نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شرکت در مراسم تجلیل برترین های کنکور دبیرستان شهید صدوقی، بازدید از کلاس های نابینایان و طرح آموزش آزمایشی رایانه و آموزش اتباع، شرکت در جلسه شورای پشتیبانی استان و شهرستان بافق، دیدار با کارشناسان نهضت سوادآموزی استان و شرکت در یادواره شهدای سوادآموزی استان در بهاباد و دیدار با چهره های موفق سوادآموزی استان از جمله برنامه های معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور بود.

سفر معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی به یزد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش دراین سفر" علی باقرزاده  " ابتدا از  فعالیت های سوادآموزی استان شامل : کلاس سوادآموزی اتباع خارجی ، کلاس سوادآموزی نابینایان ، اجرای طرح آموزش ICDL به سوادآموزان بازدید کرد و درادامه به عیادت سه عضو معلول یک خانواده رفت که به عنوان سه چهره شاخص سوادآموزی استان معرفی شده اند  .
حضور درجلسه کاری با کارشناسان سوادآموزی شهرستانها ومناطق 14 گانه استان ، شرکت درجلسه ستاد پشتیبانی سوادآموزی استان ، برگزاری جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان بافق و سخنرانی در یادواره شهدای سوادآموزی استان در شهرستان بهاباد از جمله برنامه های این سفر دو روزه بود .
گفتنی است دراجرای طرح آموزش ICDL ، امسال 200 سوادآموز یزدی با استفاده از یک کلاس سیار که با تجهیز یکدستگاه اتوبوس تشکیل شده در کلاس های آموزش کامپیوتر شرکت کرده اند .
همچنین یک آموزش دهنده نابینا با تشکیل یک کلاس 6 نابینای دیگر را آموزش داده است .، دربحث اتباع نیز امسال 100 کلاس سوادآموزی با شرکت افزون بر1 هزا رو 200 نفر دراستان تشکیل شده است

آدرس کوتاه: