Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر

نظارت بر اجرای فرآیند امتحانات سوادآموزی اولویت اول معاونت سوادآموزی می باشد.

معاون سوادآموزی استان:

معاون  سوادآموزی استان  از حوزه های امتحانی سوادآموزی ناحیه دو بازدید  نمود . در این بازدیدها فرآیند برگزاری امتحانات سوادآموزی مورد بررسی قرار گرفت.

مرآت امین الرعایا ضمن تشکر ازعوامل برگزاری امتحانات گفت:  نظارت بر اجرای فرآیند امتحانات سوادآموزی اولویت اول معاونت سوادآموزی می باشد. و به همین دلیل تیم های متشکل از اعضاء ستاد امتحانات و گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان و شهرستان ها به طور مستمر از امتحانات بازدید وآن را مورد ارزیابی قرار می دهند . ایشان با اشاره به آموزش با کیفیت سواد به بزرگسالان و فراهم نمودن امکانات جهت امتحانات گفت : هر چه این دو موضوع مطلوب تر باشد بازگشت به بی سوادی کمتر می باشد . ایشان با اشاره به برگزارشدن کلاس ها و حوزه های امتحانی در مدارس ضمن تشکر از مدیران مدارس خواستار فراهم آوردن امکانات مطلوب تری جهت برگزاری امتحانات گردید.

آدرس کوتاه:

نظارت بر فرآیند برنامه و ارزیابی و تحلیل مستمر آن هاو شناخت چالش ها و ارائه راهکار از مهمترین وظایف اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی است

معاون سوادآموزی استان در نشست گروه بهبود کیفیت سوادآموزی شهرستان تفت:

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت در این جلسه مدیر آموزش و پرورش ،ضمن تقدیر ویژه از معاون سواد آموزی استان و هیئت همراه با قدردانی از زحمات اعضاء گروه بهبود کیفیت در حوزه سواد آموزی، خواستار توجه بیشتر اعضاء در راستای شناسایی و پالایش و جذب اولیاء بی سواد و کم سواد دانش آموزان شد. وی با اشاره به  فعالیت های سواد آموزی، بر هر گونه همکاری درجهت توسعه وضعیت بی سوادی اولیاء دانش آموزان و رسیدن  به  نقطه  مطلوب تاکید نمود. 

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان یزد خواستار تشکیل مستمر جلسات بهبود کیفیت سواد آموزی شد و به اهمیت نقش و جایگاه گروه بهبود کیفیت سوادآموزی در ارتقاء کمی و کیفی فعالیت ها اشاره نمود و گفت : نظارت برفرایند برنامه ها و ارزیابی و تحلیل مستمر آنها و هم چنین شناخت چالش ها و ارائه راهکار از مهم ترین وظایف اعضای گروه بهبود کیفیت است . وی در ادامه گزارشی از آخرین عملکرد و وضعیت سوادآموزی استان ارائه وبا توجه به رشد کمی سوادآموزی استان لزوم کیفیت بخشی به فعالیت ها را متذکر گردید و انگیزه دادن به سواد آموزان شهرستان تفت را امری ضروری دانست وبراساس دستورکار جلسه انتظارات و فعالیت های مورد نظر برای کیفیت بخشی به برنامه های سوادآموزی را تشریح نمود . در ادامه منصور اسلامی کارشناس مسئول نهضت سوادآموزی، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سواد آموزی و حجم تحت پوشش شهرستان( دوره انتقال و دوره تحکیم) در خصوص شناسایی اولیاء بی سواد و پیگیری های صورت گرفته مطالبی را بیان نمود . حاضری رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش و پرورش استان تمرکز بر برنامه های کیفیت بخشی، تصمیم سازی، مدیریت برنامه ها، مشارکت جویی و جهت دهی به فعالیت سواد آموزان، نظارت شایسته بر عملکرد آموزش دهندگان را از جمله برنامه های در نظر گرفته شده جهت توسعه و بهبود کیفیت آموزش برشمرد.

آدرس کوتاه:

تا کنون بیش از 8 هزار نفر از اتباع مجاز خارجی جذب کلاس های سوادآموزی گردیده اند.

معاون سوادآموزی استان:

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در دیدار با مدیرکل جدید دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد با اشاره به اقدامات انجام شده در بحث سواداموزی اتباع مجاز گفت: از سال 1393 تا کنون بیش از 8 هزار نفر از اتباع مجاز خارجی جذب کلاس های سوادآموزی گردیده اندکه از این تعداد بیش از6000 نفردوره های سوادآموزی را با موفقیت به پایان رسانیده اند.

مرات امین الریا با اشاره به همزیستی اتباع خارجی با مردمان استان گفت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  جلوگیری از آسیب های اجتماعی و با حمایت های سازمان نهضت سوادآموزی کشور و موسسات بین المللی خارجی این افراد را توانسته ایم جذب کلاس های سوادآموزی نماییم.

وی با اشاره به نداشتن اطلاعات و آمار دقیق از وضعیت اتباع خارجی گفت: متاسفانه بعلت نداشتن آمار دقیق و اطلاعات سوادی از این افراد در اجرای دقیق برنامه های خود مشکلات زیادی داریم که امیدواریم دفتر اتباع و مهاجرین خارجی بتواند در این امر همکاری های لازم را جهت شناسایی بی سوادان واقعی بنماید.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با تبریک انتصاب جناب آقای پرویزی گفت: با شناختی که از ایشان داریم انشالله بتوانیم گام های بزرگتری در جهت نیل به اهداف انقلاب اسلامی و برنامه های سوادآموزی برداریم.

در این دیدار مهندس پرویزی مدیر کل جدید دفتر اتباع خارجی استانداری آمادگی کامل این دفتر را در اجرای برنامه های سواداموزی اعلام داشت. 

آدرس کوتاه:

بیش از 3500 نفر سوادآموز در سال 1397 در کلاس های سوادآموزی تحت پوشش قرار گرفتند

معاون سوادآموزی استان:

گردهمایی فصلی روسای ادارات ، کارشناس مسئولان و کارشناسان سوادآموزی استان به میزبانی شهرستان مهریز برگزارشد.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در این گردهمایی با قدردانی از تلاش های انجام شده در حوزه سوادآموزی شهرستان و مناطق گفت: در  سال 1397 بیش از 3500 نفر از بی سوادان ایرانی و اتباع  در کلاس های سوادآموزی ثبت نام نموده اند و آموزش های لازم را آموخته اند.

مرآت امین الرعایا با اشاره به طرح های مختلف در سوادآموزی گفت: در طرح نماز کلید بهشت ، خواندن با خانواده و حلقه های کتابخوانی  و آموزش آزمایشی رایانه صد در صد حجم ابلاغی تحت پوشش قرار گرفته اند وی با اشاره به  ویژگی این طرح ها مهمترین ویژگی آنها را توانمند سازی در راستای بهتر زندگی کردن سوادآموزان دانست و گفت: توانمند سازی سوادآموزان  در جهت بهتر زندگی کردن  اولویت اول سوادآموزی یزد می باشد. و برای این کار راه اندازی و توسعه مراکز یادگیری محلی در دستور کار معاونت سوادآموزی استان قرار دارد. وی تعامل با دستگاه ها و استفاده از کارشناسان متخصص در آموزش مهارت ها را از مسئولین سوادآموزی شهرستان و مناطق خواستار شد و افزود: طبق تفاهم نامه های منعقد گردیده با دستگاه راهکار استفاده از کارشناسان دیده شده است.

معاون سوادآموزی با اشاره به سیاست های ابلاغی سازمان و  به برنامه های سوادآموزی در سال 1398 گفت: داشتن برنامه عملیاتی و نقشه راه کمک بزرگی به اجرای برنامه ها می نماید و داشتن این برنامه در هر شهرستان و منطقه و اطلاع داشتن فرمانداران و بخشداران از آن الزامی می باشد و باید مسئولین سوادآموزی نسبت به تهیه آن اقدام نمایند. وی برگذاری دوره مدرسن کتب سوادآموزی ، تعیین تکلیف آموزش دهندگان واجد شرایط قانون مصوبه مجلس و و پایان دادن به کلاس های سال 1397و ارزیابی از فعالیت های سوادآموزی سال 1397 را از دیگر برنامه های سوادآموزی برشمرد 

آدرس کوتاه:

سوادآموزی فقط آموزش خواندن و نوشتن نیست بلکه کمک به رشد همه ابعاد انسانی است

معاون سوادآموزی استان:

نشست فصلی مدیران مراکز یادگیری محلی و مسئولین سوادآموزی مجتمع  سراسر استان جهت ارائه راه کارها و بررسی مشکلات با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان و روسای ادارات سواداموزی و سنجش و ارزشیابی سوادآموزی و کارشناسان درمحل سالن جلسات معاونت سواداموزی برگزارشد.

در این نشست مدیران مراکز یادگیری محلی و مسئولین سوادآموزی مجتمع ها با بیان مشکلات حوزه کاری خود و پیشنهادات به ارائه عملکرد خود پرداختند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به نقش مراکز یادگیری محلی در توانمند سازی گفت: سوادآموزی فقط آموزش خواندن و نوشتن نیست بلکه کمک به رشد همه ابعاد انسانی است مراکز یادگیری محلی فرصتی بسیار ارزنده در آموزش این ابعاد است وباید تلاش گردد آنچه که مورد نیاز فراگیران است در این مراکز آموزش داده شود ایشان با اشاره به نقش سایر دستگاه ها در آموزش گفت: مدیران مراکز یادگیری باید ظرفیت های مشارکت سایر دستگاه ها و مربیان مجرب  را در آموزش مطلوب مراکز یادگیری محلی فراهم اورند تا از وقت سوادآموزان استفاده بهینه گردد. مرآت امین الرعایا تعداد مراکز یادگیری استان را پنج مرکز در نواحی یک و دو و مهریز اعلام کرد و گفت : آمادگی راه اندازی این مراکز را در سایر شهرستان ها در صورت فراهم آوردن زیر ساخت های اولیه را داریم.

معاون سوادآموزی استان ارزیابی از فرآیندهای مختلف در هر مرحله از آموزش های سوادآموزی را گامی مهم در کیفیت بخشی فرآیند سواداموزی دانست و گفت: مسئولین سوادآموزی مجتمع ها نقش بسزایی در این فرآیند دارند و با ارزیابی دقیق خود می توانند چالش ها و مشکلات سوادآموزی را شناسایی و با ارائه به مسئولین موانع را رفع نمایند. ایشان کیفیت بخشی به تدریس را بهترین شیوه در جهت جذب سوادآموزان در کلاس های درس دانست و گفت: اگر آموزش دهنده ای  نتواند تدریس خوبی داشته باشد و سوادآموز کلاس را برای خود مفید نداند خود به خود باعث ترک تحصیل خواهد شد بنابراین باید مسئولین سوادآموزی مجتمع ها در امر تدریس بهتر، مددکار آموزش دهندگان باشند.

 

آدرس کوتاه:

آموزش مهارت های اساسی زندگی در مراکز یادگیری محلی سوادآموزی از اولویت های آموزش و پرورش استان است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد:

مدیر کل آموزش و پرورش استان و فرماندار شهرستان مهریز از مرکز یادگیری محلی امام خمینی (ره)  بازدید نمودند. در این بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان در یک دیدار صمیمانه با مدیر ، آموزش دهندگان و  فراگیران این مرکز از نزدیک با مشکلات آنان آگاه شد.

دکتر دانافر در دیدار با فراگیران این مرکز گفت : وقتی علاقمندی بزرگسالان را در جهت آموزش سواد می بینیم انرژی زیادی در خدمت رسانی می گیریم . ایشان با اشاره به نقش و اهمیت آموزش در زندگی گفت: بی شک زیربنا و اساس بهتر زندگی کردن آموزش است و برای آموزش سوادخواندن و نوشتن را ابتدا باید آموخت و این امر از روزهای اول انقلاب در جمهوری اسلامی مورد تاکید قرار گرفت . وی آموزش مهارت های اساسی زندگی  در مراکز یادگیری محلی سوادآموزی را از اولویت های آموزش و پرورش استان دانست و گفت: به یاری خداوند متعال و همت مسئولین مراکز یادگیری محلی سوادآموزی جهت آموزش این مهارت ها در استان راه اندازی گردیده است تا بتوانیم خدمات را با برنامه ریزی بهتر ارائه نماییم . دکتر دانافر اولویت اولیه آموزش ها در مراکز یادگیری محلی نیازها فراگیران دانست و گفت: آموزش مبتنی بر نیازهای جامعه بسیار تاثیر پذیرتر و اثرگذارتر است وی باید در این مسیر  از مربیان و مدرسان باتجربه  و منابع یادگیری آسان  استفاده کرد.

رضا زارعزاده فرماندارو رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان مهریز نیز در این دیداراز اقدامات انجام شده در اموزش بزرگسالان بی سواد تقدیر نمود و گفت : تمام دستگاه ها موظف هستند در تجهیز و توسعه  مراکز یادگیری و در اختیار گذاشتن منابع و مربیان مورد نیاز این مراکز با آموزش و پرورش هماهنگی نمایند.

مرات امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در این بازدید با قدردانی از همراهی های انجام شده توسط دستگاه ها گفت: مراکز یادگیری محلی بدون همکاری همراهی  دستگاه ها موفق نخواهند شد و باید همه ادارات یارگیرآموزش و پرورش استان باشند. وی گفت تا کنون تعداد 5 مرکز یادگیری محلی دولتی در استان راه اندازی شده است و آموزش های بسیار خوبی هم در این مراکز ارائه گردیده است و سعی شده در آموزش ها از اساتید متخصص استفاده گردد تا بتوان به نتیجه مطلوب رسید . وی استقبال از این مراکز توسط کم سوادان و بی سوادان را خوب توصیف کرد و گفت: انشالله بتوانیم  در همه شهرستان های که واجد شرایط هستند این مراکز را راه اندازی نماییم.

 

آدرس کوتاه:

کارگاه آموزش کار آفرینی با رویکرد ویژه به خلاقیت در مرکز یادگیری محلی سوادآموزی خزعلی ناحیه یک یزد

با حضور معاون سوادآموزی استان برگزارشد:

کارگاه آموزشی کارآفرینی ویژه آموزش دهندگان و سوادآموزان برگزار گردید

 

به گزارش پریسا جلالیان کارشناس مسئول سنجش اداره سواد آموزی ناحیه یک، کارگاه آموزشی کارآفرینی با رویکرد ویژه به خلاقیت و ایده پردازی  با حضور جمعی از آموزش دهندگان و سوادآموزان در محل مرکز یادگیری محلی خزعلی این مدیریت برگزار گردید.

در این کارگاه از رابطین فعال از مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران و برادران استان دعوت به عمل آمد.هم چنین امین الرعایا معاون سوادآموزی استان به همراه حاضری رییس امتحانات سوادآموزی و امیرچقمقاقی به همرا هیئت همراه از روند برگزاری کارگاه بازدید به عمل آوردند.

هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی با گام های خلاقیت و ایده پردازی در جهت کار و کارآفرینی می باشد.

آدرس کوتاه:

تلاش می کنیم عدالت آموزشی را در مورد زنان و مردان استان و زنان شهری و روستایی برقرار نماییم

معاون سوادآموزی استان:

نشست بررسی راه کارهای اجرایی شدن تفاهم نامه معاونت  سوادآموزی  با دفتر امور زنان و خانواده در محل دفتر مدیر کل امور زنان و امور خانواده استانداری یزد با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر امر و زنان خانواده استانداری یزدو کارشناسان دو حوزه  برگزار شد .

در این نشست مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان گزارشی از وضعیت سوادآموزی استان طبق سرشماری سال 1395 گفت: کار سوادآموزی کاری بسیار شیرین ولی سخت است و با توجه به اینکه بی سوادان باقیمانده استان کم و پراکنده هستند طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تمام دستگاه های دولتی باید به سوادآموزی کمک نمایند.

ایشان با اشاره به آمار باسوادی زنان استان و مقایسه با مردان باسواد در جوامع شهری و روستایی گفت: تلاش می کنیم که عدالت آموزشی را در مورد زنان و مردان استان و زنان شهری و روستایی برقرار نماییم و در این راه دفتر امور زنان و خانواده  وسایر دستگاه ها و سازمان های دولتی و مردم نهادباید یاری رسان ما باشند.

معاون سوادآموزی استان با اشاره به ظرفیت های مراکز یادگیری محلی در جهت توانمند سازی بانوان در حین آموزش سواد گفت: مراکز یادگیری محلی در جهت توانمند سازی سوادآموزان و نوسوادان در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی و شغلی و کارآفرینی راه اندازی گردیده است و در این مراکز آموزش های بهتر زیستن و جلوگیری از آسیب های اجتماعی آموخته می شود .

 فاطمه دانش مدیرکل  دفتر امر و زنان خانواده استانداری یزد ضمن تشکر و قدردانی از زحمات انجام شده در باسوادی استان گفت: به علت مهاجرت های داخلی و خارجی به استان یزدنسل سوم جمعیتی در استان یزد دستخوش دگرگونی فرهنگی گردیده است و باید تلاش شود برای این جمعیت فرهنگی برنامه ریزی مناسب گردد. ایشان با اشاره به نقش دفتر امور زنان و خانواده استانداری به عنوان یک هماهنگ کننده گفت:  درراستای تفاهم نامه کشوری منعقد شده  جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاه های موثر برگزار خواهیم نمود و در راستای برقرای عدالت آموزشی زنان جامعه هدف گام برخواهیم داشت.

مدیرکل  دفتر امر و زنان خانواده استانداری با اشاره به برنامه های این دفتر در مناطق کمتر توسعه یافته گفت : دوره های آموزشی مناسب در دست اجرا داریم که توسط سازمان های مردم نهاد در تمام استان اجرا خواهد شد انشالله با هماهنگی بتوانیم بخشی از این دوره ها را در مراکز یادگیری محلی در سرتا سر استان برگزارنماییم .

در این نشست کارشناسان  دو حوزه راه کاره های اجرایی در راستایی باسوادی زنان را مورد بررسی قرار دادند.

 

 

 

آدرس کوتاه:

در راستای بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی سوادآموزی اتباع خارجی از اولویت های آموزش و پرورش می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان:

نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان و معاون سوادآموزی اداره کل  با مدیرکل جدید اتباع و مهاجرین خارجی استانداری برگزارشد.

در این دیدار دکتر دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک انتصاب شایسته جناب آقای پرویزی به مدیرکلی اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گفت: در راستای  بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی استان سوادآموزی اتباع خارجی از اولویت های آموزش و پرورش می باشد.

ایشان با اشاره به اقدامات انجام شده در موضوع آموزش اتباع خارجی گفت: اداره کل آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید با راه اندازی مدارس ویژه آموزش اتباع گام بزرگی در آموزش آنان برداشته است و علاوه برآن سالیانه بیش از 2000 نفر از بازماندگان از تحصیل را در کلاس های سوادآموزی آموزش رایگان می دهد .

دکتر دانافر با اشاره به کمک های سازمان های بین المللی در موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی ازمساعدت های اداره کل اتباع مهاجرین خارجی در راستایی مشارکت سازمان های جهانی در پروژه های استان یزد تشکر نمود.

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سوادآموزی اتباع خارجی خواستار تسریع در صدور مجوز جهت شرکت مهاجرین بدون مدرک هویتی در کلاس های درس شدو گفت : در راستای تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی در زمینه سوادآموزی تمامی اتباع خارجی با مجوز اداره کل اتباع ومهاجرین خارجی خواستارتمام وقت شدن فرصت صدور کارت حمایت تحصیلی در دفاتر کفالت در طول سال گردید.

وی همچنین خواستار مشارکت بیشتر سازمان ها و نهادهای بین المللی در حوزه سوادآموزی اتباع گردید .

در این دیدار سعید پرویزی مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری نیز از توجه آموزش و پرورش در مباحث اتباع خارجی تشکر نمود و مساعدت در اجرای بهتر طرح های اموزشی اتباع خارجی را از اولویت های آن دفتر دانست.

مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد اشاره کرد هرچه در حوزه سواد و آگاهی اجتماعی بیشتر کار شود کمتر دچار آسیب های اجتماعی و فرهنگی خواهیم شد.

 

آدرس کوتاه:

طرح با سوادی ورصد بی سوادان جا مانده ازتحصیل اقدام بسیار ارزشمندی است و باید اولویت اول سوادآموزی استان قرار گیرد.

استاندار یزد:

دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان به ریاست دکترمحمد علی طالبی استاندار یزد برگزارشد 

در این نشست استاندار یزد ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در موضوع بازماندگان از تحصیل گفت: طرح با سوادی ورصد  بی سوادان جا مانده ازتحصیل اقدام  بسیار ارزشمندی است و باید اولویت اول سوادآموزی استا قرار گیرد  وی با ابراز نگرانی از جایگاه استان  گفت: تمام ادارات زیرربط بیاد به کمک آموزش و پرورش بیایند تا این گروه سنی را به کلاس های درس و سوادآموزی بیاورند و همه در این مورد موظف هستند

وی جهت تامین اعتبار طرح مذکور گفت: برای اینکه بتوانیم به نتایج مطلوب  در این طرح باید طرح پژوهشی  تهیه  تا بتوان برای آن اعتبار تخصیص داد .

دکتر طالبی با اشاره به  مهاجرپذیر بودن استان تصریح کرد: دانش آموزان اتباع خارجی، بخش زیادی از این آمار را تشکیل می‌دهند و اگر این افراد از آمار یزد حذف شوند، رتبه استان از جایگاه ۳۰ ارتقا خواهد یافت.

طالبی یادآور شد: تصور من این است که حوزه اتباع را به راحتی می‌توانیم مدیریت کنیم اما نیاز به پیگیری مکانیزم شناسایی آنها توسط اداره آمار، آموزش و پرورش و اداره مهاجرین و اتباع خارجی است.

در این نشست دکتر دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به پیگیری بازماندگان از تحصیل گفت: جلسات متعددی به محوریت معاونت سوادآموزی و معاونت آموزش ابتدایی برگزار شده که نتایج بسیار خوبی داشته است .

مدیر کل آموزش و پرورش استان نداشتن اطلاعات آماری اسمی و آدرس این افراد و تخصیص اعتبار  را مهمترین مشکل در تسریع اجرای طرح دانست و گفت: اگر بتوانیم اسامی این افراد را بدست بیاوریم در کوتاه ترین زمان ممکنبخش زیادی از آنان را راهی مدرسه و کلاس های سوادآموزی خوایم نمود.

مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان گزارش آماری و اقدامات انجام شده را به اطلاع اعضاء شورا رسانیده و خواستار مساعدت آنان در این طرح گردید

آدرس کوتاه:
نمایش 1 - 10 از 236 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 24

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها تقویم رویدادها

حداقل کردن حداکثر