نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سوادآموزی همیشه از دغدغه های مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره)بوده است

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد

نشست مشترک معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیر کل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد برگزار شد .

در این نشست امین الرعایا معاون سوادآموزی استان ضمن تبریک انتخاب آقای علیزاده  با اشاره به تفاهم نامه  موجود بین این دو دستگاه خواستار تسریع در اجرای آن گردید. وی با تشکر از اقدامات ارزشمند کمیته امدادامام (ره) این نهاد را در جذب و آموزش بی سوادان موفق دانست و از آن به عنوان یک الگو برای سایر دستگاه ها یاد گرد.

مدیر کل کمیته امداد حضرت امام (ره) نیز ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در سوادآموزی استان گفت: سوادآموزی همیشه از دغدغه های مسئولین کمیته امداد (ره) استان بوده است . علیزاده  با اشاره به اینکه مدد جویان باسواد می توانند نقش به سزای در بهبود کیفیت زندگی خود ایفائ کنند گفت : ما باید شرایط و امکانات در جهت توانمند سازی را برای مددجویان فراهم نماییم تا بهره وری بهتری در استفاده از خدمات کمیته امداد امام (ره) انجام گیرد بالا بردن شاخص فرهنگی و اجتماعی افراد از اولویت های کمیته امداد امام (ره) می باشد. ایشان ابراز امیدواری نمود انشالله بزودی شاهد باسوادی کلیه خدمات گیرندگان زیر 50 سال کمیته امدا امام (ره) د استان باشیم