Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری برای سومین سال متوالی انجام...
غرس 176 نهال به یاد 176 شهید سوادآموزی کشور
با هکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری یزد:
جشن شکر گزاری باسوادی دریزد برگزارشد.

تلاش می کنیم عدالت آموزشی را در مورد زنان و مردان استان و زنان شهری و روستایی برقرار نماییم

معاون سوادآموزی استان:

نشست بررسی راه کارهای اجرایی شدن تفاهم نامه معاونت  سوادآموزی  با دفتر امور زنان و خانواده در محل دفتر مدیر کل امور زنان و امور خانواده استانداری یزد با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر امر و زنان خانواده استانداری یزدو کارشناسان دو حوزه  برگزار شد .

در این نشست مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان گزارشی از وضعیت سوادآموزی استان طبق سرشماری سال 1395 گفت: کار سوادآموزی کاری بسیار شیرین ولی سخت است و با توجه به اینکه بی سوادان باقیمانده استان کم و پراکنده هستند طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تمام دستگاه های دولتی باید به سوادآموزی کمک نمایند.

ایشان با اشاره به آمار باسوادی زنان استان و مقایسه با مردان باسواد در جوامع شهری و روستایی گفت: تلاش می کنیم که عدالت آموزشی را در مورد زنان و مردان استان و زنان شهری و روستایی برقرار نماییم و در این راه دفتر امور زنان و خانواده  وسایر دستگاه ها و سازمان های دولتی و مردم نهادباید یاری رسان ما باشند.

معاون سوادآموزی استان با اشاره به ظرفیت های مراکز یادگیری محلی در جهت توانمند سازی بانوان در حین آموزش سواد گفت: مراکز یادگیری محلی در جهت توانمند سازی سوادآموزان و نوسوادان در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی و شغلی و کارآفرینی راه اندازی گردیده است و در این مراکز آموزش های بهتر زیستن و جلوگیری از آسیب های اجتماعی آموخته می شود .

 فاطمه دانش مدیرکل  دفتر امر و زنان خانواده استانداری یزد ضمن تشکر و قدردانی از زحمات انجام شده در باسوادی استان گفت: به علت مهاجرت های داخلی و خارجی به استان یزدنسل سوم جمعیتی در استان یزد دستخوش دگرگونی فرهنگی گردیده است و باید تلاش شود برای این جمعیت فرهنگی برنامه ریزی مناسب گردد. ایشان با اشاره به نقش دفتر امور زنان و خانواده استانداری به عنوان یک هماهنگ کننده گفت:  درراستای تفاهم نامه کشوری منعقد شده  جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاه های موثر برگزار خواهیم نمود و در راستای برقرای عدالت آموزشی زنان جامعه هدف گام برخواهیم داشت.

مدیرکل  دفتر امر و زنان خانواده استانداری با اشاره به برنامه های این دفتر در مناطق کمتر توسعه یافته گفت : دوره های آموزشی مناسب در دست اجرا داریم که توسط سازمان های مردم نهاد در تمام استان اجرا خواهد شد انشالله با هماهنگی بتوانیم بخشی از این دوره ها را در مراکز یادگیری محلی در سرتا سر استان برگزارنماییم .

در این نشست کارشناسان  دو حوزه راه کاره های اجرایی در راستایی باسوادی زنان را مورد بررسی قرار دادند.

 

 

 

آدرس کوتاه:

در راستای بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی سوادآموزی اتباع خارجی از اولویت های آموزش و پرورش می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان:

نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان و معاون سوادآموزی اداره کل  با مدیرکل جدید اتباع و مهاجرین خارجی استانداری برگزارشد.

در این دیدار دکتر دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک انتصاب شایسته جناب آقای پرویزی به مدیرکلی اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گفت: در راستای  بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی استان سوادآموزی اتباع خارجی از اولویت های آموزش و پرورش می باشد.

ایشان با اشاره به اقدامات انجام شده در موضوع آموزش اتباع خارجی گفت: اداره کل آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید با راه اندازی مدارس ویژه آموزش اتباع گام بزرگی در آموزش آنان برداشته است و علاوه برآن سالیانه بیش از 2000 نفر از بازماندگان از تحصیل را در کلاس های سوادآموزی آموزش رایگان می دهد .

دکتر دانافر با اشاره به کمک های سازمان های بین المللی در موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی ازمساعدت های اداره کل اتباع مهاجرین خارجی در راستایی مشارکت سازمان های جهانی در پروژه های استان یزد تشکر نمود.

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سوادآموزی اتباع خارجی خواستار تسریع در صدور مجوز جهت شرکت مهاجرین بدون مدرک هویتی در کلاس های درس شدو گفت : در راستای تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی در زمینه سوادآموزی تمامی اتباع خارجی با مجوز اداره کل اتباع ومهاجرین خارجی خواستارتمام وقت شدن فرصت صدور کارت حمایت تحصیلی در دفاتر کفالت در طول سال گردید.

وی همچنین خواستار مشارکت بیشتر سازمان ها و نهادهای بین المللی در حوزه سوادآموزی اتباع گردید .

در این دیدار سعید پرویزی مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری نیز از توجه آموزش و پرورش در مباحث اتباع خارجی تشکر نمود و مساعدت در اجرای بهتر طرح های اموزشی اتباع خارجی را از اولویت های آن دفتر دانست.

مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد اشاره کرد هرچه در حوزه سواد و آگاهی اجتماعی بیشتر کار شود کمتر دچار آسیب های اجتماعی و فرهنگی خواهیم شد.

 

آدرس کوتاه:

طرح با سوادی ورصد بی سوادان جا مانده ازتحصیل اقدام بسیار ارزشمندی است و باید اولویت اول سوادآموزی استان قرار گیرد.

استاندار یزد:

دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان به ریاست دکترمحمد علی طالبی استاندار یزد برگزارشد 

در این نشست استاندار یزد ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در موضوع بازماندگان از تحصیل گفت: طرح با سوادی ورصد  بی سوادان جا مانده ازتحصیل اقدام  بسیار ارزشمندی است و باید اولویت اول سوادآموزی استا قرار گیرد  وی با ابراز نگرانی از جایگاه استان  گفت: تمام ادارات زیرربط بیاد به کمک آموزش و پرورش بیایند تا این گروه سنی را به کلاس های درس و سوادآموزی بیاورند و همه در این مورد موظف هستند

وی جهت تامین اعتبار طرح مذکور گفت: برای اینکه بتوانیم به نتایج مطلوب  در این طرح باید طرح پژوهشی  تهیه  تا بتوان برای آن اعتبار تخصیص داد .

دکتر طالبی با اشاره به  مهاجرپذیر بودن استان تصریح کرد: دانش آموزان اتباع خارجی، بخش زیادی از این آمار را تشکیل می‌دهند و اگر این افراد از آمار یزد حذف شوند، رتبه استان از جایگاه ۳۰ ارتقا خواهد یافت.

طالبی یادآور شد: تصور من این است که حوزه اتباع را به راحتی می‌توانیم مدیریت کنیم اما نیاز به پیگیری مکانیزم شناسایی آنها توسط اداره آمار، آموزش و پرورش و اداره مهاجرین و اتباع خارجی است.

در این نشست دکتر دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به پیگیری بازماندگان از تحصیل گفت: جلسات متعددی به محوریت معاونت سوادآموزی و معاونت آموزش ابتدایی برگزار شده که نتایج بسیار خوبی داشته است .

مدیر کل آموزش و پرورش استان نداشتن اطلاعات آماری اسمی و آدرس این افراد و تخصیص اعتبار  را مهمترین مشکل در تسریع اجرای طرح دانست و گفت: اگر بتوانیم اسامی این افراد را بدست بیاوریم در کوتاه ترین زمان ممکنبخش زیادی از آنان را راهی مدرسه و کلاس های سوادآموزی خوایم نمود.

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان گزارش آماری و اقدامات انجام شده را به اطلاع اعضاء شورا رسانیده و خواستار مساعدت آنان در این طرح گردید

آدرس کوتاه:

آموزش های مراکز یادگیری محلی می توانند راه گشای بسیاری از مشکلات زندگی باشند

معاون سوادآموزی استان:

معاون سوادآموزی استان در اخرین روزهای  سال 1397 در جمع فراگیران سوادآموزی مرکز یادگیری محلی خزعلی ناحیه یک یزد حضور یافت.

مرآت امین الرعایا ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده در این مرکز خطاب به سوادآموزان با برشمردن اهمیت سواد و سوادآموزی در دین مبین اسلام و توجه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به این امر گفت : آموزش های مراکز یادگیری محلی می توانند راه گشای بسیاری از مشکلات زندگی باشند وباید سعی نماییم از فرصت های آموزشی بسیار خوبی که در این مراکز فراهم آمده بیشترین استفاده را ببرید . ایشان به اشاره به نقش و جایگاه مهم آموزش مهارت های اساسی زندگی و گفت: شما می توانید آنچه را که احساس می کنیبد در زندگی تان لازم ومفیداست در مراکز یادگیری محلی بیاموزید.

ایشان خطاب به مسئولین مرکز هم گفت : باید سعی شود با نیاز سنجی از خودفراگیران آموزش های که آنان نیازدارند، زمینه آن در مرکز فراهم گردد تا سوادآموزان با علاقه بیشتری در کلاس ها شرکت نمایند.

در این بازدید از زحمات سرکار خانم دانشجو مدیر مرکزیادگیری محلی خزعلی  به دلیل  خدمات ارزنده در بحث سوادآموزی و یادگیری محلی  با اهداء لوح سپاس تقدیر گردید.

 

 

آدرس کوتاه:

روحانیون در مناطق کمتر توسعه یافته همچون گذشته یارو یاور سوادآموزی باشند

معاون سوادآموزی استان یزد:

نشست مشترک راه کارهای اجرایی و بومی سازی تفاهم نامه مشترک سوادآموزی با سازمان تبلیغات اسلامی یزد برگزار شد.

در این نشست معاون سوادآموزی استان با اشاره به همراهی های بسیار خوب روحانیون در موضوعات جذب و آموزش سوادآموزی از بدو تاسیس نهضت سوادآموزی گفت: روحانیون در مناطق کمتر توسعه یافته همچون گذشته  یارو یاور سوادآموزی باشند و باتوجه به اعتماد مردم این مناطق به آن ها مردم را به شرکت در کلاس های سوادآموزی تشویق و ترغیب نمایند.

وی با اشاره به آسیب ها و آفت های که جامعه را فراگرفته است گفت : داشتن سواد کمک بزرگی به درک معرفت خداوند تبارک و تعالی می نماید و در این راستا تاکیدات دین مبین اسلام ، کتاب خدا، پیامبر عظیم شان اسلام  (ص) و ائمه اطهار (ع) در یادگرفتن سواد بسیار است  و ماهم وظیفه داریم در جهت دست یافتن به تعالی فکری و معنوی افراد جامعه اسلامی در این مسیر گام برداریم . وی گفت در این مسیر کمک گرفتن از روحانیون ، هیات امنای مساجد ، هیات های مذهبی و سازمان های مردم نهاد دینی  در اولویت  های کاری باید قرار گیرد .

در این نشست حجت الاسلام حسینی کوهستانی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی نیز آمادگی این نهاد را در چهت هرگونه همراهی در مبارزه با بی سوادی اعلام نمود گفت : انشالله بتوانیم با آموزش سواد به اندک بی سواد باقیمانده استان گامی بزرگ در مسیر رشد معنوی  جامعه اسلامی برداریم.

در این نشست کارشناسان هر دو حوزه  راه کاره های اجرایی تفاهم نامه  را بررسی و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

 

آدرس کوتاه:

غرس 176 نهال به یاد 176 شهید سوادآموزی کشور

همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری برای سومین سال متوالی انجام شد:

همزمان با هفته منابع طبیعی و باحضور سوادآموزان  ، آموزش دهندگان ،کارشناسان ، روسای ادارات سوادآموزی و معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان 176 نهال به یاد176 شهید سوادآموزی کشور و دو شهید سرافرازاستانی این مجموعه غرس گردید.

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان با اشاره به اهمیت درخت و درخت کاری در جهت  خدمت به نسل آینده گفت: در هر دین و آیین به اهمیت درخت در آینده زندگی بشر تاکید شده است و محیط زیست و منابع طبیعی  نیز بر پایه این اصل اهتمام زیادی در این امر دارند. سازمان نهضت سوادآموزی کشور نیز از 3 سال قبل در جهت زنده نگه داشتن یاد شهیدان این مجموعه هر سال تعداد زیادی نهال غرس می نمایید.

وی با اشاره به اینکه در سال اول این طرح 176 نهال زیتون توسط سوادآموزان ، آموزش دهندگان و کارشناسان سوادآموزی غرس گردیده است گفت : بنا بر سنت سال های قبل امسال نیز این آیین در تمام شهرستان های استان یزد اجرا گردیده است که جا دارد از مدیر کل منابع طبیعی استان و معاونین ایشان دراین زمینه تشکر کرد . وی از اقدامات دیگر سوادآموزی را در این روز واکاوی نهال های خشک شده سال قبل و بازدید از درخت های غرس شده سال قبل را عنوان کرد .

در ادامه این مراسم 176 نهال به یادشهدای عزیز نهضت سوادآموزی در مکان مشخص شده غرس گردید

 

آدرس کوتاه:

جشن شکر گزاری باسوادی دریزد برگزارشد.

با هکاری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری یزد:

جشن شکرگزاری سوادآموزی در شهر یزد برگزار شد.

 

در این مراسم  معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان نعمت سواد را نعمتی بس ارزنده دانست که با وجود آن بسیاری از تنگناهای زندگی و مشکلات فرد حل خواهد شد 

مرات امین الرعایا افزود :  برنامه های سوادآموزی بسیار متنوع  است و سوادآموزی با رویکرد سواد کاربردی فرد را برای زندگی در جامعه آماده می سازد وی با اشاره به نگرش نوسوادان به زندگی و اجتماع بعد از سوادآموزی گفت: قطعا از این به بعد با توجه به نگاه دیگری که به زندگی دارید به پیشرفت های محسوسی در زندگی خود دست خواهید یافت که آن را برای شما لذت بخش خواهد نمود  وباید برای این سطح از باسوادی خداوند را شاکر باشیم و در جهت تثبیت سواد خودبا مطالعه و خواندن نوشتنن های بیشترتلاش نماییم.

وی  در پایان ازتعامل دستگاهای دولتی و غیر دولتی قدردانی و زحمات سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری و سوادآموزی تقدیر و تشکر نمود وگفت بنا داریم با همکاری شهرداری های سراسر استان هرساله اینچنین جشنی را برای نوسوادان هر شهر برگزار نماییم .

در این جشن از بی سوادانی که موفق به اخذ مدرک دوره انتقال شدند و در حال حاضر در یکی از مقاطع متوسطه ادامه تحصیل داده اند قدردانی شد و در پایان از مسئولین دستگاه هایی که در اجرای برنامه های سوادآموزی همکاری داشته اند تجلیل به عمل آمد.

آدرس کوتاه:

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از حوزه های امتحانی سوادآموزی نواحی یک و دو یزد بازدید نمود.


در راستای کیفیت بخشی به فرآیند سوادآموزی و چگونگی برگزاری امتحانات معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در معیت معاون سیاسی امنیتی فرمانداری یزد و رئیس اداره سنجش وارزشیابی سوادآموزی و کارشناسن سوادآموزی  از حوزه های امتحانی سوادآموزی نواحی یک و دو یزد بازدید نمود.

در این بازدیدها مرآت امین الرعایا ضمن تشکر و قدردانی از آمادگی زیر ساخت ها جهت سهولت در برگزاری امتحانات سوادآموزی گفت:  اگر بتوانیم با استفاده از ابزارهای مناسب سنجش شرایط حضور فراگیران را در امتحانات آسان تر کنیم گام بزرگی در کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی  برداشته ایم ایشان با برشمردن تفاوت های آموزش بزرگسالان با دانش آموزان گفت: باید بزرگسالان را درهمه فرآیندهای آموزش از جذب تا پایان امتحانات تکریم نمود و به آن ها احترام گذاشت و این کار ظرافت خاص خود را دارد که در توان هر کسی نمی باشد پس باید در ابلاغ مسئولین برگزاری و مراقبین دقت خاصی نمود و از کسانی استفاده نمود که علاوه بر ویژگی ها یک ممتحن خوب  در تکریم بزرگسالان تلاش نماید.

ایشان فرآیند برگزری امتحانات را در استان یزد بسیار خوب و در حد مطلوب دانست و گفت انشالله بتوانیم هرساله امتحانات را به همین نحوه مطلوب برگزار نماییم.

در این بازدید دکتر جعفری معاون فرماندار یزد ضمن ابراز رضایت از برگزاری امتحانات سوادآموزی گفت : بسیار خوب است وقتی مشاهده می کنی در سوادآموزی کار با این جدیت و ظرافت انجام می شود و در اینجا می توان فهمید واقعا تلاش های بسیار ارزنده ای در این حوزه انجام می گرید که باید در سایر برنامه ها، این معاونت را الگو قرار داد.

 

آدرس کوتاه:

فرآیند برگزاری امتحانات و اجرایی آن در سوادآموزی بسیار خوب و دقیق است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد:

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در نشست گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان با اشاره به اهمیت امتحانات  سوادآموزی گفت: دقت در برگزاری امتحانات و سلامت آن خیلی مهم است و باید در این زمینه نهایت تلاش خود را انجام دهیم . دکتر دانا فر با اشاره به اصول برگزاری امتحانات گفت: هرچه بر روی اصول پافشاری کنیم نتایج بهتری خواهیم گرفت وی گفت ارزش ها قبلیت جا به جای ندارند  و با آن نمی توان شوخی کرد و هر چه از درج اهمیت ان کم شود نتایج منفی تر خواهیم گرفت و خدای نکرده اگر اصلی را رها کنیم و حساسیت آن را کم کنیم کیفیت بسیار تنزل خواهد نمود . وی گفت خدا را شکر در برگزاری امتحانات سوادآموزی فرایند اجرایی بسیار خوبی داریم که دقیق انجام می شود و این خود نشان دهنده توجه به این امر است وی گفت اگر درصد قبولی بالای داریم عیب نیست ولی باید دلایل متقن برای این امر داشته باشیمایشان با اشاره با موضوع انسداد مبادی بی سوادی از برگزاری جلسات هم اندیشی جهت بازگرداندن کودکان 6 تا 11 ساله با محوریت معاونت آموزش ابتدایی و سواداموزی تشکر نمود

مدیر کل آموزش پرورش استان در این جلسه از اقدامات بسیار خوب در هفته سوادآموزی و گزارش مستند آن تشکر کرد

معاون سوادآموزی استان نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های سواداموزی استان با تشکر از همراهی بسیار خوب گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان در اجرای برنامه های سوادآموزی تشکر نمود ایشان همچنین با ارائه گزارش امتحانات سوادآموزی استان به آمار قبولی سواداموزان اشاره نمود و گفت 83% شرکت کنندگان در دوره های سوادآموزی موفق به اخذ گواهی نامه شده اند که میانگین خوبی را در کشور داریم و باید در این زمینه باید به  توانمندی بسیار بالای آموزش دهندگان  در تدریس اشاره کرد که در بازدیدهای میدانی از کلاس درس مشاهده می شود که از جدیدترین وبهترین ابزارها در جذب و آموزش بزرگسالان استفاده می کنند . ایشان انگیزه بالای بزرگسالان و تجربیات آنان رادر بالابودن میزان قبولی موثر دانست و گفت : یادگیری در بزرگسالان با توجه به تجربیاتی که دارند نسبت به کودکان سریع تر اتفاق می افتد.

در این جلسه مسئولین سوادآموزی نواحی یک ودو و شهرستان های مهریز ، تفت و اشکذر گزارشی از برگزاری نحوه امتحانات سوادآموزی ارائه نمودند.

 

آدرس کوتاه:

از کتابداران و مدیران کتابخانه های فعال در امرفعالیت های سوادآموزی کتابخانه ها تجلیل می گردد

معاون سوادآموزی استان:

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان  در نشست مشترک جهت بررسی اقدامات انجام شده با اداره کل کتابخانه های عمومی با تشکر از اقدامات انجام شده در سطح کتابخانه های عمومی استان از ارتباط بسیار ارزنده کتابداران با مسئولین سوادآموزی و آموزش دهندگان قدردانی نمود.

معاون سوادآموزی استان با اشاره به نقش کتابخانه ها و کتابخوانی در تحکیم وتثبیت سواد گفت: بی شک آنچه که باعث ماندگاری سواد در افراد نوسواد می شود مطالعه کتاب می باشد که در این موضوع نهضت سودآموزی با تجهیز بسیاری از کتابخانه ها به کتب آسان آموزی زمینه مطالعه این گروه را فراهم آورده است و آماده است در سایر کتابخانه ها هم این کار انجام شود وی با اشاره به تفاهم نامه جدید منعقد گردیده فی مابین دو دستگاه گفت: آمادگی داریم در سطح گسترده با برگزاری مسابقات و برنامه های جنبی مرتبط با نوسوادان با اداره کل کتابخانه های عمومی همکاری نماییم.

رقیه دوست فاطمی ها مدیر کل کتابخانه های عمومی استان نیز با اشاره به اقدامات انجام شده گفت در بیش از 70 کتابخانه عمومی استان در مناطق کمتر توسعه یافته بخش نوسوادان راه اندازی گردیده است و در این بخش کتابهای نیز تدارک دیده شده است منتهی باید این کتاب و موضوعات مورد نیاز نوسوادان افزایش یابد. ایشان همچنین اعلام آمادگی کرد تا به صورت رایگان نوسوادان را به عضویت کتابخانه ها پذیرفته و زمینه حضور خانواده آن ها را نیز با اجرای مسابقات کتابخوانی و شعرخوانی و.... در کتابخانه ها فراهم گردد.وی افزود از آموزش دهندگان فعال در امر کتابخوانی نیز تجلیل خواهیم نمود

شایان ذکر است در بخش نوسوادان کتابخانه ها  کتب دوره تحکیم و انتقال  سوادآموزی و کتب آسان آموزی نهضت سوادآموزی در دسترس مراجعه کنندگان قرار دارد.

در این نشست از اقدامات نهادکتابخانه های عمومی استان یزد با اهداء تقدیر نامه به مدیر کل این نهاد تقدیر گردید.

 

آدرس کوتاه:
نمایش 1 - 10 از 229 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 23

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها تقویم رویدادها

حداقل کردن حداکثر