نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رقابت آموزش دهندگان سواد استان یزد در جشنواره الگوهای برتر تدریس

همزمان با 17 شهریور روز جهانی سوادآموزی:

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در راستای استفاده نمودن از انديشه هاي زيبا، خلاق و كاربردي معلمين و آموزش دهندگان دوره های سوادآموزی و برداشتن گامي در جهت تعليم و تربيت افراد بیسواد و کم سواد جامعه، اولین نشست ستاد برگزاری جشنواره الگوهای مناسب تدریس و یادگیری دروس سوادآموزی برگزارشد .

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان یزد در این نشست اظهار داشت : این جشنواره باهدف شناخت انواع روشهای تدریس و توانایی کاربرد این روشها در کلاس درس با تاکید بر طراحی آموزشی انجام می شود .

"مرات امین الرعایا" تغيير مفيد و مطلوب در جهت ياددهي و يادگيري موفقيت آميز، ورود فناوري هاي نوين در تدریس و محتوای الکترونیکی)  ( IT، آشنايي با الگوهاي متنوع و فعال ياددهي – يادگير، آشنایی آموزش دهندگان با طراحی آموزشی، ايجاد انگيزه در بين داوطلبان به منظور ايفاي نقش موثرتر در تدريس ، ابداع تکنیکهای جدید در امریاددهی – یادگیری و توسعه توانمندیها و مهارتها و صلاحیت های علمی و حرفه ای و توسعه فرهنگ مشارکت و انجام فعالیت گروهی در بین معلمان و آموزش دهندگان از دیگر هداف این جشنواره بیان کرد.

وی افزود: جشنواره الگوهای برتر تدریس سوادآموزی در 15شهریور ماه به صورت کارگاه آموزشی با حضور مسئولین  وکلیه  آموزش دهندگان دوره سوادآموزی استان و تدریس زنده رتبه های اول تا سوم جشنواره برگزار خواهد گردید.

آدرس کوتاه: