نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر
طی نامه ای به دکتر محمد علی طالبی استاندار یزد انجام گرفت:
تقدیر مقام عالی وزارت از فعالیت های سوادآموزی استان یزد
با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان:
نشست شورای پشتیبانی منطقه زارچ برگزارشد.
با حضور معاونین پشتیبانی و توسعه منابع و معاون سوادآموزی اداره کل...
موافقت نامه بودجه فعالیت های سوادآموزی استان یزد در سال1398 منعقد گردید.

تقدیر مقام عالی وزارت از فعالیت های سوادآموزی استان یزد

طی نامه ای به دکتر محمد علی طالبی استاندار یزد انجام گرفت:

براساس نامه وزارت آموزش و پرورش به «محمدعلی طالبی» استاندار محترم استان یزد، در مجموع شاخص های ارزیابی، معاونت سوادآموزی استان یزد برای چهارمین سال پیاپی موفق به کسب رتبه ی خیلی خوب و شایسته تقدیر گردیده است.

«مرآت امین الرعایا» معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با اعلام این خبر گفت: سازمان سوادآموزی کشور برای تحقق سیاست های سوادآموزی و در راستای ارایه هدفمند خدمات سوادآموزی، اصلاح و تقویت روندها و رویه ها و ارائه بازخورد اثربخش، هر ساله ارزیابی جامعی از عملکرد سوادآموزی استان ها بر اساس شاخص ها و معیارهای استاندارد انجام می دهد.

وی در ادامه گفت: در سال 1397 طی فرآیند ارزیابی و بررسی عملکرد استان ها در 12 شاخص و 26 محور تاثیرگذار، معاونت سوادآموزی استان یزد در مجموع شاخص های داوری شده موفق به کسب رتبه خیلی خوب و شایسته تقدیر گردیده است.

وی خاطر نشان کرد: در نامه ی سیدجواد حسینی سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش آمده است: «کسب این موفقیت نمودی از تدبیر استاندار محترم به عنوان رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی استان در بهره گیری از ظرفیت و توانمندی نهادها و دستگاه های مرتبط از جمله ائمه محترم جمعه و جماعات، اعضای معزز شورای پشتیبانی سوادآموزی، فرمانداران فرهیخته و تاثیرگذاری سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان به ویژه مدیر کل محترم و معاونت سوادآموزی است».

مرآت امین الرعایا گفت: فعالیت های آموزشی و توانمندسازی نیروی انسانی، هزینه کرد منابع، داشتن برنامه عملیاتی، تشکیل جلسه های شورای پشتیبانی سوادآموزی، تبلیغات و ترویج سوادآموزی، اطلاع رسانی و سامانه های سوادآموزی، کیفیت بخشی به فعالیت ها، بهبود کیفیت برنامه ها و خلاقیت ها از جمله شاخص های در نظر گرفته شده بوده است.   

معاون سوادآموزی استان افزود: نظارت و ارزشیابی بر ارزش های درون استانی، تحقق اهداف فعالیت ها و دوره ها، انجام مسابقات مختلف، طرح آموزش مقدمات رایانه به سوادآموزان، حلقه های کتاب و کتابخوانی، ایجاد مراکز یادگیری محلی، طرح ویژه نماز کلید بهشت از دیگر شاخص های مورد ارزیابی بود

مرآت امین الرعایا در پایان افزود: بنده نیز از تمام تلاش ها و زحمات اعضای محترم شورای پشتیبانی استان و شهرستان ها، اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان و شهرستان مناطق، روسای ادارات، کارشناس مسئولان، کارشناسان حوزه معاونت سوادآموزی استان، مدیران آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان، کارشناس مسئولان و کارشناسان سوادآموزی مناطق و تمام آموزش دهندگان تقدیر و تشکر کرده و برای این عزیزان موفقیت روزافزون آرزومندم.

 

آدرس کوتاه:

نشست شورای پشتیبانی منطقه زارچ برگزارشد.

با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان:

ولین نشست شورای پشتیبانی سواد آموزی منطقه برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ، اولین جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی منطقه زارچ با حضور امام جمعه، بخشدار، "امین الرعایا" معاونت سواد آموزی و"شرافت" رئیس اداره سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، اعضای شورای شهر زارچ، ریاست آموزش و پرورش و دیگر اعضای شورای پشتیبانی سواد آموزی در محل بخشداری زارچ برگزار شد.

ارائه آمار و گزارش سواد آموزی منطقه، بررسی موضوع مهاجرت و تاثیر آن بر وضعیت سواد آموزی زارچ از موضوعات این نشست بود.

در این نشست همچنین مقرر شد ادارات و نهاد های منطقه در جهت شناسایی و جذب افراد کم سواد و بی سواد با اداره آموزش و پرورش همکاری نمایند.

 

آدرس کوتاه:

نظارت بر کلاس های سوادآموزی از وظایف مدیر و اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی است و اگر کسی کوتاهی کند قانونی و شرعی مسئول است.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در جمع اعضاء شورای معاونین اداره کل ، مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان :

نشست اعضاء شورای معاونین اداره کل ، مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت برگزارشد.

معاون سوادآموزی استان در این نشست با اعلام برنامه های سوادآموزی استان در سال 1398 گفت: ثبت نام دوره های مختلف سوادآموزی از اول مردادماه شروع و آذرماه به پایان می رسد. و مدیران آموزش و پرورش باید تمام امکانات را در جهت جذب  حداکثری بی سوادان فراهم نمایند ایشان با اشاره به حجم ابلاغی تخصیص یافته به هر شهرستان گفت : در سال 98 توجه به موضوع تحکیم سواد از اولویت های کاری سوادآموزی می باشد و به همین جهت ثبت نام این دوره از 15 تیرماه آغاز گردیده است ایشان آغاز ثبت نام دوره سوادآموزی را اول مردادماه و دوره انتقال را اول شهریور اعلام نمود گفت : نظارت بر کلاس های سوادآموزی باید دقیق انجام شود از این رو اعضاء گروه بهبود کیفیت و در راس این گروه مدیرشهرستان قانونا و شرعا مسئول می باشند و باید  با استفاده از ابزار های مختلف و حضور میدانی از کلاس ها بازدید و معایب و محاسن آن را بررسی و نسبت به رفع ان و تشویق افراد اقدام نماید تا خدای نکرده شاهد بی سوادان مدرک به دست نباشیم.

  معاون سوادآموزی استان استفاده از شورای پشتیبانی سوادآموزی ، تفاهم نامه با دستگاه هاو ظرفیت گروه بهبود کیفیت سوادآموزی و مدیران مدارس رادر سوادآموزی  را بهترین ظرفیت دانست که باید در اولویت کار ادارات آموزش و پرورش قرار گیرد .

مرآت امین الرعایا همچنین  تلاش ها و همیاری مدیران در سال 1397 در فعالیت های سوادآموزی را ستود و گفت: انشالله بتوانیم در سال جاری کارنامه درخشان تری در خدمت رسانی ارائه نماییم.

آدرس کوتاه:

موافقت نامه بودجه فعالیت های سوادآموزی استان یزد در سال1398 منعقد گردید.

با حضور معاونین پشتیبانی و توسعه منابع و معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزدو مدیرکل امار و بودجه و تامین منابع سازمان نهضت سوادآموزی

جلسه توافق نامه بودجه فعالیت های سوادآموزی استان یزد در سال 1398 با  با حضور معاونین پشتیبانی و توسعه منابع  و سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزدو مدیرکل امار و بودجه و تامین منابع سازمان نهضت سوادآموزی  برگزارشد در این نشست جلالی معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان یزد  با اشاره به پیشنه سوادآموزی و نقش سواد در فعالیت های اجتماعی ، مدنی و....  برنامه ریزی های دقیق سازمان نهضت سواداموزی شفافیت بودجه ای در انعقاد تفاهم نامه و ابلاغ تخصیص های این سازمان را ستود و گفت: فعالیت های سوادآموزی ببه سمت توانمند سازی سوق داده شده است که این امری پسندیده و مورد نیاز جامعه است وی همچنین گفت: از  نهضت سوادآموزی باید به عنوان یک سازمان بسیار خوب در عملکرد و شفافیت مالی و همراهی خوب در تخصیص اعتبار تشکر و قدردانی ونمود .

معاون سوادآموزی استان نیز ضمن تشکر از همراهی خوب سازمان نهضت سوادآموزی بابت مساعدت ها در اجرای برنامه های سوادآموزی قدردانی نمود.

مرآت امین الرعایا سوادآموزی را امری بسیار مشکل و کاری بسیار دشوار دانست و گفت: اگر بتوانیم با تامین منابع مالی در امور واگذاری و پرداخت آن ها به موسسات سریعتر اقدام نماییم بی شک درصد زیادی از سختی این کار را از آموزش دهندگان دور کرده ایم که این کار بحمدالله در سال های اخیر تقریبا خوب انجام گرفته است .

در این نشست جمشیدی اول مدیر کل محترم بودجه و تامین منابع سازمان نهضت سواداموزی کشور نیز از اقدامات بسیار خوب استان یزد در پرداخت به موقع قرار دادها تشکر نمود.

 

آدرس کوتاه:

خدمت به مردم در زمینه تعلیم وتربیت وعلم آموزی از برترین خدمت هاست

معاون سوادآموزی استان:

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در مراسمی با حضور مسئولان اداره کل آموزش و پرورش و شهرستان تفت و منطقه نیر از زحمات " شعبان الهام بخش " قدردانی و " مسعود نظمیه" به عنوان رییس آموزش و پرورش منطقه نیر معرفی شد .

امام جمعه نیر در این مراسم با اشاره به عنایت ویژه مقام معظم رهبری به آموزش و پرورش اظهار داشت : ائمه جمعه نیز در استان ها به تبع وظیفه خود میدانند که حمایت ویژه ای از آموزش و پرورش داشته باشند.

"حجت الاسلام محمود دهقانپور " افزود : روسای آموزش و پرورش منطقه نیر تاکنون تعامل بسیار خوبی با مسئولین منطقه داشته اند و امیدواریم که بعد از این نیز به هیمن منوال باشد .

" محمدجواد نعمتی " معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت نیز در ادامه مراسم گفت : همه باید یاریگر آموزش و پرورش باشیم چون جایگاه حساسی است و اولین مکانی که افراد بعد از خانواده درآن قرار میگیرند و از آنجا فرهنگ پذیری و جامعه پذیری شروع می شود .

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد ضمن تبریک دهه کرامت از اهمیت تحصیل دانش آموزان سخن گفت و افزود : تعلیم و تربیت یک امر مقدس است و خدمت به مردم یک فرصت است .

" مرات امین الرعایا " نیز در ادامه افزود : مسئولیت نوعی امانت است که به انسان واگذار شده و  بالاترین و سخت ترین کارها تعلیم و تربیت و سخت تر از آن مدیریت تعلیم و تربیت است.

وی گفت : مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی نعمتی است که باید قدردان آن باشیم و از این امانتی که به دست ما سپرده شده به خوبی استفاده کنیم .

" مرات امین الرعایا " افزود : خدمت به مردم آن هم در زمینه تعلیم و تربیت و علم آموزی از برترین خدمت هاست و زندگی در جهل  مانند مرگ است و علم آموزی توفیق الهی است .

وی گفت : انتظار مردم از آموزش و پرورش نسبت به سایر ادارات بیشتر است زیرا بینش جمهوری اسلامی  ایران یک بینش فرهنگی است و امروز آموزش و پرورش کشور و استان یزد برمحور سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سندی که برگرفته از تعالیم دینی اسلام است بنا شده است .

آدرس کوتاه:

نظارت بر اجرای فرآیند امتحانات سوادآموزی اولویت اول معاونت سوادآموزی می باشد.

معاون سوادآموزی استان:

معاون  سوادآموزی استان  از حوزه های امتحانی سوادآموزی ناحیه دو بازدید  نمود . در این بازدیدها فرآیند برگزاری امتحانات سوادآموزی مورد بررسی قرار گرفت.

مرآت امین الرعایا ضمن تشکر ازعوامل برگزاری امتحانات گفت:  نظارت بر اجرای فرآیند امتحانات سوادآموزی اولویت اول معاونت سوادآموزی می باشد. و به همین دلیل تیم های متشکل از اعضاء ستاد امتحانات و گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان و شهرستان ها به طور مستمر از امتحانات بازدید وآن را مورد ارزیابی قرار می دهند . ایشان با اشاره به آموزش با کیفیت سواد به بزرگسالان و فراهم نمودن امکانات جهت امتحانات گفت : هر چه این دو موضوع مطلوب تر باشد بازگشت به بی سوادی کمتر می باشد . ایشان با اشاره به برگزارشدن کلاس ها و حوزه های امتحانی در مدارس ضمن تشکر از مدیران مدارس خواستار فراهم آوردن امکانات مطلوب تری جهت برگزاری امتحانات گردید.

آدرس کوتاه:

نظارت بر فرآیند برنامه و ارزیابی و تحلیل مستمر آن هاو شناخت چالش ها و ارائه راهکار از مهمترین وظایف اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی است

معاون سوادآموزی استان در نشست گروه بهبود کیفیت سوادآموزی شهرستان تفت:

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت در این جلسه مدیر آموزش و پرورش ،ضمن تقدیر ویژه از معاون سواد آموزی استان و هیئت همراه با قدردانی از زحمات اعضاء گروه بهبود کیفیت در حوزه سواد آموزی، خواستار توجه بیشتر اعضاء در راستای شناسایی و پالایش و جذب اولیاء بی سواد و کم سواد دانش آموزان شد. وی با اشاره به  فعالیت های سواد آموزی، بر هر گونه همکاری درجهت توسعه وضعیت بی سوادی اولیاء دانش آموزان و رسیدن  به  نقطه  مطلوب تاکید نمود. 

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان یزد خواستار تشکیل مستمر جلسات بهبود کیفیت سواد آموزی شد و به اهمیت نقش و جایگاه گروه بهبود کیفیت سوادآموزی در ارتقاء کمی و کیفی فعالیت ها اشاره نمود و گفت : نظارت برفرایند برنامه ها و ارزیابی و تحلیل مستمر آنها و هم چنین شناخت چالش ها و ارائه راهکار از مهم ترین وظایف اعضای گروه بهبود کیفیت است . وی در ادامه گزارشی از آخرین عملکرد و وضعیت سوادآموزی استان ارائه وبا توجه به رشد کمی سوادآموزی استان لزوم کیفیت بخشی به فعالیت ها را متذکر گردید و انگیزه دادن به سواد آموزان شهرستان تفت را امری ضروری دانست وبراساس دستورکار جلسه انتظارات و فعالیت های مورد نظر برای کیفیت بخشی به برنامه های سوادآموزی را تشریح نمود . در ادامه منصور اسلامی کارشناس مسئول نهضت سوادآموزی، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سواد آموزی و حجم تحت پوشش شهرستان( دوره انتقال و دوره تحکیم) در خصوص شناسایی اولیاء بی سواد و پیگیری های صورت گرفته مطالبی را بیان نمود . حاضری رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش و پرورش استان تمرکز بر برنامه های کیفیت بخشی، تصمیم سازی، مدیریت برنامه ها، مشارکت جویی و جهت دهی به فعالیت سواد آموزان، نظارت شایسته بر عملکرد آموزش دهندگان را از جمله برنامه های در نظر گرفته شده جهت توسعه و بهبود کیفیت آموزش برشمرد.

آدرس کوتاه:

تا کنون بیش از 8 هزار نفر از اتباع مجاز خارجی جذب کلاس های سوادآموزی گردیده اند.

معاون سوادآموزی استان:

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در دیدار با مدیرکل جدید دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد با اشاره به اقدامات انجام شده در بحث سواداموزی اتباع مجاز گفت: از سال 1393 تا کنون بیش از 8 هزار نفر از اتباع مجاز خارجی جذب کلاس های سوادآموزی گردیده اندکه از این تعداد بیش از6000 نفردوره های سوادآموزی را با موفقیت به پایان رسانیده اند.

مرات امین الریا با اشاره به همزیستی اتباع خارجی با مردمان استان گفت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  جلوگیری از آسیب های اجتماعی و با حمایت های سازمان نهضت سوادآموزی کشور و موسسات بین المللی خارجی این افراد را توانسته ایم جذب کلاس های سوادآموزی نماییم.

وی با اشاره به نداشتن اطلاعات و آمار دقیق از وضعیت اتباع خارجی گفت: متاسفانه بعلت نداشتن آمار دقیق و اطلاعات سوادی از این افراد در اجرای دقیق برنامه های خود مشکلات زیادی داریم که امیدواریم دفتر اتباع و مهاجرین خارجی بتواند در این امر همکاری های لازم را جهت شناسایی بی سوادان واقعی بنماید.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با تبریک انتصاب جناب آقای پرویزی گفت: با شناختی که از ایشان داریم انشالله بتوانیم گام های بزرگتری در جهت نیل به اهداف انقلاب اسلامی و برنامه های سوادآموزی برداریم.

در این دیدار مهندس پرویزی مدیر کل جدید دفتر اتباع خارجی استانداری آمادگی کامل این دفتر را در اجرای برنامه های سواداموزی اعلام داشت. 

آدرس کوتاه:

بیش از 3500 نفر سوادآموز در سال 1397 در کلاس های سوادآموزی تحت پوشش قرار گرفتند

معاون سوادآموزی استان:

گردهمایی فصلی روسای ادارات ، کارشناس مسئولان و کارشناسان سوادآموزی استان به میزبانی شهرستان مهریز برگزارشد.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در این گردهمایی با قدردانی از تلاش های انجام شده در حوزه سوادآموزی شهرستان و مناطق گفت: در  سال 1397 بیش از 3500 نفر از بی سوادان ایرانی و اتباع  در کلاس های سوادآموزی ثبت نام نموده اند و آموزش های لازم را آموخته اند.

مرآت امین الرعایا با اشاره به طرح های مختلف در سوادآموزی گفت: در طرح نماز کلید بهشت ، خواندن با خانواده و حلقه های کتابخوانی  و آموزش آزمایشی رایانه صد در صد حجم ابلاغی تحت پوشش قرار گرفته اند وی با اشاره به  ویژگی این طرح ها مهمترین ویژگی آنها را توانمند سازی در راستای بهتر زندگی کردن سوادآموزان دانست و گفت: توانمند سازی سوادآموزان  در جهت بهتر زندگی کردن  اولویت اول سوادآموزی یزد می باشد. و برای این کار راه اندازی و توسعه مراکز یادگیری محلی در دستور کار معاونت سوادآموزی استان قرار دارد. وی تعامل با دستگاه ها و استفاده از کارشناسان متخصص در آموزش مهارت ها را از مسئولین سوادآموزی شهرستان و مناطق خواستار شد و افزود: طبق تفاهم نامه های منعقد گردیده با دستگاه راهکار استفاده از کارشناسان دیده شده است.

معاون سوادآموزی با اشاره به سیاست های ابلاغی سازمان و  به برنامه های سوادآموزی در سال 1398 گفت: داشتن برنامه عملیاتی و نقشه راه کمک بزرگی به اجرای برنامه ها می نماید و داشتن این برنامه در هر شهرستان و منطقه و اطلاع داشتن فرمانداران و بخشداران از آن الزامی می باشد و باید مسئولین سوادآموزی نسبت به تهیه آن اقدام نمایند. وی برگذاری دوره مدرسن کتب سوادآموزی ، تعیین تکلیف آموزش دهندگان واجد شرایط قانون مصوبه مجلس و و پایان دادن به کلاس های سال 1397و ارزیابی از فعالیت های سوادآموزی سال 1397 را از دیگر برنامه های سوادآموزی برشمرد 

آدرس کوتاه:

سوادآموزی فقط آموزش خواندن و نوشتن نیست بلکه کمک به رشد همه ابعاد انسانی است

معاون سوادآموزی استان:

نشست فصلی مدیران مراکز یادگیری محلی و مسئولین سوادآموزی مجتمع  سراسر استان جهت ارائه راه کارها و بررسی مشکلات با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان و روسای ادارات سواداموزی و سنجش و ارزشیابی سوادآموزی و کارشناسان درمحل سالن جلسات معاونت سواداموزی برگزارشد.

در این نشست مدیران مراکز یادگیری محلی و مسئولین سوادآموزی مجتمع ها با بیان مشکلات حوزه کاری خود و پیشنهادات به ارائه عملکرد خود پرداختند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به نقش مراکز یادگیری محلی در توانمند سازی گفت: سوادآموزی فقط آموزش خواندن و نوشتن نیست بلکه کمک به رشد همه ابعاد انسانی است مراکز یادگیری محلی فرصتی بسیار ارزنده در آموزش این ابعاد است وباید تلاش گردد آنچه که مورد نیاز فراگیران است در این مراکز آموزش داده شود ایشان با اشاره به نقش سایر دستگاه ها در آموزش گفت: مدیران مراکز یادگیری باید ظرفیت های مشارکت سایر دستگاه ها و مربیان مجرب  را در آموزش مطلوب مراکز یادگیری محلی فراهم اورند تا از وقت سوادآموزان استفاده بهینه گردد. مرآت امین الرعایا تعداد مراکز یادگیری استان را پنج مرکز در نواحی یک و دو و مهریز اعلام کرد و گفت : آمادگی راه اندازی این مراکز را در سایر شهرستان ها در صورت فراهم آوردن زیر ساخت های اولیه را داریم.

معاون سوادآموزی استان ارزیابی از فرآیندهای مختلف در هر مرحله از آموزش های سوادآموزی را گامی مهم در کیفیت بخشی فرآیند سواداموزی دانست و گفت: مسئولین سوادآموزی مجتمع ها نقش بسزایی در این فرآیند دارند و با ارزیابی دقیق خود می توانند چالش ها و مشکلات سوادآموزی را شناسایی و با ارائه به مسئولین موانع را رفع نمایند. ایشان کیفیت بخشی به تدریس را بهترین شیوه در جهت جذب سوادآموزان در کلاس های درس دانست و گفت: اگر آموزش دهنده ای  نتواند تدریس خوبی داشته باشد و سوادآموز کلاس را برای خود مفید نداند خود به خود باعث ترک تحصیل خواهد شد بنابراین باید مسئولین سوادآموزی مجتمع ها در امر تدریس بهتر، مددکار آموزش دهندگان باشند.

 

آدرس کوتاه:
نمایش 1 - 10 از 241 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 25

نمایشگر یک مطلب
نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب
نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب
نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها
تقویم رویدادها همه رویدادها

حداقل کردن حداکثر

صفحه نخست معاونت ها ادارات تابعه اتوماسیون اداری آرشیو خبرها بيمه طلايی تالار گفتگو نظام پیشنهادها بیشتر... خبرهای استان