نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کسب رتبه عالی شایسته تقدیر توسط سوادآموزی استان را به کارکنان ، مدیران و کارشناسان آموزش و پرورش استان تبریک گفت.

معاون سوادآموزی استان یزددرجمع روسای ادارات آموزش و پرورش:

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش استان یزد در پی کسب رتبه عالی شایسته تقدیر توسط سواداموزی استان یزد ، مرآت امین الرعایا معاون سوادآموزی استان یزد با تبریک  این موفقیت به کلیه همکاران در سطوح مختلف اداره کل و مدیریت های شهرستان و مناطق گفت این موفقیت را مدیون زحمات همه عزیزان در آموزش و پرورش استان و شورای پشتیبانی سوادآموزی استان و شهرستان ها می باشیم . وی که در جمع مدیران وروسای آموزش و پرورش شهرستان و مناطق استان حضور یافته بود گفت : استفاده از ظرفیت های شورای پشتیبانی سوادآموزی در جهت فعالیت های مطلوب سوادآموزی را خواستارشد و گفت شوراهای پشتیبانی سوادآموزی که در دولت تدبیر و امید مجددا فعال گردیده است می تواند کمک شایانی به پایان دادن به بی سوادی بنماید . وی همچنین توجه به سوادآموزی اولیاء ، کودکان کار و خیابانی ، آموزش اتباع بیگانه را خواستار و از مدیران آموزش و پرورش بابت کیفی سازی فعالیت های سوادآموزی تشکر وقدردانی نمود .

ایشان همچنین گزارشی از فعالیت های سوادآموزی در سال 95 و کلاس های باقیمانده از سال 94 ارائه و خواستار تسریع در اتمام این کلاس ها گردید . وی همچنین از درج رصد فعالیت های سوادآموزی استان در سایت معاونت سواداموزی به صورت ماهیانه خبر داد .

شایان ذکر است اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان یزد به مدت یک روز در پزوهشکده تعلیم وتربیت واقع در تالار فرهنگیان برگزار گردید.

آدرس کوتاه: