آموزش دهندگان از دیگر هداف این جشنواره بیان کرد.

وی افزود: جشنواره الگوهای برتر تدریس سوادآموزی در 15شهریور ماه به صورت کارگاه آموزشی با حضور مسئولین  وکلیه  آموزش دهندگان دوره سوادآموزی استان و تدریس زنده رتبه های اول تا سوم جشنواره برگزار خواهد گردید.

آدرس کوتاه:
نمایش 181 - 190 از 220 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 22

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها تقویم رویدادها

حداقل کردن حداکثر