نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیران دستگاهها با گذاشتن پاداشها بی سوادان را به کلاس ها دعوت کنند

معاون سوادآموزی استان یزد:

  به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش مروست شورای پشتیبانی سوادآموزی این منطقه با حضورمعاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان،  معاون فرماندار، بخشدارو سایر اعضاء تشکیل شد.  دراین جلسه امین الرعایا معاون سوادآموزی استان به آمار سرشماری سال95 اشاره داشتند وازرشد 3 درصدی سوادگروه هدف 49 تا10سال شهرستان خبر دادند . وی همچنین ازتلاش های انجام گرفته در سوادآموزی منطقه تشکر و قدردانی نمود و گفت نزدیک شدن به پایان بی سوادی در منطقه مروست مرهون تلاش همکاران و همکاری و همیاری خوب دستگاههای اجرای دانست و گفت : انشالله با همکاری خوب دستگاهها بزودی شاهد باسوادی همه مردم این منطقه باشیم . ایشان با اشاره به نقش دستگاهها خواستار تشویق بی سودانی که به نوعی با آن دستگاه در ارتباطند شد و گفت : مدیران با گذاشت پاداش های مفید بی سوادان باقیمانده را دعوت به شرکت در کلاس های سوادآموزی نمایند .

محمودی معاون فرماندارخاتم نیز با اشاره به تاریخچه سوادآموزی و وضعیت سوادآموزی استان  کسب موفقیت های سوادآموزی استان را به تلاشگران این عرصه در سطح استان تبریک گفت و افزود بی شک این موفقیت ها فقط در سایه برنامه ریزی های خوب مدیران استان وشهرستان ها صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه امینی رئیس اداره آموزش و پرورش و فلاحتی بخشدار مروست و اعضا شورا به بیان اقدامات انجام شده در سوادآموزی منطقه پرداختند.

در پایان جلسه لوح تقدیر و سپاس استاندار  به جهت رتبه عالی منطقه مروست در سوادآموزی تقدیم به اعضاء شورا گردید  http://marvast.yazdedu.ir/documents/110259/2680500/photo_2017-08-21_13-48-37.jpg?t=1503307838614

آدرس کوتاه: