نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در فعالیت های سوادآموزی باید برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشید.

معاون سوادآموزی استان یزد در جمع مسئولان سوادآموزی شهرستان ها و مناطق استان:

گردهمایی مسئولین سوادآموزی شهرستان ، مناطق استان یزد با حضور معاون سوادآموزی  استان در محل سالن جلسات مرکز اموزشی شهید دادرس برگزار شد.

در این گردهمایی معاون سواداموزی استان بااشاره به  نامه مقام عالی وزارت و تاکید ایشان به امر سوادآموزی گفت: بزودی نامه وزیر محترم اموزش و پرورش از طریق استانداری  به فرمانداران ارسال می گردد و امید است که ادارات آموزش و پرورش با هماهنگی با سایر اعضاء شورای پشتیبانی برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شهرستانی برای سوادآموزی آن شهرستان تدوین نمایند.

ایشان با اشاره به د ارزیابی انجام شده در سال  از فعالیت های سوادآموزی سال 1396 ضمن تشکر از ادارات برتر گفت : این ارزیابی بنا بر تاکید گروه بهبود سوادآموزی استان انجامشده و دستاوردهای مفیدی برای سوادآموزی داشته است و انشالله در سال 1397 هم انجام خواهد شد.

مرآت امین الرعایا هم چنین در این گردهمایی با تاکید  در به پایان رساندن کلاس های سواداموزی سال 1396 از آغاز ثبت نام دوره های سوادآموزی و تحکیم سوادآموزی در سال 1397 خبر داد و خواستار دقت بیشتر همچون سال های قبل در ثبت نام سوادآموزان قرار گرفت و از مسئولین سواداموزی شهرستان و مناطق خواست اولویت اصلی خود را در جذب بیسوادان ایرانی علی الخصوص اولیاء دانش آموزان قرار دهند .

معاون سواداموزی استان در این گردهمایی با اشاره به طرح های نماز کلید بهشت و طرح آموزش رایانه گفت انشالله برنامه داریم که کل استان را در سال 1397 را در این دو طرح پوشش دهیم و منتظر ابلاغ از سوی سازمان مرکزی هستیم .

در این گردهمایی روسای ادارات و کارشناسان حوزه معاونت سواداموزی استان نیز برنامه های مرتبط  با حوزه های تحت نظارت خود را در سال 1397 اعلام نمودند .

همچنین مسئولین سوادآموزی شهرستان و مناطق نیز پیشنهادات و راه کارهای خود را در جهت هر چه بهتر برگزار شدن برنامه ها ارائه نمودند