نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

حداقل کردن حداکثر

از جمله بندگان ، آن کس پیش خدا محبوبتر است که برای بندگان سودمند تر است

معاون سوادآموزی استان:

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مراسم افتتاحیه آموزشگاه خیری حاج حسین غلامپور هارونی با حضور زارع مدیر کل امور روستاها و شوراهای استانداری، امین الرعایا معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان، رخسارپور معاون توسعه و تجهیز نوسازی مدارس، حجت الاسلام حسینی و علیزاده امام جمعه شهرستان ابرکوه و بخش بهمن، خواجه رضایی مدیر عامل نوسازی استان یزد، روحی پناه مدیر آموزش و پرورش شهرستان، کاظمی نسب فرماندار، و جمعی از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

در ابتدای مراسم روحی پناه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن عرض خیرمقدم به مسئولان محترم و تشکر از خیر مدرسه ساز گفت: این آموزشگاه به همت حاج حسین غلامپور و تلاش های پسر ایشان در طول 3 ماه و زیربنایی به مساحت 550 متر احداث شده است که 100 درصد هزینه ها توسط خیر، تامین شده است.

امام جمعه بخش بهمن شهرستان افزود: تنها چیزی که برای انسان باقی می ماند، عمل انسان می باشد که شامل خدمات اجتماعی می شود و مدرسه سازی جزو این اعمال پسندیده می باشد.

در ادامه فرماندار ابرکوه با اظهار خرسندی از مشارکت و نقش فعال خیران مدرسه ساز شهرستان، از پیگیری تمام مسئولان شهرستان برای اجرای این عمل خداپسندانه تشکر نمود و افزود: باقیات صالحاتی بهتر از مدرسه سازی نیست.

امین الرعایا معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد بیان کرد:  رسول اکرم (ص) می فرماید احب عبادالله الی الله انفعتم لعباده آن کسی نزد خدا محبوب تر است که برای دیگران سودمند تر باشد.

وی افزود: همگی ما اینجا جمع شده ایم و آمده ایم که بگوییم آقای غلامپور از شما تشکر می کنیم. وی با تشکر به نامگذاری دبستان به نام امام اول شیعیان گفت امروز باید تلاش در جهت تقویت آموزه های دینی را دوچندان کرد تا بتوانیم نسلی تربیت کنیم که منشاء اخلاقیات باشند.وی  مثلث آموزشی مدرسه - دانش آموز- اولیاء و  تقویت رابطه ها را در این امر بسیار مفید و مثمر دانست . 

در پایان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، مدیر کل نوسازی، مدیر کل آموزش و پرورش استان، دهیاری و شورای اسلامی روستای هارونی، اداره امور عشایر استان یزد و مدیریت دبستان امام علی (ع) با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات خداپسندانه و ایثارگرانه ی این خیر محترم تشکر نمودند.

 
آدرس کوتاه:

سوادآموزی استان یزد 2000 نفر از اتباع خارجی را در قالب طرح های ریلیف ، کمیساریا و آموزش اتباع را در کلاس های سوادآموزی آموزش می دهد.

معاون سوادآموزی استان:

معاون سوادآموزی استان در نشست مشترک بابت طرح آموزش اتباع خارجی کمیساریا 2018 گفت: سوادآموزی استان یزد 2000  نفر از اتباع خارجی را در قالب طرح های ریلیف ، کمیساریا و آموزش اتباع را در کلاس های سوادآموزی آموزش می دهد.

مرآت امین الرعایا در این نشست گفت: 250 نفر در دوره  سوادآموزی در شهرستان های اردکان ، میبد و یزد تحت پوشش فعالیت های سوادآموزی با همکاری کمیساریای عالی پناهندگان قرار گرفته اند که کلاس های آن از اول شهریور ماه شروع و دی ماه به پبایان می رسد.

در این نشست مشکلات و موانع اجرایب طرح بررسی و پیشنهاداتی در جهت رفع مشکلات ارائه گردید.

 

 

 

آدرس کوتاه:

مراسم نمادین جشن شکوه دانش ویژه بازگشایی کلاس های سوادآموزی استان یزد برگزار شد.

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان:

 

 
مراسم شكوه دانش ويژه بازگشايي كلاسهاي سوادآموزي استان یزد به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه ادب ناحیه دو یزد باحضور مدیر کل آموزش و پرورش، معاون  سوادآموزی آموزش و پرورش استان و جمعي ازمسئولین ، سوادآموزان و آموزش دهندگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم اجرایی شدن سند تحول بنیادین را یکی از اهداف مهم آموزش و پرورش دانست و گفت : برای محقق شدن اهداف سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش استان نیازمند همراهی و همدلی معلمان، مدیران و مسئولین هستیم .

" عباسعلی دانافر" به کسب مهارت در کنار کسب علم اشاره کرد و افزود : توجه به نشاط و شادابی در مدارس ضروری است و نگاه نادرست به انجام تکالیف دانش آموزان شادابی را از آنها می گیرد.

 وی در ادامه خواستار برقراری عدالت آموزشی و ریشه کن شدن بی سوادی شد و سوادآموزی را سرمایه گذاری بلند مدت بیان کرد.

معاون سوادآموزی استان نیز در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی از اهمیت کسب علم و سوادآموزی سخن گفت و وضعیت سوادآموزی استان را بسیار مطلوب تلقی کرد .

" مرات امین الرعایا"  با اشاره به آمار سرشماری سال 1395 در موضوع سواد آموزی گفت: استان یزد یکی از 4 استان برتر کشور در آموزش سواد و باسوادی است که این مهم در نتیجه توجه مردم استان به اهمیت علم و علم آموزی و جدیت دستگاه ها در ریشه کنی بی سوادی می باشد.

وی با اشاره به اینکه کسب مهارت در سوادآموزی از اهمیت بسزایی برخوردار است افزود : کسب رتبه شایسته تقدیر توسط آموزش دهندگان در کشور نتیجه زحمات آموزش دهندگان استان می باشد .

گفتنی است نواختن زنگ شکوه دانش و مصاحبه با چهره های موفق سوادآموزی و تجلیل از سوادآموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود .

 

آدرس کوتاه:

تاسیس و تجهیز مراکز یادگیری محلی از اولویت های سوادآموزی در سال 1397 می باشد.

معاون سوادآموزی استان:

نشست فصلی مدیران و روسای نواحی ، شهرستان و مناطق آموزش و پرورش استان یزد در سالن پژوهشکده تعلیم وتربیت مجتمع فرهنگی رفاهی فرهنگیان برگزارشد . در این نشست معاون سوادآموزی استان اولویت های برنامه های سواداموزی استان رابیان نموده و از مدیران آموزش و پرورش شهرستان و مناطق خواستند با بهره گیری از پتانسیل های شوراهای پشتیبانی در جهت تسریع فعالیت های سواداموزی استفاده نمایند.

مرآت امین الرعایا با اشاره به راه اندازی 4 مرکز یادگیری محلی در سال 1396 گفت : مراکز یادگیری محلی مکانی برای آموزش و توانمند سازی اقشار آسیب پذیر جامعه است که می توان با استفاده از ظرفیت های این مراکز خدمات ارزشمندی در مناطق کمتر توسعه یافته ارائه داد . وی گفت آمادگی داریم که در سال 1397 در هرشهرستان و منطقه یک مرکز یادگیری محلی راه اندازی نماییم ودر این زمینه مدیران محترم نسبت به نیاز سنجی و تهیه مکان و تامین نیروی انسانی باید اقدام نمایند.

ایشان با تشکر از دبیران شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان و مناطق استان خواستار پیگیری جلسات این شورا و استفاده از ظرفیت های این شورا درجهت پیشبرد فعالیت های سوادآموزی گردید.

معاون سواداموزی استان با اشاره به آمار سرشماری سال 1395 در موضوع سواد گفت: استان یزد یکی از 4 استان برتر کشور در آموزش سواد و باسوادی است که این مهم در نتیجه توجه مردم این استان به اهمیت علم و علم آموزی و جدیت دستگاه ها در ریشه کنی بی سوادی دانست .

ایشان همچنین با اشاره به طرح های مختلف سوادآموزی از طرح آموزش رایانه به عنوان یک طرح تاثیر گذار در کیفیت زندگی  سوادآموزان نام برد که در سال 2018 جایزه یونسکو را نیز دریافت نموده است .

وی با اشاره به آغاز ثبت نام دوره های سواداموزی از مدیران محترم خواست تا نسبت به تحت پوشش بردن حجم ابلاغی هر شهرستان اقدام نمایند.

 

آدرس کوتاه:

بی شک نقش سواددر توسعه زیست محیطی و حفاظت از منابع طبیعی انکار نشدنی است.

معاون سوادآموزی استان:

در راستایی شعار سال 2018 سازمان علمی آموزشی فرهنگی ملل متحد - یونسکو-سوادآموزی و مهارت و در راستای تفاهم نامه فی مابین ادارات کل منابع طبیعی و محیط زیست و سازمان نهضت سوادآموزی جمعی از آموزش دهندگان ناحیه 2 شهرستان یزد ضمن بازدید از مناطق حفاظت شده گونه های جانوری و گیاهی در شهرستان بافق  ضمن آشنایی با این گونه ها با نحوه آموزش حفاظت از آن ها در کلاس های سوادآموزی آشنا شدند.

مرآت امین الرعایا معاون سواداموزی استان با اشاره به نقش انسانها در نگهداری و پاسداری از محیط زیست و منابع طبیعی  برای آیندگان به تاثیر سواد در این موضوع  اشاره کرد و گفت: بی شک انسان هر چه با سوادتر باشد در نگهداشت منابع زیست محیطی توانمند تر است و ما وظیفه داریم آموزش های لازم را به سوادآموزان ارائه دهیم تا شاهد جامعه ای در خور شان مردم باشیم .

معاون سوادآموزی استان با اشاره به تفاهم نامه های منعقد شده در این راستا گفت : معاونت سوادآموزی استان آماده است که مطالبی را که در این مورد مفید است و سوادآموزان توانایی یادگرفتن آن و به کاربستن آن را دارند جهت استفاده چاپ و انتشار دهد تا شاید توانسته باشد گام کوچکی در حفاظت و استفاده صحیح از منابع طبیعی و محیط زیست بردارد.

 
آدرس کوتاه:

جشن روز مبارزه با بی سوادی

مروست

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش مروست مراسم گرامیداشت روزجهانی مبارزه با بی سوادی با حضورریاست اداره آموزش وپرورش وهمراهان ،دهیاران وشورای شهر واهالی روستا درمحل کتابخانه امام علی (ع) روستای هرابرجان منطقه مروست برگزار شد . تجلیل از زحمات آموزش دهندگان وسوادآموز موفق،اجرای نمایش وسرود ازمهمترین برنامه های این مراسم بود.

 

آدرس کوتاه:

سواد ابزار اصلی توسعه اقتصادی ، اجتماعی است.

معاون سوادآموزی استان:

همایش بزرگداشت روز جهانی مبارزه با بی سوادی با حضورمسئولین ، فرهنگیان و اموزش دهندگان سوادآموزی در سالن اجتماعات رسولیان اداره آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد .

در این همایش مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان با اشاره به هشتم سپتامبر سالروز جهانی مبارزه با بی سوادی گفت:  سازمان علمی فرهنگی ملل متحد سال 2018 را سال سوادآموزی و توسعه مهارت نامیده است و در این راستا جمهوری اسلامی ایران هم با راه اندازی مراکز یادگیری محلی گام بزرگی در این مسیر برداشته است.

مرآت امین الرعایا با اشاره به نقش سواد در جنبه های مختلف توسعه بشری گفت: سواد ابزار اصلی توسعه اقتصادی  اجتماعی و حفاظت محیط زیست و ابزار مهمی در جهت محو فقر و گسترش فرصت های شغلی است . و در همین راستا مراکز یادگیری محلی با آموزش مهارت های  اجتماعی تاسیس و راه اندازی شده است .   وی پیش بر مساوات جنسیتی ، بهبود بهداشت خانواده و ترویج مشارکت دموکراتیک و توسعه حقیقی پایدار را از جمله اهداف سازمان نهضت سواداموزی در مراکز یادگیری محلی بر شمرد.

معاون سوادآموزی استان با اشاره به پیشینه سوادآموزی در کشور گفت: ایرانیان همیشه به مقوله علم و سواداهمیت ویژه ای دادند و در دنیا سرآمد بوده اند. وی گفت جمهوری اسلامی ایران هم با تشکیل سازمان نهضت سوادآموزی گام بزرگی در جهت با سوادی بر داشته است.

ایشان با اشاره به طرح های اجرا شده سازمان نهضت سواداموزی گفت : طرح آموزش مهارت icdl  از جمله طرح های موفق سوادآموزی نام برد که در دو سال گذاشته برای بیش از 300 فراگیر دوره انتقال سواداموزی استان اجرا گردیده است.

معاون سوادآموزی استان از طرح های آموزش اولیاء بی سواددانش آموزان ، آموزش عملی نماز کلید بهشت، خواندن با خانواده ، حلقه های کتابخوانی، آموزش معلولین و آموزش اتباع خارجی از سایر طرح های در دست اجرای سوادآموزی استان نام برد.

در این مراسم دکتر زندوانیان از اساتید برجسته دانشگاه یزد در مورد اهمیت آموزش بزرگسالان مطالبی بیان نمود.

دکتر فلاح از اساتید برجسته روانشناسی دانشگاه های یزد نیز در این همایش در موضوع طرح نماز کلید بهشت از آثار نماز در تعالی مادی و معنوی زندگی به صورت مبسوط مطالبی بیان نمود.

 

شایان ذکر است از سوی سازمان علمی فرهنگی ملل متحد (یونسکو ) هر سال روز 8 سپتامبر به عنوان روز جهانی مبارزه با بی سوادی نامگذاری گردیده است.

 

آدرس کوتاه:

استان یزد با نرخ با سوادی بالای 98 درصد است در جایگاه برتر کشور قرار دارد

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:

معاون وزیر آموزش و پرروش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی بابیان اینکه 20 استان کشور بالای 96 درصد باسواد دارند،گفت: همچین این رقم در هفت استان 98 و 12 استان نیز بیش از 97 درصد است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ایرنا، علی باقرزاده روز دوشنبه در حاشیه نخستین یادواره شهدای سوادآموزی استان زنجان و 176 شهید کشور در جمع خبرنگاران افزود: استان های سیستان وبلوچستان، کردستان، آذربایجان غربی، بخش هایی از جنوب کرمان و هرمزگان نیازمند وقت گذاری بیشتری در سوادآموزی هستند.
وی اظهار داشت: سالانه نزدیک به 500 میلیاردریال در استان سیستان و بلوچستان (یک ششم منابع این استان) برای باسوادی هزینه می کنیم اما نرخ باسوادی در بین افراد 10 تا 49 سال در حد 82 درصد و 18 درصد نیز بیسواد در این گروه سنی داریم.
این مسئول، باسوادی در استان هایی همچون یزد، سمنان، البرز و تهران را بیش از 98 درصد اعلام و خاطرنشان کرد: مساله آموزش و توانمندسازی بزرگسالان موضوعی دائمی و مستمر است که تعطیل بردار نیست.
باقرزاده تصریح کرد: یکی از رویکردهای سازمان نهضت سوادآموزی کشور در پنج سال گذشته، برنامه محوری مبتنی بر پژوهش های انجام شده است.
وی اظهار داشت: این پژوهش ها در مقوله های جامعه شناختی، روانشناسی، زمینه سازی برای ایجاد جریانی حمایتی و پشتیبانی، تبلیغ، ترویج و نیاز سنجی در حوزه ریشه کنی بیسوادی است که به تصویب برنامه شورای عالی پشتیبانی رسید و توسط معاون اول رئیس جمهوری به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.
به گفته این مسئول، سالانه هدفگذاری کمی در سازمان نهضت سواد آموزی داریم که حدود فعالیت استان ها در این برنامه تعیین می شود و بر اساس آن بین 480 تا 530 هزار نفر در دوره های سوادآموزی ثبت نام و 200 هزار نفر نیز در فوق برنامه ها شرکت می کنند.
معاون وزیر آموزش و پرروش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: این سازمان برای اتباع خارجی، زندانیان، عشایر، زنان روستایی، افراد زیر 17 سال، اولیای دانش آموزان، معلولان و گروه های مختلفی که نیازهای خاصی دارند، برنامه سواد آموزی دارد.
به گفته باقرزاده، سال گذشته حدود هشت هزار نفر از معلولان تحت پوشش برنامه های سوادآموزی قرار گرفته اند.
وی با بیان اینکه با همه این تلاش ها در پنج سال گذشته نرخ باسوادی 2.85 صدم درصد رشد کرده است، خاطرنشان کرد: این میزان 14 برابر میزان رشد سال های 85 تا90 و سه برابر میزان رشد جهانی سواد آموزی در سالهای 2000 تا 2015 است.
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی اعلام کرد: نزدیک به پنج درصد شهروندان 10 تا 49 سال در کشور بیسواد هستند که از نظر کمی 2 میلیون و 600 نفر می شوند.
باقرزاده تاکید کرد: در حال حاضر تلاش می شود این اعداد را خالص سازی کنیم چرا که بخشی از این افراد فاقد سواد اتباع خارجی هستند که باید برنامه خاصی برای آنان تدوین و اجرا شود.
وی افزود: سالانه 25 تا 28 هزار نفر از اتباع خارجی تحت پوشش برنامه های سوادآموزی قرار می گیرند و برای آنها کتاب خاص تولید شده است.
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی اظهار امیدواری کرد؛ تاپایان برنامه ششم توسعه بیشتر استان ها را به حد نرمالی در باسوادی برسانیم.

 

آدرس کوتاه:

همیاران سوادآموزی مدارس می توانند کمک بزرگی در جهت شناسایی و جذب اولیاء بی سواد دوستان خود در کلاس های سوادآموزی بنمایند.

معاون سوادآموزی استان یزد:

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در جمع پیشتازان دانش اموزی در اردوگاه شهید صدوقی سانیچ حضور یافته بود از اقدامات ارزندخ همیاران سوادآموزی مدارس تشکر کرد و افزود: همیاران سوادآموزی مدارس می توانند کمک بزرگی در جهت شناسایی و جذب اولیاء بی سواد دوستان خود در کلاس های سواداموزی بنمایند.

مرآت امین الرعایا همچنین از سایر پیشتازان خواست تا به گروه همیاران سوادآ تا موزی بپیوند تا بتوانند از امتیازات بزرگ امر خداپسندانه باسوادکردن بی سوادان بهره مند گردند.

حسینعلی ملانوری مدیر سازمان دانش آموزی استان نیز هدف از راه اندازی گروه همیاران سوادآموزی تقویت مشارکت دانش آموزان در توسعه پایدار دانست و گفت انشالله توانسته باشیم در این مسیر به خوبی حرکت کرده باشیم.

شایان ذکر است برای اولین بار درکشور گروه همیاران سوادآموزی در جهت شناسایی و جذب اولیاء بی سواد دانش آموزان در سال 1394 در استان یزد با همکاری معاونت سوادآموزی و سازمان دانش آموزی  راه اندازی گردید .

آدرس کوتاه:

آموزش صحیح اذکار نماز و احکام مربوطه کاری بسیار ارزشمند و دارای ابعاد عالیه دنیوی و اخروی است

معاون سوادآموزی استان یزد:

معاون سوادآموزی استان یزد در دومین دوره آموزش ، آموزش دهندگان طرح نماز کلید بهشت شهرستان و مناطق استان یزد ضمن تشکر از اجرای بسیار شایسته این طرح درسال 1396 در نواحی یک و دو یزد از دست اندارکاران و برنامه ریزان این طرح تشکر و قدردانی کرد و افزود : آموزش صحیح اذکار نماز و احکام مربوطه کاری بسیار ارزشمند و دارای ابعاد عالیه دنیوی و اخروی است که این مهم را باید هر فرد مسلمان سرلوحه کار خود قرار دهد  وضمن رعایت کلیه جوانب به آموزش آن بپردازد.

مرآت امین الرعایا با اشاره به دومین سال اجرای این طرح گفت در سال 1396 تعداد200نفر آموزش دهنده در بیش از 300 کلاس درس آموزش صحیح نماز و احکام آن را به 2000 نفر سوادآموز آموختند که رضایت مندی آنان در بازدیدهای که انجام گردید مشهود بوده است .  ایشان طرح نماز کلید بهشت را از ارزنده ترین طرح های سوادآموزی دانست .وی با اشاره به اهمیت و حساسیت نماز گفت  نمازباید  قبول باشد تا سایر عبادت ها قبول گرددو هم اکنون که در ایام حج قرار داریم و در این فریضه بزرگ الهی و سیاسی اگر زائری نتواند نمازش را صحیح بخواند حج او از مقبولیت خواهد افتاد یا اگر نماز طواف نساء را درست انجام ندهد در مابقی عمر زنان او به او محرم نخواهند شد .

ایشان افزود بنا داریم که امسال این طرح را در سراسر استان برای جمعیت بالغ بر 4000 نفر سوادآموز اجرا کنیم و شما آموزش دهندگان پیش قراولان این کار بزرگ هستید و با استفاده ازتجارب ارزنده خود و آموزش های لازم انشالله بتوانید این مهم را به نحو شایسته انجام دهید.

در این مراسم  از 6 نفر از آموزش دهندگان برترسال 1396 که با ارائه ابتکار در این طرح موفقیت های خوبی داشتند وهمچنین از  رابطان این طرح در نواحی یک ودو و معاونت سوادآموزی و ستاد اقامه نماز  با لوح سپاس و هدیه تشکر و قدردانی گردید. این گردهمایی با مشارکت ستاداقامه نماز استان و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و معاونین این اداره کل دبیر ستاداقامه نماز استان به مدت دو روز در محل سالن همایش های اداره استثنایی برگزار گردید.

آدرس کوتاه:
نمایش 1 - 10 از 188 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 19

نمایشگر یک مطلب
نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

نمایشگر یک مطلب
نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

مناسبت‌ها

  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • خبر آزمایشی برای نمایش این نمایشگر...
  • روز جهانی دانش آموز بر تمامی دانش‌آموزان این مرز و بوم مبارک باد...

  • یکی از خبرهای نمونه برای آزمایش...

سوادآموزی یکی از راه های بهره ورب و توانمند سازی نیروی انسانی جامعه می...
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
  رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت : سوادآموزی یکی ازراه های مهم افزایش بهره وری وتوانمندسازی نیروی انسانی مولد جامعه می باشد .                      ...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین...
ارسال بسته‌ های آموزشی برای سواد آموزان از طریق پست/ICT، آموزشی نوین به ۵۰۰ سواد آموز کشور
آقای مهدیزاده معاون امور آموزشی سازمان گفت: امسال ۵۰۰ سواد آموز در ۵ استان کشور اعم از کرمان، کردستان، اصفهان، خراسان رضوی و تهران تحت آموزش های طرح ICT قرار گرفته اند.
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی...
آقای باقرزاده دریاسوج گفت:برای اولین باربه یاد176شهیدسوادآموزی در440شهرستان کشور برنامه درختکاری اجرا میشود
معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در نشست شورای پشتیبانی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج گفت:در این برنامه باحضور72هزار سوادآموز از دوره انتقال در هرشهرستان وهمزمان با روز درختکاری در هر شهرستان 176درخت کاشته می شود.
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج...
معاون وزیرآموزش وپرورش ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در یاسوج خبرداد:
تا پایان سال، تعداد94 هزار و 500 نفر از زنان و دختران عشایری کشور باسواد می شوند.
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار...
"علی باقرزاده "رییس سازمان نهضت سوادآموزی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری کفت :
قدرمطلق بیسوادی در 25 سال اخیر درکشور ثابت بوده و تغییر چندانی نداشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر...
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در نشست کارکنان سازمان با وزیر آمو:
استان یزد در طرح اولیاء موفقیت 100 در صدی داشته است.
مهریز:
غباررویی گلزار شهدای گمنام توسط آموزش دهندگان سوادآموزی
تجدید میثاق مسئولین سوادآموزی مهریز با آرمان‌های مقدس شهدا به مناسبت روز سوادآموزی به مناسبت گرامیداشت هفتم دیماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش مهریز با حضور در حسینیه شهدای گمنام با آرمان‌های مقدس...
ابرکوه:
دیدار با خانواده شهید نجاتی
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همزمان با سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی، مدیریت و اعضای گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به همراه رئیس بنیاد شهید این شهرستان با خانواده شهید جعفر نجاتی دیدار...
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی
بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی   ویرایش بازدید سوادآموزان اشکذر از کتابخانه عمومی     در آستانه هفته سواد آموزی ،سواد آموزان و دست اندر کاران سواد شهرستان از کتابخانه عمومی...
دیدار اعضاء گروه بهبود کیفیت سوادآموزی اشکذر با امام جمعه شهرستان
دیدارگروه بهبودکیفیت سواد آموزی با امام جمعه اشکذر درهفته سواد آموزی رئیس ودیگرعوامل سواد شهرستان به دیدارامام جمعه اشکذر رفتند درگرامیداشت هفته سواد آموزی برگزار شد به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان...
ناحیه یک
همزمان با سراسر استان مسابقه آیین نامه ها و دستورالعمل های سوادآموزی برگزار شد
مسابقه دستوالعمل ها وبخشنامه هاي سوادآموزي با حضور آموزش دهندگان وجمعي از مديران مدارس ناحيه ي يك  با هدف آشنايي با بخشنامه ها وايين نامه هاي ودستورالهاي سوادآموزي در محل دبيرستان ملك ثابت برگزار شد.  "مرات امين...
ناحیه 2
برگزاری آزمون مسابقه آیین نامه های سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه دو ، باشرکت 70 آموزش دهنده  ناحیه دو مسابقه ی کتابخوانی  ازمنبع  آئین نامه آموزشی ویژه سوادآموزان  ناحیه دو درمدرسه 12فروردین برگزار وشرکت کنندگان به سئوالا ت...
میبد
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
به منظور کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی، مسابقه ای در ارتباط با دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سوادآموزی از آموزش دهندگان و مدیران به صورت همزمان با سراسر استان در سالن شهید اسماعیلی آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد. خاطرنشان می گردد...
زارچ
برگزاری آزمون دستورالعمل ها و شیوه های اجرایی سوادآموزی
مسابقه دستورالعمل ها و شیوه نامه های اجرایی سواد آموزی  با حضور 25 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی زارچ و اشکذر و تحت نظر کارشناس سنجش و ارزشیابی اداره آموزش و پرورش زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش زارچ،...
خاتم
برگزاری آزمون دستورالعمل های سوادآموزی
زمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، آزمون دستورالعمل و آئین نامه های سواد آموزی جهت آموزش دهندگان با همکاری کارشناس سنجش و امتحانات برگزار گردید. لازم به ذکر است آقایان...
بازدید مدیرآموزش و پرورش خاتم از دوره های آموزش دهندگان سوادآموزی
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به اتفاق اعضای گروه پیگیر از کلاسهای ضمن خدمت آموزش دهندگان سواد آموزی خاتم که در مورخه 4 و 5 آبانماه تشکیل گردیده بود بازدید بعمل آوردند و در جریان...
ناحیه یک
آموزش دهندگان سوادآموزی در کارگاه توجیهی شرکت کردند
  جلسه توجیهی آموزش دهندگان سواد آموزی ناحیه یک در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی تشکیل شد. در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، "مهین قربان رضایی "رئیس اداره سوادآموزی ناحیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات...
ناحیه یک
برگزاری مسابقه کتابخوانی سلامت
رقابت سوادآموزان ناحیه یک یزد در مسابقه کتابخوانی هیجدهم شهریور ماه 1395  گزارش تصویر    
جلسه گروه بهبود سوادآموزی شهرستان خاتم
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه ابتدا حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و رییس گروه بهبود کیفیت سواد آموزی جهت شتاب بخشی به با سوادی شهرستان و تحت پوشش قرار گرفتن سهمیه اختصاصی به شهرستان توضیحات لازم را...
جلسه هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه دو
  درراستای تکمیل  فعالیت های سوادآموزی ،جلسه ی ویژه بیمه آموزش دهندگان ناحیه دو وچگونگی تحت پوشش آن درمدیریت ناحیه برگزارشد. خدیجه کریمی رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو  دراین جلسه ضمن تقدیراز زحمات آموزش دهندگان...
هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر یک مطلب
نمایشگر یک مطلب

حداقل کردن حداکثر

مشاهده آرشیو خبرها

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک

حداقل کردن حداکثر

تقویم رویدادها
تقویم رویدادها همه رویدادها

حداقل کردن حداکثر

خدمات الکترونیک صفحه نخست معاونت ها ادارات تابعه اتوماسیون اداری آرشیو خبرها بيمه طلايی تالار گفتگو نظام پیشنهادها بیشتر... خبرهای استان