نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید میدانی از محل غرس 176 نهال غرس شده در سال 1394 و جایگزینی نهال ها انجام شد.

همزمان با هفته منابع طبیعی و 22 اسفند روز شهدا و گرامیداشت یاد 176 شهید سوادآموزی کشور:

در این بازدید میدانی که با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان ، معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پروش ، رئیس اداره آموزش اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ،کارکنان سواداموزی استان و نواحی یک و دو یزد ، آموزش دهندگان و سوادآموزان درمحل کمربند سبز  شهر یزد به عمل آمد ضمن بازدید از نهال های غرس شده به یاد 176 شهید سوادآموزی کشور  در اسفندماه سال  1394  جایگزینی نهال های خشک شده انجام و تعداد 176 نهال دیگر هم غرس شد.

معاون سوادآموزی استان در این بازدید با یادآوری رشادت های شهدای عزیز گفت 176 شهید سوادآموزی در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب شده است  که هریک از این عزیزان از بهترین نیروهای امام و انقلاب بوده اند .

وی با یادی از شهیدان صادقی و دیانت فر دو شهید شاخص سوادآموزی استان یزدگفت: این شهدا هم در سنگر علم ودانش و هم در سنگر جهاد فی سبیل الله پیشتاز بوده اند که ما وظیفه خود می دانیم به بهترین نحوه و شایسته ترین عمل یاد و خاطر آنان را گرامی داریم که بی شک زیباترین یاد می تواند با غرس نهال به نام تک تک این عزیزان باشد .

معاون سوادآموزی استان با تشکر از همراهی خوب مدیرکل منابع طبیعی استان در حفاظت  از این نهال ها گفت : انشالله ماهم بتوانیم با این کار سهمی در حفاظت  از عرصه های خدادادی منابع طبیعی داشته باشیم.

مهندس آخوندی مدیرکل محترم منابع طبیعی استان نیز در این بازدید غرس نهال به یاد هر شهید را عملی ماندگار و یادگاری خوب از هر فرد دانست و گفت: شهیدان مظهر بالای انسان های هستند که برای دفاع از آرمان های انقلاب و اسلام جان خود را دادند و ماباید برای پاسداشت خون این عزیزان هر چه در توان داریم انجام دهیم.وظیفه خود می دانیم که با حفاظت از هر نهال و گسترش فضاهای سبز برای هم میهنان خود و نسل آینده طبیعت را محافظت کنیم.